Seagate Partner Program se zpětnými rabaty

7. 2. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Seagate a DCD Publishing)
Společnost Seagate v ČR i SR stále hledá nové partnery. Pokud se zapojíte do partnerského programu, máte možnost získat peníze zpět přímo od Seagatu.

Seagate se snaží pochopit potřeby a přání zákazníků a proto se pokouší kombinovat a nabídnout takové produkty, které budou reflektovat jejich zkušenosti, potřeby a přání a dodávat na trh ty nejlepší produkty, aby uspokojily veškerá přání a požadavky prodejců. A proto je tu partnerský program – Seagate Partner Program.

Jednou z nejpopulárnějších součástí partnerského programu je SPPRewardsPLUS – exkluzivní program odměn. Ten totiž oceňuje nákupy a nárůsty a vy máte možnost získat až 12 000 USD každé čtvrtletí.

Integrátoři navíc získají diagnostické nástroje, které jim umožní sestavit svoje řešení tím nejlepším a nejefektivnějším způsobem.

Pokud se zapojíte do partnerského programu, dozvíte se nové informace o produktech, získáte marketingové materiály, přímé kontakty na Seagate zástupce a navíc budete moci získat zpětné rabaty za nákupy Seagate produktů.

Partnerský program zahrnuje veškerou podporu pro následující řešení:

• desktop, laptop a enterprise HDD
• cloudová úložiště a datová centra
• data recovery
• NAS storage
• Gaming
• odměny, trénink a podporu

Díky personalizovanému portálu, získáte přístup k celé řadě materiálů. Každý z nich je připraven tak, aby vám účinně pomohl prodávat naše produkty tím nejjednodušším způsobem:

• prodejní a produktové průvodce
• marketingové materiály
• online produktové a prodejní tréninky
• prioritní telefonní podpora
• SPPRewardsPLUS program na získávání zpětných rabatů

Podobné články

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více

Novinka od Oraclu umožňuje zákazníkům zrychlit migraci do cloudu a snížit náklady

9. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oracle)
Nový program Oracle Support Rewards má zákazníkům pomoci urychlit migraci do cloudu a zároveň jim snížit náklady na podporu softwarových licencí. Pokud se zákazníci nově rozhodnou k nákupu služeb Oracle Cloud Infrastructure (OCI), mohou nyní získat odměny, které sníží nebo dokonce zcela vykompenzují jejich platby za podporu u licencí softwaru Oracle v režimu on-premise (lokálně). Čtěte více

ATC oživilo nabídku motivačního programu Žiju si/Užívaj si

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers podstatně oživila motivační program Žiju si/Užívaj si. Katalog dárků je doplněn o množství nových produktů, ze kterých si vybere opravdu každý. Čtěte více

HP rozšiřuje partnerský program HP Amplify na retail a etail prodejce

17. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. oznámila rozšíření svého programu HP Amplify — na rozsáhlý ekosystém, tvořený více než 1 350 maloobchodními partnery, kteří se rekrutují z online byznysu a kamenných prodejen. Optimalizace programu má podněcovat dlouhodobý růst a digitální transformaci v souladu s měnícím se spotřebitelským prostředím. Čtěte více