HP se pochlubilo přednostmi svých novinek

29. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc na virtuální konferenci připomněla své nejzajímavější novinky pro nadcházející období. Konference byla zaměřená na produkty z oblasti počítačů, monitorů, příslušenství a tiskáren a jejich největší benefity.

Z kategorie osobních počítačů byly představeny prémiové notebooky HP Pavilion Aero 13 a HP Spectre x360 16, mini PC HP EliteDesk 800 G8 a přenosný monitor HP E14 G4. Tyto čtyři produkty spojuje jasná charakteristika – jde o výkonná zařízení s kompaktními rozměry, která jsou vhodná i pro práci z domova.

Notebook HP Pavilion Aero 13 je nejlehčím spotřebitelským notebookem v portfoliu HP – jeho váha začíná díky magnéziovému šasi na méně než jednom kilogramu. Vedle toho se může chlubit prvotřídním designem, přičemž výpočetní výkon volitelně poskytuje mobilní procesor AMD Ryzen 7 5800U s grafickou kartou AMD Radeon. Dalším benefitem je i tříletá záruka.

Konvertibilní notebook HP Spectre x360 16 naplňuje očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Mezi jeho přednosti patří vedle dostatečného výkonu také dlouhá výdrž baterie, volitelná herní grafická karta, ale například i integrovaná inteligentní kamera s rozlišením 5 Mpx. Ta umožňuje také jednoduché přihlášení pomocí funkce Windows Hello a podporuje rovněž software HP GlamCam, zkvalitňující celkový zážitek z videohovorů. Uživatelé ocení i výbornou konektivitu (2× Thunderbolt 4) a displej s rozlišením až 4K OLED a certifikací HDR 400.

Mini PC HP EliteDesk 800 G8 má sice velmi malé rozměry, ale nabízí široké spektrum rozšíření – nechybí konfigurovatelné porty ani možnost připojení až sedmi nezávislých monitorů. HP EliteDesk 800 G8 je ohleduplný také vůči přírodě, jelikož obsahuje plasty, které by jinak skončily v oceánech.

Přenosný monitor HP E14 G4 je vhodný pro použití v jakýchkoli světelných podmínkách. Práce s monitorem, mezi jehož hlavní výhody se řadí jasná a antireflexní obrazovka se 400 nity, je velmi snadná – stačí jej položit na podstavec a poté připojit prostřednictvím kabelu USB-C.

 

Pro ještě lepší zážitek ze hry

Nové herní monitory HP řady X hráčům zabezpečují dokonalý zážitek při hraní her. Všechny představené modely, včetně vrcholového 34" monitoru X34 WQHD, disponují technologií HP Eye Ease a snižující míru modrého světla, což však nemá žádný vliv na přesnost barev i na zobrazení obsahu.

Produkty z oblasti příslušenství reprezentovala profesionální webkamera HP 950 s rozlišením 4K a podporou umělé inteligence. S touto širokoúhlou webkamerou se sledováním obličeje má uživatel jistotu, že bude během pracovních videokonferencí s svými kolegy v dokonalém spojení – obrazově a rovněž zvukově. Zařízení je navíc velmi flexibilní a lze ho snadno upevnit na monitor či na notebook.

Chytré inkoustové tiskárny

Inkoustové tiskárny řady HP Smart Tank 600/700 byly navrženy pro uživatele, kteří dbají na životní prostředí a je pro ně důležitý udržitelný tisk. Nové tiskárny HP Smart Tank, na jejichž výrobu se využívá i recyklovaný plast, zásluhou tankového systému s inkoustovými zásobníky naplňují potřeby uživatelů, kteří pravidelně tisknou ve velkých objemech. Samozřejmostí je jednoduché mobilní nastavení a řešení HP Wolf Essential Security pro zajištění bezpečného tisku.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Duální skládací displej Mobile Pixels Geminos

Co přinesl Computex 2023?

8. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Na přelomu května a června letošního roku proběhl v čínské Taipei jeden z největších počítačových a technologických veletrhů letošního roku. Narazit zde můžete doslova na „všechno možné“ včetně komponentů a periférií, počítačů a jejich doplňků nebo síťových prvků a úložišť. Zapomínat nesmíme ani na cloud computing nebo umělou inteligenci. Čtěte více

One more thing… Apple představil novinky v čele s VR headsetem Vision Pro

7. 6. 2023. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing a Apple)
S Macem změnil svět osobních počítačů, s iPhonem redefinoval mobilní telefony, iPad je jeden z mála tabletů, (ne-li jediný) který stojí za to si pořídit a nyní Apple hodlá způsobit renesanci nebo spíš revoluci v oblasti AR/VR/MR headsetů. Dlouho očekávané zařízení Vision Pro se na konferenci WWDC konečně představilo veřejnosti. Čtěte více

Asus představil svou obchodní strategii a nová řešení pro firmy a vzdělávání

31. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Společnost Asus uspořádala druhý ročník Asus Business Summitu, hlavní akce určené pro své komerční partnery z regionu EMEA. Jednodenní summit se uskutečnil ve španělské Malaze. Partneři se na akci mohli seznámit s nejnovějšími technologiemi a řešeními zaměřenými zejména na produktivitu hybridní práce a moderní učebny. Důležitým tématem byla také udržitelnost. Čtěte více

Acer: notebook Swift X16

27. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acer)
Společnost Acer představila notebook Swift X 16 (SFX16-61G) připravený na činnosti jako grafické návrhy, 3D vykreslování nebo střih videa. Počítač s tenkým tělem přináší kvalitní displej (včetně volitelného OLED panelu), procesory až AMD Ryzen 9 7940H nebo grafiku NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop. Zaujme také chladicí systém TwinAir, větší baterie nebo bohatá konektivita. Čtěte více