iDoklad na Androidu

18. 4. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Cígler software)
Česká on-line fakturace iDoklad nyní nabízí kromě bezplatného vystavování faktur z počítače i aplikaci pro Android, se kterou lze zdarma vystavit fakturu a odeslat ji e-mailem klientovi kdekoliv, kde je internetové pokrytí. A to už je dnes již prakticky všude.

Vystavování faktur z Excelu či malých prográmků už dávno odzvonilo, s iDokladem lze první fakturu vystavit do dvou minut a pokud je nutné ji doplnit třeba o logo firmy, trvá to jen pár minut navíc. Vystavení faktury v cloudové službě je totiž snazší, rychlejší a není vázané na konkrétní počítač. Navíc je fakturace v iDokladu zadarmo nehledě na počet kontaktů, položek ceníku či množství vystavených faktur. Výhodou je i archivace všech dokladů, sledování jejich úhrad a další možnosti, které obdobné služby v České republice zdaleka nenabízejí zdarma.

Aplikace pro Android umožňuje práci s iDokladem v téměř stejném rozsahu jako běžná verze dostupná přes internetový prohlížeč (stáhnout ji lze zdarma standardním způsobem přes Google Play). Pak je možné vystavit fakturu se vším všudy rovnou na obchodní návštěvě u klienta, který ji ihned dostane e-mailem. A pokud ji je potřeba použít místo na Androidu na Windows Phone, není nic ztraceno, pro tyto telefony si lze bezplatnou aplikaci stáhnout na Marketplace.

Aplikaci iDoklad si oblíbily i účetní firmy, protože nemusí složitě přepisovat doklady z PDF či vytištěných faktur. Export dat do nejčastějších účetních programů u nás, tedy do Money S3 a Pohody, je otázkou několika málo kliknutí. Služba pochází z dílny Cígler Software. Díky více než dvacetiletým zkušenostem společnosti s účetní problematikou se iDoklad může pochlubit jednoduchým ovládáním a spektrem funkcí, které u bezplatných programů zdaleka nejsou standardem. Fakturace je úspěšná i v zahraničí, během roku existence obdržela několik mezinárodních cen v celosvětových soutěžích European Seal of e-Excellence v Hannoveru či Your Business Your Fame v Los Angeles.

Štítky: 

Podobné články

Do Cígler Software investovala J&T

25. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Cígler Software)
Do společnosti Cígler Software vstoupil strategický partner, společnost Ligelta Holdings, za kterou stojí slovenská investiční skupina J&T. Čtěte více

Cígler Software: Lukáš Krifta

20. 11. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Cígler Software)
Společnost Cígler Software jmenovala od 1. října 2012 Lukáše Krifta do pozice marketingového manažera. Dříve působil jako Key Account Manager ve společnosti Sova Net. Čtěte více