HP přichází s modernizovanou nabídkou cloudových služeb a řešení pro tisk

28. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP využívá výhod cloudu k tomu, aby svým zákazníkům poskytlo personalizované služby a inteligentní řešení, navržená dle konkrétních požadavků. Ty pomohou zefektivnit a automatizovat příslušné procesy, a umožní tak IT oddělením soustředit se na hlavní strategické priority.

Společnost HP představila novou globální spravovanou službu, poskytující vždy dostupné cloudové tiskové prostředí, optimálně uzpůsobené potřebám každého zákazníka. Cloudové služby HP Managed Print Cloud Services umožňují zákazníkům využívat výhod inovací v zabezpečení a zároveň si zachovat maximální kontrolu a flexibilitu parametrů používané služby. Nově uváděná řešení a služby se zaměřují na standardně zabezpečená cloudová prostředí a rovněž i na prostředí s nulovou důvěrou, což lze uskutečnit díky dobře definovanému, modulárnímu přístupu, opírajícímu se o využití flexibilních služeb a softwarových balíčků.

V současné době, kdy se zákazníci přesouvají na cloud, se schopnost vyjít jim na této cestě naproti stala velice důležitou. Považuji tyto kroky za opravdu rozumnou strategii,“ uvedl Patrick Moorhead z analytické firmy Moor Insights & Strategy. „Jsem přesvědčen, že služba HP Managed Print Cloud Services přesouvá odpovědnost za správu tiskových technologií používaných zákazníkem na společnost HP, a zákazníkům tak umožňuje přehodnotit kritické investice do IT a zaměřit se na strategičtější nebo naléhavější priority.

HP navíc oznámilo podporu služby Universal Print, řešení cloudového tisku Microsoft 365, které organizace mohou použít ke správě své tiskové infrastruktury. V zájmu této spolupráce bude HP spolupracovat se společností Microsoft na vytváření integrace typu cloud-to-cloud s platformou Managed Print Cloud Services, jež organizacím umožní zvýšit zabezpečení, spravovat zařízení a uvolňovat tiskové úlohy pouze autorizovaným uživatelům. Tato integrace umožní uživatelům Universal Print tisknout prakticky kdekoli – jednoduše a bezpečně.

Společnost HP dále ve vybraných zemích zavádí program Flexworker Solutions, který pracovníkům pracujícím na dálku umožňuje pořizovat si prostřednictvím online portálu tiskárny schválené zaměstnavatelem společně se smlouvou o poskytování rozšířených služeb a jednoduše si objednávat spotřební materiál. Program zároveň umožňuje IT oddělením řídit hospodaření se spotřebním materiálem prostřednictvím centrálního účtování a konsolidovaného vykazování, což šetří celkové náklady a přináší lepší uživatelskou zkušenost.

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Bruce Leistikow, Product Marketing Director společnosti Y Soft

Výhody přesunu tiskových služeb do cloudu

24. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
Přesun tiskových služeb do cloudu je ve firmách aktuálním tématem diskuzí mezi ICT týmy a vedením. Poté, co Microsoft představil službu Universal Print, diskuze ještě zesílila. Možnost správy tisku prostřednictvím cloudu se dostala do popředí v souvislosti se snahou firem o digitální transformaci. Pomyslnou brzdu ovšem tvoří rizika vyšších nákladů a zatížení zaměstnanců ICT oddělení. Čtěte více

Y Soft představil novou rodinu cloudových tiskových služeb

9. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
Společnost Y Soft představila novou rodinu nástrojů pro řízení a správu tisku a poskytování hostované infrastruktury na bázi cloudu. Y Soft od nových služeb očekává snížení nákladů na IT zdroje při zachování dostatečně robustních tiskových nástrojů. První odhalené novinky z rodiny YSoft SAFEQ Cloud jsou YSoft SAFEQ CloudPro a YSoft SAFEQ Breeze. Čtěte více

Konica Minolta prospěl přechod na digitalizaci a IT služby

24. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Konica)
Skupina Konica Minolta vykázala za rok 2019 tržby ve výši 2,144 miliardy korun a zisk před zdaněním (EBIT) podle mezinárodních účetních standardů 138 milionů korun. Přestože došlo k poklesu tržeb o 8 % a zisku o 21 %, navázala Konica Minolta na mimořádný rok 2018 a dosáhla druhých nejlepších výsledků v historii českého zastoupení. Čtěte více

OKI zdarma nabízí samolepicí média a grafiku pro dodržování společenského odstupu

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: OKI)
Společnost OKI poskytuje zdarma tisková média a grafické podklady v češtině na podporu obchodních firem v době koronavirové pandemie a při přechodu zpět na normální provoz. Ve spolupráci se značkou Floralabels pomáhá OKI podporovat společenský odstup pomocí jasné vizuální komunikace. Čtěte více