HP se pochlubilo přednostmi svých novinek

29. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc na virtuální konferenci připomněla své nejzajímavější novinky pro nadcházející období. Konference byla zaměřená na produkty z oblasti počítačů, monitorů, příslušenství a tiskáren a jejich největší benefity.

Z kategorie osobních počítačů byly představeny prémiové notebooky HP Pavilion Aero 13 a HP Spectre x360 16, mini PC HP EliteDesk 800 G8 a přenosný monitor HP E14 G4. Tyto čtyři produkty spojuje jasná charakteristika – jde o výkonná zařízení s kompaktními rozměry, která jsou vhodná i pro práci z domova.

Notebook HP Pavilion Aero 13 je nejlehčím spotřebitelským notebookem v portfoliu HP – jeho váha začíná díky magnéziovému šasi na méně než jednom kilogramu. Vedle toho se může chlubit prvotřídním designem, přičemž výpočetní výkon volitelně poskytuje mobilní procesor AMD Ryzen 7 5800U s grafickou kartou AMD Radeon. Dalším benefitem je i tříletá záruka.

Konvertibilní notebook HP Spectre x360 16 naplňuje očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Mezi jeho přednosti patří vedle dostatečného výkonu také dlouhá výdrž baterie, volitelná herní grafická karta, ale například i integrovaná inteligentní kamera s rozlišením 5 Mpx. Ta umožňuje také jednoduché přihlášení pomocí funkce Windows Hello a podporuje rovněž software HP GlamCam, zkvalitňující celkový zážitek z videohovorů. Uživatelé ocení i výbornou konektivitu (2× Thunderbolt 4) a displej s rozlišením až 4K OLED a certifikací HDR 400.

Mini PC HP EliteDesk 800 G8 má sice velmi malé rozměry, ale nabízí široké spektrum rozšíření – nechybí konfigurovatelné porty ani možnost připojení až sedmi nezávislých monitorů. HP EliteDesk 800 G8 je ohleduplný také vůči přírodě, jelikož obsahuje plasty, které by jinak skončily v oceánech.

Přenosný monitor HP E14 G4 je vhodný pro použití v jakýchkoli světelných podmínkách. Práce s monitorem, mezi jehož hlavní výhody se řadí jasná a antireflexní obrazovka se 400 nity, je velmi snadná – stačí jej položit na podstavec a poté připojit prostřednictvím kabelu USB-C.

 

Pro ještě lepší zážitek ze hry

Nové herní monitory HP řady X hráčům zabezpečují dokonalý zážitek při hraní her. Všechny představené modely, včetně vrcholového 34" monitoru X34 WQHD, disponují technologií HP Eye Ease a snižující míru modrého světla, což však nemá žádný vliv na přesnost barev i na zobrazení obsahu.

Produkty z oblasti příslušenství reprezentovala profesionální webkamera HP 950 s rozlišením 4K a podporou umělé inteligence. S touto širokoúhlou webkamerou se sledováním obličeje má uživatel jistotu, že bude během pracovních videokonferencí s svými kolegy v dokonalém spojení – obrazově a rovněž zvukově. Zařízení je navíc velmi flexibilní a lze ho snadno upevnit na monitor či na notebook.

Chytré inkoustové tiskárny

Inkoustové tiskárny řady HP Smart Tank 600/700 byly navrženy pro uživatele, kteří dbají na životní prostředí a je pro ně důležitý udržitelný tisk. Nové tiskárny HP Smart Tank, na jejichž výrobu se využívá i recyklovaný plast, zásluhou tankového systému s inkoustovými zásobníky naplňují potřeby uživatelů, kteří pravidelně tisknou ve velkých objemech. Samozřejmostí je jednoduché mobilní nastavení a řešení HP Wolf Essential Security pro zajištění bezpečného tisku.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

ASUS ExpertBook B3 Detachable: Všestranný parťák s celodenní výdrží

8. 8. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: ASUS)
PR článek - Společnost ASUS uvedla na trh novinku v podobě zařízení ASUS ExpertBook B3 Detachable, kterým doplní a rozšíří portfolio svých přenosných zařízení. Hned po vybalení sděluje B3 svým vzhledem dvě zásadní informace. Tou první je při práci nerozptylující, decentní, tmavě šedá barva (oficiální označení Star Black), kterou hlásí svou příslušnost k business řadě ASUS ExpertBook. Druhou zprávou je ujištění, že se bude pracovat za pohybu. Konstrukčně totiž jde o konvertibilní notebook. Čtěte více

Alienware uvedl na trh „Ultimate AMD Advantage“ notebook se 480Hz displejem

29. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Alienware opět posouvá možnosti herního hardwaru na novou úroveň – uvádí na trh 17" notebook postavený na konceptu AMD Advantage, který současně disponuje obrazovkou pracující na frekvenci 480 Hz. Dell Technologies zároveň přichází na trh s prvním 16" notebookem modelové řady G. Čtěte více

Celosvětový prodej PC se podle IDC propadl o více než 15 %

26. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Podle informací společnosti IDC se globální prodej osobních počítačů ve druhém čtvrtletí 2022 meziročně snížil o 15, 3 %. Celkově se tak prodalo 71,3 milionu PC. Příčiny je možné hledat na straně nabídky i na straně poptávky. Čtěte více

Prodej PC zaznamenal největší propad za posledních devět let

21. 7. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej PC zaznamenal podle Gartneru ve druhém kvartálu roku 2022 meziroční propad o 12,6 % na 72 milionů kusů. V regionu EMEA propad činil dokonce 18 %. Celkově jde o největší zaznamenaný pokles trhu za posledních devět let. Čtěte více