Soitron obhájil certifikaci Cisco Gold a získal status servisního partnera

9. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Soitron)
Společnost Soitron v České republice po roce obhájila celosvětově nejvyšší certifikaci Cisco Gold partnerství, a navíc získala novou úroveň prestižního ocenění Cisco Partner Support Service. Exkluzivní statusy opravňují IT integrátory k implementaci technologií Cisco a také k poskytování následného partnerského servisu.

Během tří let, kdy Soitron v ČR a SR vystupuje pod jedinou identitou – tedy Soitron Československo – společnost výrazně upevnila svoji pozici na obou trzích. „Máme upřímnou radost z toho, že kráčíme dále. Obhájili jsme odbornost, kterou po celém světě může používat pouze pět procent partnerů společnosti Cisco. Během prvního roku Cisco Gold partnerství jsme se v Česku posunuli mezi top Cisco partnery. To nás zavazuje k tomu, abychom zákazníkům poskytovali služby na nejvyšší úrovni,“ uvedl Ondrej Smolár, výkonný ředitel firmy Soitron.

Nová certifikace Cisco Partner Support Service

Zároveň Soitron v České republice získal v lednu 2021 novou úroveň partnerství – tzv. Cisco Partner Support Service. Jde o oprávnění poskytovat podporu Cisco produktům společně s výrobcem, které společnost zúročí ve vztahu ke svým klientům.

Společnost Cisco věnuje velkou pozornost podpoře svých produktů. Za tímto účelem opravňuje vybrané partnery, u kterých garantuje vysokou odbornost, k převzetí části závazků na sebe. K dosáhnutí tohoto oprávnění jsme museli projít dalším přísným auditem. Ten posuzoval, zda máme dostatek vyškoleného a certifikovaného personálu, nastavené procesy a zavedené používání odpovídajících nástrojů pro poskytování technické podpory, dodal CTO firmy Soitron Michal Novák.

Ještě užší spolupráce a výhody pro zákazníky

Soitron se společností Cisco spolupracuje od roku 1995 a jako integrátor IT řešení disponuje vyškolenými odborníky i zavedenými procesy a nástroji, což potvrzuje i obhájení Cisco Gold Auditu v České republice.

Odbornost potvrzena pro více trhů

Cisco má globálně nastavený partnerský a vzdělávací systém. Znovu potvrzení Cisco Gold Auditu společnosti Soitron je tak i otázkou reputace a nabízí se díky ní možnosti užší spolupráce se společností Cisco v jednotlivých regionech.

Soitron je držitelem celkem tří Cisco Gold certifikátů – jeden pro Česko, další pro Turecko a poslední společně pro Slovensko, Rumunsko a Bulharsko. Oprávnění Cisco Partner Support Service disponuje také pro výše jmenované trhy.

Podobné články

AOC sjednotí své herní periferie pod novou značkou

28. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Firma AOC představila svou novou zastřešující značku AGON by AOC specializovanou výhradně na gaming. Nová značka sjednotí stávající řady herních monitorů a příslušenství a zároveň rozšíří produktovou nabídku o nové modely určené pro různé skupiny hráčů. Čtěte více

Sophos kupuje Braintrace

28. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Akvizicí společnosti Braintrace posiluje Sophos svůj adaptivní ekosystém kybernetické bezpečnosti o technologii pro detekci hrozeb a odezvu sítí. Braintrace poskytuje přehled o podezřelých vzorcích síťového provozu a doplňuje rychle rostoucí služby Managed Threat Response, Rapid Response a další technologie. Čtěte více

Digitalizace B2B je masový trend: 80 % firem inovuje e-shop a snaží se oslovit koncové zákazníky

27. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BOOTIQ )
Poptávka roste po konfigurátorech produktů, zjednodušení komunikace zákaznického centra i rozšíření možností marketingu. Změny se odehrávají rovněž mezi výrobci, dodavateli a obchodníky, kdy dochází k rozšiřování partnerských sítí a vzájemné integrace portálů a skladů. Ve výsledku to znamená zkrácení zákaznické cesty i rozšíření prodejních kanálů velkoobchodů. Čtěte více

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více