Pátá Penta Academic

16. 10. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: )
Strakonický distributor Penta CZ pozval svoje partnery z oboru fototechniky už popáté do hotelu Academic v Roztokách u Prahy na dealerské setkání. Druhý den – Profiday – už byl otevřený pro širokou veřejnost. Ta se zde mohla seznámit s produkty prémiových značek Hasselblad, Leica, Mitsubishi, Nikon, Olympus a Tamron.
Petr Strbačka (vlevo) s týmem Penta CZ

Petr Strbačka, jednatel společnosti, v úvodu představil vize sesterských firem Penta CZ, Penta SK a Fototrade.

Výsledky Penta CZ 

Penta se už řadu let soustřeďuje na marži, má dobré výsledky v pokladních systémech (POS), síťových produktech a v oblasti fototechniky hlavně v objektivech Tamron. Fototrade má zase dobré výsledky v produktech Leica a fotosystémech Mitsubishi, kterých v Česku a na Slovensku umístili už přes 300. Servis Tamron měl za cíl zkvalitnění servisu, cílem pro rok 2011 bylo dosažení pěti dní, pro rok 2012 maximálně tři dny na servisní zákrok, a cílem pro rok 2013 je pětiletá záruka.

Novinky u Tamronu

Penta objektivy Tamron samozřejmě vystavovala, k vidění byli i horké novinky představené na výstavě Photokina 2012 - vzorky objektivů Tamron SP 90mm 1:2,8 Di Macro VC USD a Tamron SP 70-200mm F/2,8 Di VC USD a dále pak i velmi dobře prodávané objektivy Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD a Tamron SP AF 70-300mm F4-5.6 Di VC USD.

Novinky u Penty

Centrální sklad bude mít Penta CZ od roku 2013 v Hofbauerově ulici Praha-Řepy, a od stejné doby také nový internetový obchod B2B. Předpokládá se, že Fototrade bude pro zjednodušení postupně splývat v Penta CZ. Penta CZ mj. sponzoruje mezinárodní fotografickou výstavu Žena Strakonice, ročník 2011 který obnovil tradici, dopadl velmi dobře a už je v přípravě i pro rok 2013.

Pro den setkání byla pro dealery připravena i speciální obchodní nabídka.

Fotogalerie: 

Podobné články

Přijďte na dealerské setkání Penta

17. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Penta a DCD Publishing)
Společnosti Penta CZ a SK a Fototrade vás zvou na páté dealerské setkání, na kterém budou prezentovány novinky, produkty a obchodní záměry pro český i slovenský trh fotografických značek v portfoliu Penta. Čtěte více