Nové SD-WAN routery od QNAPu poskytnou bezpečné síťové prostředí pro NAS a IoT

27. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP přidala do produktové řady routerů QHora dva nové členy – QHora-322 a QHora-321 – s cílem zajistit maximální výkon vysokorychlostní kabelové sítě. Jako SD-WAN routery nové generace poskytují oba modely síť Mesh VPN a kabelové připojení na podnikové úrovni.

Model QHora-322 se čtyřjádrovým procesorem podnikové třídy nabízí tři porty 10GbE a šest portů 2,5GbE, zatímco model QHora-321 nabízí šest portů 2,5GbE. Oba modely QHora nabízejí flexibilní konfigurace WAN/LAN pro optimalizované nasazení sítě a podporují:

  • vysokorychlostní sítě LAN;
  • zjednodušený přenos souborů mezi různými pracovišti;
  • nezávislý provoz více segmentů;
  • automatické sítě Mesh VPN pro více pracovišť.

Oba modely QHora dále umožňují propojenou topologii sítě VPN přes QuWAN (technologie SD-WAN od společnosti QNAP), poskytují spolehlivou síťovou infrastrukturu pro šířku pásma sítě poskytovanou dle priorit, automatické převzetí služeb WAN při selhání a centralizovanou správu cloudu.

Routery QHora používají operační systém QuRouter OS, který poskytuje uživatelsky přívětivé webové grafické rozhraní, jež pomáhá při každodenní správě sítě. Modely QHora-322 a QHora-321 jsou vybaveny nejmodernějšími technikami zabezpečení sítě s důrazem na zabezpečení přístupu mezi podnikovými sítěmi VPN a připojenými periferními zařízeními.

Funkce včetně filtrování webových stránek, serveru VPN, klienta VPN, brány firewall, přesměrování portů a řízení přístupu mohou účinně filtrovat a blokovat nedůvěryhodná připojení a pokusy o přihlášení. SD-WAN také poskytuje šifrování IPsec VPN, Deep Packet Inspection a L7 Firewall, aby byla zajištěna bezpečnost VPN. Ve spojení s nástrojem QuWAN Orchestrator pomáhají oba modely podnikům vybudovat flexibilní a vysoce spolehlivou síť nové generace.

Modely QHora-322 a QHora-321 jsou určeny pro moderní kanceláře, IoT a prostředí citlivá na hluk a vyznačují se téměř tichým provedením, které zajišťuje stabilní a tichý provoz i při velkém zatížení. Oba modely mají moderní design, který esteticky zapadá do domácího i kancelářského prostředí.

Video : 

Profilová karta firmy

QNAP Systems, Inc.

QNAP Systems, Inc.

QNAP znamená Quality Network Appliance Provider a je světovou špičkou v oboru výroby a dodávek vysoce kvalitních NAS a NVR zařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Nové přepínače od Zyxelu pomohou zvládnout rostoucí nároky na přenosovou kapacitu sítí

30. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Společnost Zyxel Networks představila novinky v podobě multigigabitových chytrých řízených přepínačů Lite-L3 řady XMG1930. Pro malé a střední organizace, systémové integrátory, poskytovatele řízených služeb a menší poskytovatele internetu řada XMG1930 znamená ideální řešení stále rostoucích nároků na přenosovou kapacitu v souvislosti se zaváděním Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E a Wi-Fi 7. Čtěte více

Nový, webově řízený switch od QNAPu nabídne podporu 2,5GbE a 10GbE sítí

19. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP představila webově řízený L2 switch QSW-M2106R-2S2T úrovně 2 s deseti porty, poloviční šířkou a montáží do racku. Novinka, nabízející podporu 2,5GbE, 10GbE a praktických funkcí správy na úrovni 2, uspokojí požadavky serverů a LAN infrastruktury na vysokou šířku pásma a je vhodná pro malé a střední podniky. Čtěte více

GFI Exinda NetworkOrchestrator 7.5.3 již detekuje přes 2 000 aplikací a protokolů

13. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Společnost GFI Software do svého řešení GFI Exinda NetworkOrchestrator v nově uvedené verzi 7.5.3 přidala 118 nových aplikačních signatur. Vedle přidání nových signatur posílila nová verze ochranu proti kybernetickým útokům. Čtěte více

Inovované řešení Cloud Metro podpoří udržitelný obchodní růst poskytovatelů služeb

20. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: ComSource)
První automatizované řešení metropolitní sítě založené na umělé inteligenci a poskytované prostřednictvím cloudu vykazuje v nezávislém hodnocení nejvyšší energetickou účinnost, zásadní snížení celkových nákladů na vlastnictví a špičkový výkon. Čtěte více