SSD Crucial P3: Rychlost, kterou vaši zákazníci ocení

29. 8. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: ASBIS CZ)
Od SSD Crucial P3 můžete čekat cokoli, jen ne standartní rychlosti. Výkonem řadiče NVMe, který je téměř 6× vyšší než v případě SATA, a kapacitou až 4 TB nechává P3 starší storage technologie daleko v za sebou.

abídněte svým zákazníkům rychlejší spouštění systému a aplikací, svižnější práci se soubory i možnost uložit veškeré soubory, fotografie, videa, aplikace a hry na jednom místě. To vše v kvalitě a spolehlivosti, kterou od společnosti Crucial očekávají.

Skvělý výkon za přijatelnou cenu

Za příznivou cenu zákazník výrazně vylepší výkon svého počítače. SSD Crucial P3 NVMe poskytuje 6× rychlejší načítání a přenosy dat než disky SATA a 22× rychlejší než disky HDD.

Velký úložný prostor

Díky kapacitě až 4 TB pojme Crucial P3 velké množství souborů, dokumentů, fotografií, videí, her a aplikací, a stále si zachová dostatečnou volnou rezervní kapacitu.

Špičková úroveň inovací

SSD disky Crucial P3 NVMe jsou postaveny na vysoce kvalitní paměti Micron Advanced 3D NAND. Disky jsou zároveň testované a ověřené podle přísných standardů, které lze od jednoho z největších světových výrobců flash pamětí očekávat.

Optimalizované zabezpečení

Software pro správu SSD, optimalizaci výkonu a aktualizace firmwaru poskytují uživatelům disků Crucial P3 široké možnosti nakládání s úložištěm.

Kryje vám záda

Společnost Crucial nabízí vše pro rozběhnutí a udržení optimálního výkonu SSD:
• pokyny k instalaci krok za krokem;
• bezplatný klonovací software Acronis True Image pro Crucial;
• bezplatný software Storage Executive pro správu firmwaru.

Jeden z největších světových výrobců pamětí a úložišť

Společnost Micronvyrábí již více než 40 let jedny z nejmodernějších paměťových a úložných technologií na světě. Všechny produkty Crucial vyvíjí špičkový tým inženýrů společnosti Micron, tak aby byla zajištěna nejlepší kvalita a spolehlivost ve své třídě. 

Klíčové vlastnosti disků Crucial P3:

  • kapacita: 500 GB, 1 TB, 2 TB, 4 TB;
  • sekvenční čtení: až 3 500 MB/s;
  • sekvenční zápis: až 3 000 MB/s;
  • rozhraní PCIe 3.0 NVMe;
  • technologie 3D NAND;
  • inovativní řadič společnosti Micron;
  • formát M.2 (2280);
  • záruka 5 let (limitovaná).

 ASBIS CZ je autorizovaným distributorem společnosti Crucial – kompletní nabídku disků si můžete prohlédnout zde.

Štítky: 

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Urychlování technologických inovací s úložištěm NAS uznávaným již 10 let

15. 9. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: WD)
Bez ohledu na to, zda jsou zaměstnanci doma, na cestách nebo v kanceláři, musí mít svá data v bezpečí. Tento výrazný posun znamená, že se produktivita a efektivita mění všude a pro všechny, a proto je robustní infrastruktura NAS nutností pro zálohování, ochranu dat, vzdálený přístup a digitální spolupráci. Čtěte více

Fujitsu LIFEBOOK řady E5: Revoluce (nejen) v designu

12. 9. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Fujitsu)
Dvanáctá generace notebooků Fujitsu LIFEBOOK přináší celou řadu novinek. Tou největší a nejzajímavější e bezesporu modelová řada LIFEBOOK E5. Nemusíme se tu bát silných slov, protože opravdu přináší revoluční změny: o čtvrtinu nižší váhu, téměř o třetinu menší objem a přitažlivý design. Jde zkrátka o produkt, který všem firemním zákazníkům nabízí skvělou přidanou hodnotu v produktivitě. Čtěte více

Nápaditá all-in-one PC od ASUSu

5. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASUS)
Kompaktních AiO počítačů s malou úhlopříčkou displeje je na trhu jako šafránu, a právě v tomto segmentu navazuje ASUS s modelem ExpertCenter E1 coby generačním nástupcem úspěšného modelu V161, přičemž ve třetím kvartálu budou oba modely ještě k dispozici souběžně. Čtěte více

SSD disky Crucial P5 Plus „nakopnou“ výkon jakékoli sestavy

22. 8. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: ASBIS CZ)
Jste připraveni na výkon nové generace? Disky Crucial P5 Plus SSD přináší ohromující rychlost až 6 600 MB/s při čtení dat. Disky využívají řešení Micron s nejnovější technologií NVMe čtvrté generace a poskytují pokročilé funkce, jako jsou kompletní hardwarové šifrování, dynamická akcelerace zápisu nebo adaptivní tepelná ochrana, které pomohou zajistit bezpečnost dat a zvýší spolehlivost a stabilitu systému. Čtěte více