Panasonic Connect Europe bude nabízet B2B produkty a služby

13. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic oznámila založení nové organizace Panasonic Connect Europe, která se zaměřuje na řešení v oblasti měnících se technologických potřeb evropských podniků. Panasonic Connect Europe bude nabízet různá technologická řešení B2B spolu s rozšířenými službami, které pomohou zákazníkům zachovávat jejich kritické operace a organizacím transformovat jejich obchodní činnost.
Hiroyuki Nishiuma, výkonný ředitel společnosti Panasonic System Communications Company Europe

Nová organizace spojí vysoce kvalitní portfolio produktů B2B společnosti Panasonics – od výrobních strojů a softwaru po odolná mobilní počítačová řešení – a její portfolio v oblasti vysílání a mediální zábavy – spolu s rozšířenými dovednostmi v oblasti poradenství, systémové integrace, řízení projektů a vývoje aplikačního softwaru. Cílem je vytvořit nového lídra v oblasti technologických řešení. 

Panasonic Connect Europe vytvoří novou, agilní organizaci, která bude schopna rychle reagovat na požadavky různých průmyslových odvětví v oblasti výroby, logistiky, maloobchodu, zábavy, vzdělávání a veřejného sektoru,“ uvedl Hiroyuki Nishiuma, současný výkonný ředitel společnosti Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), který se stane výkonným ředitelem nové společnosti Panasonic Connect Europe.„Těšíme se na spojení našich produktových zkušeností s našimi rozsáhlými možnostmi řešení, abychom pomohli podnikům transformovat jejich fungování pro budoucnost.“

Nedílnou součástí nové společnosti bude inovace — obchodních procesů v první linii – nazvaná Gemba Process Innovation —čerpající z rozsáhlého know-how společnosti Panasonic v oblasti obchodu, technologií a řešení a představuje transformační přístup k radikální revizi, redesignu a novému nastavení procesů. Využívá inovativní technologie pro nové způsoby práce, které zvyšují efektivitu a spokojenost zákazníků.

Tým Gemba Process Innovation bude poskytovat poradenství a zavádět periferní zařízení, inteligentní snímání a robotiku, zlepšovat vizualizaci provozu pomocí digitalizovaných dat, zajišťovat provozní optimalizaci a automatizaci procesů a umožňovat celkovou optimalizaci v celém dodavatelském řetězci.

Společnost Panasonic Connect Europe bude také podporovat vlastní evropské servisní a podpůrné centrum. Nový subjekt bude také čerpat z odborných znalostí společnosti Zetes, kterou plně vlastní Panasonic a která vyvíjí a prodává software a řešení pro dodavatelské řetězce zajišťující agilitu, viditelnost a sledovatelnost v propojených dodavatelských řetězcích; a společnosti Blue Yonder, kterou – jak bylo nedávno oznámeno – společnost Panasonic kupuje a která je světovým lídrem v oblasti digitálního dodavatelského řetězce a vícekanálového obchodního plnění.

Společnost Panasonic Connect Europe zahájí provoz ve druhé polovině fiskálního roku 2021 s více než 400 zaměstnanci zaměřenými na obchod se stávajícími produkty a na dodávky řešení. 

Společnost bude mít sídlo ve Wiesbadenu a bude složen z následujících obchodních jednotek:

• Mobile Solutions Business Division, která pomáhá mobilním pracovníkům zvyšovat produktivitu s řadou odolných notebooků, obchodních tabletů a kapesních počítačů Toughbook.

• Media Entertainment Business Division zahrnující vizuální systémová řešení nabízející řadu vysoce jasných a spolehlivých projektorů i vysoce kvalitních displejů; a Broadcast & ProAV nabízející řešení Smart Live Production z komplexního portfolia skládajícího se z PTZ a systémových kamer, videokamer, platformy Kairos IT / IP, přepínačů a robotických řešení, která jsou široce používána pro snímání živých událostí, sportovní produkci, televizi a studia xR.

• Business and Industry Solutions dodávající technologická řešení na míru zaměřená na maloobchod, logistiku a výrobu. Navrženo tak, aby zvýšilo provozní efektivitu a zlepšilo zákaznickou zkušenost a pomohlo podnikům podávat nejlepší výkony každý den.

• Panasonic Factory Solutions Europe prodávající širokou škálu inteligentních továrních řešení včetně řešení pro výrobu elektroniky, robotických a svařovacích systémů a softwarových řešení.

 

Štítky: 
Služby, Panasonic

Podobné články

ATC nabízí financování hardwaru finančním leasingem

21. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers rozšiřuje nabídku služeb pro zákazníky o pronájem hardwaru. Reseller jako dodavatel nenese žádná rizika – smlouva je totiž podepsána mezi zákazníkem a leasingovou společností. Čtěte více

Cisco bude poskytovat svá řešení formou služby

15. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco představila svoji novou strategii Cisco Plus, která zákazníkům přinese flexibilní modely pořizování a spotřeby ve formě služby u řešení pro konektivitu, zabezpečení a automatizaci, aby tak podpořila digitální agilitu v cloudově orientovaném světě. Čtěte více

Cisco představilo nabídku svých řešení formou služby a další novinky

7. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco na konferenci Cisco Live oznámila řadu inovací, které zákazníkům pomohou modernizovat aplikace, vybavit pracovníky efektivními nástroji, ochránit podnik před hrozbami a transformovat infrastrukturu. Čtěte více

Avaya díky AI zlepšuje zákaznickou zkušenost a účinnost kontaktních center

9. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avaya)
Noví pokročilí AI virtuální klienti s novými, člověku podobnými automatizačními funkcemi výrazně zlepšují zákaznickou zkušenost a účinnost kontaktních center. Novinka je k dispozici napříč celým portfoliem kontaktních center firmy Avaya. Čtěte více