MSI představilo nové byznys notebooky i upravené logo

9. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: MSI)
Nová řada notebooků MSI cílí obchodní a podnikové zákazníky. Novinky přijdou na trh s nejnovějšími procesory 11. generace Intel a jako jedny z prvních se chlubí i certifikací Intel Evo.

„Rok 2020 byl plný výzev, ale také nových příležitostí. Dnes vám hrdě představujeme první řadu vysoce výkonných notebooků pro podnikání a produktivitu s funkcemi, které reagují na potřeby pracovní síly,” řekl Derek Chen, ředitel prodeje a marketingové divize notebooků. Chen zahájil první virtuální summit se slovy: Determined To Succeed.

Vedle tří řad notebooků (Summit, Prestige a Modern) bylo zároveň představeno i nové logo společnosti. Má evokovat vyhlášenou spolehlivost společnosti a zároveň je v souladu s měnící se dobou ve stejném duchu minimalismu.

Nové byznysové notebooky MSI se dle slov výrobce snaží maximálně eliminovat slabé vlastnosti.

Přenositelnost a výkon jsou podporovány štíhlým hliníkovým šasi s odolností odpovídající vojenským standardům a zároveň obsahují nejnovější procesory Intel Core 11. generace s integrovanou grafikou Intel Iris Xe. Zabezpečení podnikové úrovně dodává čip TPM 2.0.

Mezi exkluzivní výhody řady Summit patří potlačení AI šumu v pozadí při videokonferencích, výdrž baterie nad 10 hodin (B série) a dotykový displej s rozpoznáváním obličeje za pomoci infračervené kamery s podporou Windows Hello (E série). 

Dále byl představen notebook MSI Prestige 14 Evo, jeden z prvních notebooků, který má certifikaci na platformě Intel Evo. Konečným překvapením byl letmý pohled na nadcházející MSI Summit E13 Flip s displejem otočným o 360 stupňů.

Novinky by se měly prodávat od letošního října.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

Prodej PC znovu vykázal dvouciferný nárůst

20. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Pandemický situace se i nadále kladně podepisuje pod prodeji osobních počítačů. Trh, složený ze stolních počítačů, notebooků a pracovních stanic, znovu vykázal dvouciferný nárůst prodeje. Během třetího čtvrtletí letošního roku se podle IDC celosvětově prodalo 81,3 milionu PC, což představuje meziroční nárůst o téměř 15 %. Čtěte více

Dodávky PC rostly podle Gartneru ve třetím čtvrtletí o 3,6 %

16. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Pokračující poptávka po domácí zábavě a učení na dálku přinesla největší růst amerického trhu za posledních deset let, v regionu EMEA rostl trh jen velmi mírně. Při započítání chromebooků by byly výsledky ještě znatelně lepší. Čtěte více

Notebooky Dell XPS 13 přicházejí s procesory Intel Core 11. generace a Xe grafikou

12. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologie představila nové modely notebooků Dell XPS 13, XPS 13 2v1 a XPS 13 Developer Editon, které patří k prvním počítačům vybaveným 11. generací procesorů Intel. Můžou se chlubit také grafickou kartou Intel Xe a portem Thunderbolt 4. Čtěte více

Lenovo představilo revoluční ThinkPady

6. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Společnost Lenovo představila nejnovější přírůstky do prémiového portfolia X1, ThinkPad X1 Nano. Nejlehčí ThinkPad, který tu kdy byl, váží 907 g a jde o první produkt výrobce založený na platformě Intel Evo poháněný procesorem Intel Core 11. generace. Lenovo zároveň spustilo předobjednávky na svůj první s ohebným displejem ThinkPad X1 Fold. Čtěte více