Sportovní příslušenství Polar v nabídce eD’ system Czech

15. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD´ system Czech)
Společnost eD’ system Czech zařadila do stávajícího portfolia sportovních hodinek, měřičů tepové frekvence a cyklo počítačů produkty značky Polar.

„Společnost Polar je již více než 30 let absolutní špičkou na trhu se sporttestery, proto jsme je společně s dalšími jejich výrobky zahrnuli do naší nabídky sportovního příslušenství. Navíc jsou poměrně dobře cenově dostupné,“ uvedl produktový manažer značky Vojtěch Urban.

Měřiče tepové frekvence Polar jsou nabízeny v několika barevných provedeních a jejich řemínek je vyroben z kvalitního a příjemného silikonu. Přístroj snímá srdeční tep, sleduje průběh spánku a zaznamenává veškerou pohybovou aktivitu uživatele. Ze zaznamenaných údajů mu poskytuje informace pro nalezení rovnováhy mezi tréninkem, denní aktivitou a odpočinkem.

Sportovní hodinky s GPS plní klasické funkce jako měření aktivity, spálených kalorií a kroků společně se sledováním tempa, vzdálenosti a nadmořské výšky díky zabudované GPS. Nabízené cyklo počítače Polar měří tepovou frekvenci, rychlost, vzdálenost, sklon a další cyklistické údaje. Mají zabudovaný výškoměr a teploměr.

Pro více informací o nabídce kontaktujte produktového manažera Vojtěcha Urbana (+420 724 222 084, vurban@edsystem.cz).

Štítky: 
Fotogalerie: