ATC rozšiřuje spolupráci s HPE

17. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE v oblasti poskytování služeb českým partnerům. Kromě osvědčené nabídky formou předpřipravených službových balíčků HPE Service Pack nyní ATC přichází s možností nabídnout také individuální servisní smlouvy šité na míru potřebám jednotlivých zákazníků.

Individuální servisní smlouvy přinášejí větší flexibilitu v rozsahu služeb, v časovém období poskytovaných služeb a obecně v podpoře projektového byznysu, i další příležitosti v podpoře zákazníka, např. instalační služby (pomoc s instalací a konfigurací hardwaru a softwaru), profilaxe (preventivní údržba a monitorování systémů), return to support (možnost vrátit se k podpoře, pokud se vyskytnou problémy) a další.

HPE služby má u ATC na starosti primárně produktová manažerka Petra Folvarczná (folvarczna@atcomp.cz). Pomoct resellerům s čímkoli je ale připraven celý tým zaměřený na produkty HPE a projektové poradenství v oblasti předprodejních i poprodejních služeb, a to na e-mailu hpe@atcomp.cz.

Možnost prodeje servisních služeb tak skvěle doplňuje lednové posílení HPE divize u ATC o dva specialisty právě v oblasti projektového byznysu, a to o Romana Santariuse a Petra Jochmana.

K novince se vyjádřil Marcel Koch, senior manager ATC pro značku HPE: „Předpřipravené službové balíčky HPE Service Pack jsou osvědčenou volbou, ale my se nyní posouváme ještě dále a nabízíme našim resellerům individuální služby ušité jim na míru, aby odpovídaly jejich specifickým požadavkům. Věříme, že se naše spolupráce ještě zintenzivní.“

Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

Už od roku 1998 jsme spolehlivým distributorem s nejširším portfoliem nabízeného zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikace, a s největším obratem na česko-slovenském IT trhu. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Na Slovensku působíme prostřednictvím sesterské firmy AT Computer a jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze - společně tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Lama Plus je nejlepším distributorem Verbatimu v oblasti optických médií za rok 2024

9. 5. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Na mezinárodní konferenci Verbatim Summit 2025, která se letos konala na Maltě, získala společnost Lama Plus prestižní ocenění Best Performance Optical Media 2024. Toto ocenění uděluje společnost Verbatim svým nejúspěšnějším partnerům za mimořádné prodejní výsledky a obchodní přínos v oblasti optických médií. Čtěte více

ATC obhájilo dvojici ocenění společnosti Epson

30. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Distributor AT Computers obhájil loňská vítězství a opět získala dvě prestižní ocenění od společnosti EPSON. Společnost se konkrétně stala Největším distributorem hardwaru a Největším distributorem spotřebního materiálu. Čtěte více

ASBIS CZ má nyní v portfoliu produkty Lenovo

22. 1. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Distributor ASBIS CZ se zařadil mezi partnery společnosti Lenovo a od ledna 2025 tak ve svém portfoliu nabízí široké spektrum produktů tohoto výrobce. Čtěte více

Xerox se stane novým majitelem Lexmarku

13. 1. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Xerox)
Očekává se, že transakce mezi tradičními tiskárenskými společnostmi bude uzavřena ve druhé polovině roku 2025. Cena obchodu se pohybuje okolo 1,5 miliardy USD Čtěte více