Sharp/NEC na ISE 2024 v Barceloně

15. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe bude vystavovat na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2024, který se koná od 30. ledna do 2. února na barcelonském výstavišti Fira ve Španělsku, kde se návštěvníci seznámí s budoucností AV a Digital Signage technologií.

Pod heslem „Směrem k zítřku“ společnost bude Sharp/NEC demonstrovat svou trvalou oddanost vzájemně propojeným pilířům kvality, služeb a udržitelnosti. Vystavené novinky budou důkazem úspěchu společného podniku, který čerpá ze zkušeností pocházejících od společností Sharp i NEC a představuje řešení, která splňují potřeby uživatelů dnes i v budoucnu.

Portfolio produktů Sharp/NEC pro veletrh ISE 2024 zahrnuje nejnovější vizuální řešení a technologie pro schůzky a spolupráci v hybridních pracovních procesech, dopravní a maloobchodní signage, vysokoškolské vzdělávání a volný čas, správu a řízení v dohledových centrech a dispečincích. Na stánku E500 v hale 3 bude k vidění:

  • Zcela nová řada velkoformátových displejů série ME2, která řeší současné výzvy na pracovišti s nejlepším poměrem cena/výkon ve své třídě.
  • Inovativní vývoj, jehož výsledkem je výrazně nižší spotřeba energie, což je patrné u nejnovější generace řady dvLED produktů.
  • Všestranná řada displejů pro spolupráci s funkcemi „out-of-the-box“ zaměřenými na scénáře použití pro pokročilé uživatele, firemní oblast a školství.
  • Nové modely projektorů doplňují naši řadu všestranných laserových projektorů NEC řady P, PA a PX, které demonstrují působivou flexibilitu pro instalace ve velkém prostoru.
  • Dostupný signage: průlomový pokrok směrem k efektivním a udržitelným technologiím s novými displeji ePaper.

Připraveny budou 45minutové prohlídky stánku s průvodcem zaměřené na téma udržitelných inovací a budoucího vývoje.

Další informace získáte např. na speciální stránce věnované ISE 2024.

Profilová karta firmy

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - SHARP / NEC Display Solutions, pro zvýšenou efektivitu a ndividuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Intel Vision 2024: Gaudi 3 a další novinky ze světa umělé inteligence

12. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Intel)
Na konferenci Vision 2024 společnost Intel svým partnerům a zákazníkům představila nejdůležitější produktové novinky a technologické pokroky ze světa umělé inteligence pro firmy. Mezi největší inovace patří AI akcelerátor Gaudi 3, podniková AI řešení s novými funkcemi a možnostmi nebo škálovatelné end-to-end systémy založené na otevřeném ekosystému pro různé typy podniků. Čtěte více

Google Find My Device umožní lokalizovat ztracenou elektroniku

10. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Google)
Společnost Google spustila dlouho očekávanou funkci Find My Device, kterou poprvé ohlásila již na své loňské vývojářské konferenci. Technologie využívá sdílenou síť tvořenou miliardami zařízení se systémem Android a funkčně odpovídá možnostem podobných služeb společností Apple a Tile. Aktuálně je služba dostupná v USA a Kanadě, zbytek světa by měl brzy následovat. Čtěte více

TD SYNNEX bude ve svých skladech držet repasované produkty Cisco Refresh

10. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost TD SYNNEX vychází vstříc rostoucí poptávce po udržitelných řešeních v oblasti IT. Nově bude držet repasovaná zařízení s certifikací Cisco Refresh přímo ve svých evropských skladech. A to včetně českého skladu v Boru u Tachova, který je největším logistickým centrem distributora v Evropě. Cirkulární produkty tak budou připraveny k okamžité expedici. Čtěte více

Huawei v Berlíně představil špičková řešení pro oblast optických sítí

8. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Jaká proměna čeká internetové připojení v příštích letech? To si mohli prohlédnout návštěvníci konference FTTH 2024 v Berlíně, která představila internet budoucnosti jako zelený, ultraširokopásmový a inteligentní. Inovativní řešení, která mají uspokojit stále náročnější požadavky na internetové připojení, představila na konferenci také společnost Huawei. Čtěte více