Novinky v Microsoft Teams, Azure i Dynamics

17. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Společnost Microsoft u příležitosti výroční partnerské konference Inspire 2019 oznámila novinky, které mají podpořit inovace, růst a diferenciaci podnikání u partnerů i zákazníků. Jde zejména o novinky a aktualizace platforem Microsoft Teams, Dynamics 365 a Microsoft Azure.

Níže najdete přehled hlavních oznámení, detailnější informace naleznete ZDE.

Rychlá adopce a expanze Teams: jen dva roky po svém spuštění má aplikace Teams 13 milionů každodenních uživatelů a 19 milionů ji používá alespoň týdně. Microsoft oznámil novinky v aplikaci Teams pro pracovníky v první linii, včetně nových možností podpory zdravotnických organizací a pracovníků. Změny zahrnují integraci nových partnerů, podporu pro kontaktní centra, compliance služby a poskytovatele cloudových řešení.

Program Business Applications ISV connect pro vývojáře nezávislých sofwarových řešení: spuštění nového programu s prvky, které pomáhají softwarovým dodavatelům urychlit proces dodávky jejich řešení na trh, zjednodušují publikování jejich řešení do AppSource nebo Azure Marketplace a pomáhají tato řešení propagovat směrem k zákazníkům. Pro dodavatele softwarových řešení, kteří je vyvíjejí na naší platformě, budou připraveny nové prvky včetně API, byznys logiky, entit a workflow mechanismů pro Dynamics 365 a PowerApps pro jednoduché propojení podnikových aplikací s kmenovými firemními daty a informačními systémy.

• Představení Azure Lighthouse: Azure Lighthouse dává partnerům jeden ucelený nástroj k prohlížení a správě Azure napříč všemi jejich zákazníky. To umožňuje lepší správu Azure s vyšší mírou automatizace a efektivity, což vede k větší viditelnosti a bezpečnosti pro zákazníky. Jde o první případ, kdy Microsoft vytvořil v tomto měřítku řešení s partnery a pro partnery.

Program Azure Migration: nový program pomáhá zákazníkům zrychlit přechod na Azure. Nabízí aktivní poradenství a nástroje, které pomáhají snižovat rizika a řešit běžné situace spojené s přesunem systémů do cloudu.

Video : 
Štítky: 
Teams, Microsoft

Podobné články

Microsoft Teams slaví dva roky růstu přidáním nových funkcí

9. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
I když nejrozšířenějším komunikačním pracovním nástrojem stále zůstává e-mail, výrazně roste obliba týmových chatovacích aplikací, mezi které se řadí i Microsoft Teams. Řešení společnosti Microsoft oslavilo v březnu dva roky od celosvětového spuštění a přináší nové funkce pro ještě dostupnější, efektivnější a bezpečnější spolupráci ve firmě. Čtěte více