Herní smartphone realme 7 je v prodeji

26. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: realme)
Po čtrnáctidenním čekání, které však zkrátily předprodeje, se začal prodávat nový smartphone, vyzyvatel střední třídy realme 7. Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení potěší nejen všechny hráče. Model má jako první komerčně nabízený smartphone procesor MediaTek Helio G95, 30W nabíjení, kapacitu baterie 5 000 mAh a 6,5“ displej s obnovovací frekvencí 90 Hz.

realme 7 je ideální model pro hráče, kteří hledají výkonné zařízení, které s nimi udrží krok a současně jim poskytne kvalitní vizuální zážitek. Novinka je prvním zařízením na světě, které má herní procesor Helio G95 a dosáhlo skóre 300 000 bodů v AnTuTu. A co je ještě lepší, model realme 7 se chlubí displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a dosahuje 90,5% poměru obrazovky k tělu. To vše z něj dělá vhodnou volbu pro hráčské fanoušky, kteří chtějí velký výkon za dostupnou cenu.

Průkopnická síla

Smartphone realme 7 se jako první přístroj na světě chlubí herním procesorem MTK Helio G95. Procesor MediaTek Helio G95 s použitím 12nm výrobní technologie je navržený s důrazem na výkon a umožňuje efektivní herní zážitek. V kombinaci se dvěma výkonnými jádry Cortex-A76 při frekvenci až 2,05G Hz a s šesti až 2GHz jádry Cortex-A55 a spolu s grafickým procesorem Mali-G76 s frekvencí 900 MHz dosáhnou majitelé na další úroveň hracích smartphonů.

Inovované nabíjení

realme 7 nabízí modernizované 30W Dart nabíjení a kapacitu baterie 5 000 mAh, kterou lze nabít na 100 % za pouhých 65 minut. Algoritmus nabíjení vyvinutý pro realme 7 navíc obsahuje pět vrstev bezpečnostní ochrany a poskytuje hardwarovou bezpečnostní ochranu pro celý proces nabíjení.

Focení na úrovni

realme 7 se pyšní sestavou čtyř fotoaparátů. Hlavní 48Mpx fotoaparát se senzorem Samsung má i sadu speciálních nočních filtrů. Dále disponuje 16Mpx selfie kamerkou, 8Mpx 119° ultraširokoúhlou čočkou, makro objektivem a černobílým portrétním objektivem. K přepnutí do širokoúhlého režimu stačí jediné kliknutí, což uživatelům umožní zachytit větší záběry krajiny, architektury nebo třeba početných skupin.

Potvrzená kvalita

realme 7 Pro je prvním mobilním telefonem vůbec, který prošel ověřením spolehlivosti smartphonů TÜV Rheinland. Ten obsahuje 22 hlavních a 38 menších testů zahrnujících mnoho běžných scénářů používání: denní používání, spolehlivost komponentů a používání v extrémním prostředí.

Záruka a servis

Všichni uživatelé realme 7 budou mít tříletou záruční lhůtu. To je o rok déle než u všech ostatních mainstreamových značek smartphonů. K tříleté záruce realme dále prodlužuje svůj bezplatný nárok na výměnu z jednoho měsíce na dva měsíce, což je o měsíc déle než u jiných značek smartphonů.

Dostupnost realme 7

realme 7 je k dispozici v barvách Mist White a Mist Blue. Má krásný zrcadlový design s efektními odlesky. Ve verzi 4 GB + 64 GB bude v prodeji za 4 999 korun u Alzy, u dalších prodejních partnerů jsou pak dostupné varianty 6 GB + 64 GB za 5 499 korun a 8 GB + 128 GB za 6 699 korun.

Telefony jsou v současné chvíli v České republice i na Slovensku v distribuci u společnosti IRD distribuce.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

Prodej smartphonů klesal v ČR i ve světě

4. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětové prodeje chytrých telefonů podle Gartneru ve třetím čtvrtletí 2020 meziročně klesly o 5,7 % na 366 milionů kusů. Český trh meziročně klesl o necelá dvě procenta na 1,09 milionu kusů prodaných chytrých telefonů. Čtěte více

5G síť pro CETIN vybuduje Ericsson

20. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ericsson)
Společnosti Ericsson a CETIN jako velkoobchodní firma provozující telekomunikační infrastrukturu, podepsaly pětiletou smlouvu na dodávku 5G do České republiky. Díky smlouvě se bude společnost Ericsson zásadním způsobem podílet na modernizaci sítě společnosti CETIN, v níž společnost transformuje stávající síť v rychlou kapacitní 5G síť. Čtěte více

Motorola přenesla bezpečnostní řešení ThinkShield i na mobilní telefony

18. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Motorola)
Řešení ThinkShield pro mobilní zařízení představuje rozšíření portfolia Lenovo ThinkShield, které tak nově i na smartphony přináší široké možnosti zabezpečení, správy, produktivity a servisních vlastností na korporátní úrovni. Čtěte více

Huawei odprodal svou „budgetovou“ značku Honor

17. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Značka Honor, která až doposud patřila mateřskému koncernu Huawei, se soustředí na výrobu a prodej cenově dostupných telefonů a telefonů s co nejlepším poměrem mezi cenou a výkonem. Prodej by měl značku ochránit před dopady americko-čínské obchodní války, které nyní na Huawei dopadají v podobě limitovaného přístupu k hardwarovým komponentám i softwaru. Čtěte více