Herní realme 7 představuje nejlepší poměr cena/výkon ve své třídě

30. 10. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: realme)
PR článek – Nastražit uši (a zrak) by nyní měli všichni smartphone nadšenci a především ti, pro které se telefon stal novou herní základnou. Novinka od společnosti realme s pořadovým číslem 7, která se právě začala prodávat, hravě předčí vaše očekávání o kvalitách a výkonu telefonu střední třídy. Tohle herní dělo míří hodně vysoko.

Čínská společnost realme patří mezi světovými výrobci moderních smartphonů mezi nováčky – na trh vstoupila až v roce 2018. Za tu dobu si ovšem stačila vybudovat solidní renomé mezi běžnými uživateli, zájemci o nové technologie i zapálenými herními nadšenci díky své snaze poskytovat vynikající parametry za velmi výhodnou cenu.

Zatím posledními vlaštovkami z jejich vzkvétajícího portfolia jsou modely realme 7 a realme 7 Pro. Troufáme si tvrdit, že v poměru cena/výkon nemají ve své třídě konkurenci. Pojďme si blíže představit herní model realme 7.

Působivý výkon

Nejdřív něco technických údajů, které jistě potěší nejen všechny tech freaky: telefon realme 7 je navržený především pro špičkový herní výkon, a je tak prvním zařízením na světě, které má procesor Mediatek Helio G95. Ten byl představen jako nejlepší čipset pro hraní her ve své třídě a také díky němu dosahuje skóre 300 000 bodů v AnTuTu testu. Neobyčejný výkon telefonu podporuje baterie o kapacitě 5 000 mAh s 30W Dart nabíjením, díky které si realme 7 dobijete na 50% nabití už za 26 minut. 

Vedle herních nadšenců ale realme 7 potěší i fotografa v každém z nás. Může se opět pochlubit sestavou čtyř fotoaparátů. Ohniskem zájmu je tu hlavní fotoaparát s rozlišením 48Mpx (senzor Samsung), a nově sada nočních filtrů, díky kterým zachytíte noční scény zcela novým stylovým způsobem. Čtveřici doplňují 8Mpx 119° ultraširokoúhlý objektiv, makro objektiv a portrétní černobílý objektiv. K přepnutí do širokoúhlého režimu stačí jediné kliknutí, což vám jednoduše umožní zachytit ještě epičtější záběry krajiny, architektury nebo třeba originálních portrétů. Selfie kamera o rozlišení 16Mpx je umístěna v „průstřelu“ horního rohu displeje a podporuje například i 120fps slo-mo videa.

Gamingový zázrak

Model realme 7 se dále pyšní ultra jemným 6,5″ displejem s FHD+ rozlišením 2 400 × 1 080 a s 90Hz obnovovací frekvencí, poměr displeje k tělu telefonu je 90,5 %. To vše ocení především stále se zvětšující komunita smartphone gamers – protože realme 7 je pro hraní her doslova jako stvořený. Bez problémů na něm rozběhnete ty na výkon nejnáročnější hry určené pro smartphony, a to při grafice a snímkování nastavenými na maximum.

Namátkou vybíráme z nejpopulárnějších titulů pro telefony. Call of Duty: Mobile? Žádný problém. Asphalt? Jede jako blesk. FIFA Mobile? I to je gól. Vše běží absolutně plynule, telefon se nepřehřívá a zároveň nespotřebovává enormní množství baterie. Při nepřetržitém hraní vydrží baterie až 4 hodiny – a to je co říct.

Dámy a pánové – máme tu nového vítěze herního klání o nejvýkonnější smartphone na hry ve střední třídě. Novinka realme 7 totiž hravě předčí i ta nejsmělejší očekávání – a pokud k tomu přidáme i více než příznivou cenu, která u základního modelu začíná na 4 999 Kč, je tzv. vymalováno.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

Prodej smartphonů klesal v ČR i ve světě

4. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětové prodeje chytrých telefonů podle Gartneru ve třetím čtvrtletí 2020 meziročně klesly o 5,7 % na 366 milionů kusů. Český trh meziročně klesl o necelá dvě procenta na 1,09 milionu kusů prodaných chytrých telefonů. Čtěte více

5G síť pro CETIN vybuduje Ericsson

20. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ericsson)
Společnosti Ericsson a CETIN jako velkoobchodní firma provozující telekomunikační infrastrukturu, podepsaly pětiletou smlouvu na dodávku 5G do České republiky. Díky smlouvě se bude společnost Ericsson zásadním způsobem podílet na modernizaci sítě společnosti CETIN, v níž společnost transformuje stávající síť v rychlou kapacitní 5G síť. Čtěte více

Motorola přenesla bezpečnostní řešení ThinkShield i na mobilní telefony

18. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Motorola)
Řešení ThinkShield pro mobilní zařízení představuje rozšíření portfolia Lenovo ThinkShield, které tak nově i na smartphony přináší široké možnosti zabezpečení, správy, produktivity a servisních vlastností na korporátní úrovni. Čtěte více

Huawei odprodal svou „budgetovou“ značku Honor

17. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Značka Honor, která až doposud patřila mateřskému koncernu Huawei, se soustředí na výrobu a prodej cenově dostupných telefonů a telefonů s co nejlepším poměrem mezi cenou a výkonem. Prodej by měl značku ochránit před dopady americko-čínské obchodní války, které nyní na Huawei dopadají v podobě limitovaného přístupu k hardwarovým komponentám i softwaru. Čtěte více