Přijďte na dealerské setkání Penta

17. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Penta a DCD Publishing)
Společnosti Penta CZ a SK a Fototrade vás zvou na páté dealerské setkání, na kterém budou prezentovány novinky, produkty a obchodní záměry pro český i slovenský trh fotografických značek v portfoliu Penta.

Akce se uskuteční ve středu 10. 10. 2012 od 11.00 do 17.00 hodin na tradičním místě v hotelu Academic Hotel & Congress Centre v Roztokách u Prahy (www.academic.cz). V okolí hotelu je dostatek míst k parkování.

Na místě bude možné opět vyzkoušet celou řadu fototechniky v praxi – v exteriéru i interiéru – od značek jako (Nikon, Tamron, Olympus, Samsung, Leica, Mitshubishi apod.). Připraveno bude i profesionální ministudio s modelkou a malé občerstvení.

Nebude chybět ani doprovodný program, ve kterém se mimo jiné dozvíte vize společností Penta a Fototrade, nové aktivity pro podporu dealerského prodeje, marketingovou podporu a formou prezentací budete seznámeni s novinkami pro nadcházející sezonu.

Součástí setkání budou speciální obchodní nabídky, platné pouze pro účastníky této akce, na všechny prezentované produkty a zajímavé výprodejové nabídky. Dále pro vás budou připraveny nové marketingové materiály.

Občerstvení během celého dne je zajištěno přímo na místě a po skončení akce bude následovat společná večeře a následně turnaj v bowlingu o ceny. K dispozici je i celý den bazén a sauna hotelu Academic.

Máte-li zájem na akci přijít, proveďte registraci na e-mailu fototrade@fototrade.cz nebo telefonicky u svého obchodníka. Při registraci uveďte své jméno a příjmení, společnost, telefonický a e-mailový kontakt, a zda využijete možnosti ubytování.

Den po této akci se na stejném místě koná den otevřených dveří Penta Profi Day, který je určen pro obchodní partnery, profesionální i amatérské fotografy a všechny zájemce o fytotechniku.

Fakta o akci:

Název akce: Páté dealerské setkání Penta
Krátký popis: prezentace profesionální techniky pro obchodní partnery
Datum: ve středu 10. 10. 2011 od 11.00 do 17.00 hodin
Místo: Academic Hotel & Congress Centre, Roztoky u Prahy (www.academic.cz)
Pořadatel: Fototrade, Penta CZ a SK

Štítky: 

Podobné články

Petr Strbačka (vlevo) s týmem Penta CZ

Pátá Penta Academic

16. 10. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: )
Strakonický distributor Penta CZ pozval svoje partnery z oboru fototechniky už popáté do hotelu Academic v Roztokách u Prahy na dealerské setkání. Druhý den – Profiday – už byl otevřený pro širokou veřejnost. Ta se zde mohla seznámit s produkty prémiových značek Hasselblad, Leica, Mitsubishi, Nikon, Olympus a Tamron. Čtěte více