Soitron obhájil certifikaci Cisco Gold a získal status servisního partnera

9. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Soitron)
Společnost Soitron v České republice po roce obhájila celosvětově nejvyšší certifikaci Cisco Gold partnerství, a navíc získala novou úroveň prestižního ocenění Cisco Partner Support Service. Exkluzivní statusy opravňují IT integrátory k implementaci technologií Cisco a také k poskytování následného partnerského servisu.

Během tří let, kdy Soitron v ČR a SR vystupuje pod jedinou identitou – tedy Soitron Československo – společnost výrazně upevnila svoji pozici na obou trzích. „Máme upřímnou radost z toho, že kráčíme dále. Obhájili jsme odbornost, kterou po celém světě může používat pouze pět procent partnerů společnosti Cisco. Během prvního roku Cisco Gold partnerství jsme se v Česku posunuli mezi top Cisco partnery. To nás zavazuje k tomu, abychom zákazníkům poskytovali služby na nejvyšší úrovni,“ uvedl Ondrej Smolár, výkonný ředitel firmy Soitron.

Nová certifikace Cisco Partner Support Service

Zároveň Soitron v České republice získal v lednu 2021 novou úroveň partnerství – tzv. Cisco Partner Support Service. Jde o oprávnění poskytovat podporu Cisco produktům společně s výrobcem, které společnost zúročí ve vztahu ke svým klientům.

Společnost Cisco věnuje velkou pozornost podpoře svých produktů. Za tímto účelem opravňuje vybrané partnery, u kterých garantuje vysokou odbornost, k převzetí části závazků na sebe. K dosáhnutí tohoto oprávnění jsme museli projít dalším přísným auditem. Ten posuzoval, zda máme dostatek vyškoleného a certifikovaného personálu, nastavené procesy a zavedené používání odpovídajících nástrojů pro poskytování technické podpory, dodal CTO firmy Soitron Michal Novák.

Ještě užší spolupráce a výhody pro zákazníky

Soitron se společností Cisco spolupracuje od roku 1995 a jako integrátor IT řešení disponuje vyškolenými odborníky i zavedenými procesy a nástroji, což potvrzuje i obhájení Cisco Gold Auditu v České republice.

Odbornost potvrzena pro více trhů

Cisco má globálně nastavený partnerský a vzdělávací systém. Znovu potvrzení Cisco Gold Auditu společnosti Soitron je tak i otázkou reputace a nabízí se díky ní možnosti užší spolupráce se společností Cisco v jednotlivých regionech.

Soitron je držitelem celkem tří Cisco Gold certifikátů – jeden pro Česko, další pro Turecko a poslední společně pro Slovensko, Rumunsko a Bulharsko. Oprávnění Cisco Partner Support Service disponuje také pro výše jmenované trhy.

Podobné články

Startuje třídenní online festival PC buildingu ASUS ROG Live 2021

9. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Během akce, která proběhne online od 9. do 11. dubna, se představí renomovaní moddeři Niklas Forsberg a Tim Malmborg, kteří účastníkům všech úrovní názorně ukážou, jak snadno sestavit vlastní PC. Součástí streamu bude také program ROG Rookie pro ty, kteří sestavují svůj vůbec první herní počítač. Čtěte více

HP vloni celosvětově zabavilo miliony tiskových padělků

9. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Zboží bylo zabaveno v období od listopadu 2019 do října 2020, tedy v době, kdy byl boj proti padělanému spotřebnímu materiálu pro tisk po celém světě z důvodu pandemie covidu-19 mimořádně náročný. Zároveň bylo odhaleno a odstraněno Velké množství nezákonných nabídek na inkoustové a tonerové kazety. Čtěte více

Cisco představilo nabídku svých řešení formou služby a další novinky

7. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco na konferenci Cisco Live oznámila řadu inovací, které zákazníkům pomohou modernizovat aplikace, vybavit pracovníky efektivními nástroji, ochránit podnik před hrozbami a transformovat infrastrukturu. Čtěte více
Damian Skendrovic, Executive Vice President, NTT

Pandemie jako příležitost k růstu

2. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: NTT)
Rok od nástupu pandemie prošly organizace na celém světě významnými transformacemi ve snaze zvýšit agilitu a dosáhnout vyšší efektivity. V Evropě 86,7 % manažerů souhlasí s tím, že COVID-19 způsobil významné změny v jejich provozních procesech, přičemž 84,5 % respondentů uvedlo, že urychlil digitální transformaci. Čtěte více