Sandisk sjednotí portfolio SSD do série Optimus
Společnost Sandisk bude své interní SSD disky pro hráče, tvůrce a profesionály nově nabízet pod názvem Optimus. Dosavadní modely ze sérií WD_BLACK a WD Blue NVMe se tak nově rozdělí do produktových řad SANDISK Optimus, SANDISK Optimus GX a SANDISK Optimus GX PRO.
Kromě změn v pojmenování přichází také nový design disků. I přes svěží vizuální styl však disky i nadále staví na prověřené kvalitě a spolehlivosti.
Cílem přejmenování portfolia je nabídnout zákazníkům snazší a intuitivnější orientaci v nabídce. I v širokém portfoliu tak uživatelé zvládnou rychle identifikovat správnou úroveň výkonu pro jejich konkrétní využití:
- Produktová řada SANDISK Optimus – Jde o základní nabídku, která se soustředí na ideální rovnováhu mezi cenou a výkonem. Svou povahou sem spadají například dřívější disky prodávané pod značkou WD Blue (včetně SSD WD Blue SN5100 NVMe).
- Produktová řada SANDISK Optimus GX – Disky střední třídy pro náročnější uživatele. Řadí se sem modely doposud prodávané pod značkou WD_BLACK (včetně SSD WD_BLACK SN7100 NVMe).
- Produktová řada SANDISK Optimus GX PRO – Vlajková třída disků vhodných pro vývojáře, profesionály a hráče, kteří hledají nejnovější technologie a nekompromisní výkon. Dříve by tato SSD nesla označení WD_BLACK (včetně SSD WD_BLACK SN8100 NVMe).
Dostupnost
Přechod od značek WD_BLACK a WD Blue k identitě značky SANDISK Optimus začíná již nyní s tím, že první nově brandované modely by se měly na trh dostat v první polovině roku 2026.
Profilová karta firmy
Sandisk
Společnost Sandisk umožňuje lidem a firmám neustále kráčet kupředu díky inspirativním inovacím pro využití jejich potenciálu.
Více informací na profilové kartě společnosti