HP přichází s modernizovanou nabídkou cloudových služeb a řešení pro tisk

28. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP využívá výhod cloudu k tomu, aby svým zákazníkům poskytlo personalizované služby a inteligentní řešení, navržená dle konkrétních požadavků. Ty pomohou zefektivnit a automatizovat příslušné procesy, a umožní tak IT oddělením soustředit se na hlavní strategické priority.

Společnost HP představila novou globální spravovanou službu, poskytující vždy dostupné cloudové tiskové prostředí, optimálně uzpůsobené potřebám každého zákazníka. Cloudové služby HP Managed Print Cloud Services umožňují zákazníkům využívat výhod inovací v zabezpečení a zároveň si zachovat maximální kontrolu a flexibilitu parametrů používané služby. Nově uváděná řešení a služby se zaměřují na standardně zabezpečená cloudová prostředí a rovněž i na prostředí s nulovou důvěrou, což lze uskutečnit díky dobře definovanému, modulárnímu přístupu, opírajícímu se o využití flexibilních služeb a softwarových balíčků.

V současné době, kdy se zákazníci přesouvají na cloud, se schopnost vyjít jim na této cestě naproti stala velice důležitou. Považuji tyto kroky za opravdu rozumnou strategii,“ uvedl Patrick Moorhead z analytické firmy Moor Insights & Strategy. „Jsem přesvědčen, že služba HP Managed Print Cloud Services přesouvá odpovědnost za správu tiskových technologií používaných zákazníkem na společnost HP, a zákazníkům tak umožňuje přehodnotit kritické investice do IT a zaměřit se na strategičtější nebo naléhavější priority.

HP navíc oznámilo podporu služby Universal Print, řešení cloudového tisku Microsoft 365, které organizace mohou použít ke správě své tiskové infrastruktury. V zájmu této spolupráce bude HP spolupracovat se společností Microsoft na vytváření integrace typu cloud-to-cloud s platformou Managed Print Cloud Services, jež organizacím umožní zvýšit zabezpečení, spravovat zařízení a uvolňovat tiskové úlohy pouze autorizovaným uživatelům. Tato integrace umožní uživatelům Universal Print tisknout prakticky kdekoli – jednoduše a bezpečně.

Společnost HP dále ve vybraných zemích zavádí program Flexworker Solutions, který pracovníkům pracujícím na dálku umožňuje pořizovat si prostřednictvím online portálu tiskárny schválené zaměstnavatelem společně se smlouvou o poskytování rozšířených služeb a jednoduše si objednávat spotřební materiál. Program zároveň umožňuje IT oddělením řídit hospodaření se spotřebním materiálem prostřednictvím centrálního účtování a konsolidovaného vykazování, což šetří celkové náklady a přináší lepší uživatelskou zkušenost.

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Peter Halmo (Xerox): Naše nabídka vždy reaguje na aktuální dění

25. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Xerox)
Xerox vyrostl na tisku a kopírování. Již dlouho však expanduje i do řady dalších odvětví včetně 3D tisku, umělé inteligence, rozšířené reality nebo třeba IoT. Na otázky o aktuálním dění ve společnosti a jejím směřování v blízké budoucnosti nám odpovídal generální ředitel pro ČR a SR Peter Halmo. Čtěte více

Množství vytištěných stránek opět poroste, ale na před-covidovou úroveň se již nedostane

9. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
IDC odhaduje, že celosvětový objem vytištěných stránek letos opět vzroste, ale již nedosáhne úrovně z doby před pandemií COVID-19. Čtěte více

Epson v showroomu Igepa předváděl svou první UV LED plochou signage tiskárnu

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Na konci června se v prostorách showroomu společnosti Igepa uskutečnilo neformální setkání, na němž společnost Epson poprvé v České republice prezentovala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000. Účastníci setkání si kromě zajímavé prezentace mohli také vyzkoušet, jak toto unikátní zařízení funguje. Čtěte více

Epson představil zbrusu nové 44" fotografické a technické tiskárny

23. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila novou řadu tiskáren, která zahrnuje dvě 44" tiskárny SC-T7700D pro technické / AEC a POS trhy a SC-P8500D pro produkci fotografií. Zařízení nabízejí vysokou produktivitu v kombinaci s nejvyššími bezpečnostními standardy. Čtěte více