Novinky v Microsoft Teams, Azure i Dynamics

17. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Společnost Microsoft u příležitosti výroční partnerské konference Inspire 2019 oznámila novinky, které mají podpořit inovace, růst a diferenciaci podnikání u partnerů i zákazníků. Jde zejména o novinky a aktualizace platforem Microsoft Teams, Dynamics 365 a Microsoft Azure.

Níže najdete přehled hlavních oznámení, detailnější informace naleznete ZDE.

Rychlá adopce a expanze Teams: jen dva roky po svém spuštění má aplikace Teams 13 milionů každodenních uživatelů a 19 milionů ji používá alespoň týdně. Microsoft oznámil novinky v aplikaci Teams pro pracovníky v první linii, včetně nových možností podpory zdravotnických organizací a pracovníků. Změny zahrnují integraci nových partnerů, podporu pro kontaktní centra, compliance služby a poskytovatele cloudových řešení.

Program Business Applications ISV connect pro vývojáře nezávislých sofwarových řešení: spuštění nového programu s prvky, které pomáhají softwarovým dodavatelům urychlit proces dodávky jejich řešení na trh, zjednodušují publikování jejich řešení do AppSource nebo Azure Marketplace a pomáhají tato řešení propagovat směrem k zákazníkům. Pro dodavatele softwarových řešení, kteří je vyvíjejí na naší platformě, budou připraveny nové prvky včetně API, byznys logiky, entit a workflow mechanismů pro Dynamics 365 a PowerApps pro jednoduché propojení podnikových aplikací s kmenovými firemními daty a informačními systémy.

• Představení Azure Lighthouse: Azure Lighthouse dává partnerům jeden ucelený nástroj k prohlížení a správě Azure napříč všemi jejich zákazníky. To umožňuje lepší správu Azure s vyšší mírou automatizace a efektivity, což vede k větší viditelnosti a bezpečnosti pro zákazníky. Jde o první případ, kdy Microsoft vytvořil v tomto měřítku řešení s partnery a pro partnery.

Program Azure Migration: nový program pomáhá zákazníkům zrychlit přechod na Azure. Nabízí aktivní poradenství a nástroje, které pomáhají snižovat rizika a řešit běžné situace spojené s přesunem systémů do cloudu.

Video : 
Štítky: 
Teams, Microsoft

Podobné články

Nejzajímavější novinky z konference Microsoft Build 2020

27. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Hlavní myšlenkou letošní konference Microsoft Build 2020 byla podpora vývojářům, kteří budou hrát ústřední roli při přetváření světa, ve kterém žijeme. Právě vývojářská komunita by mohla pomoci urychlit naši cestu ze současné krize prostřednictvím obnovy fungování organizací, průmyslových odvětví a komunit, a tak nakonec posunout celou společnost dopředu. Čtěte více

Microsoft Teams slaví dva roky růstu přidáním nových funkcí

9. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
I když nejrozšířenějším komunikačním pracovním nástrojem stále zůstává e-mail, výrazně roste obliba týmových chatovacích aplikací, mezi které se řadí i Microsoft Teams. Řešení společnosti Microsoft oslavilo v březnu dva roky od celosvětového spuštění a přináší nové funkce pro ještě dostupnější, efektivnější a bezpečnější spolupráci ve firmě. Čtěte více