Epson představil nové zážitkové i informační a reklamní digital signage projektory

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson rozšířila portfolio svých laserových projektorů o šest nových modelů, které zajistí ještě větší efektivnost informačních projekcí signage i zážitkových projekcí pro celou řadu komerčních prostředí, včetně prodejen, pohostinských zařízení, muzeí a různých atrakcí pro návštěvníky.

Nejnovější laserové projektory kombinují technologii 3LCD projekce s uživatelsky přívětivým softwarem, a podporují tak kreativitu značek v oblasti vizuální prezentace a v dosažení ještě vyšší míry zaujetí a interakce zákazníků.

Nové série EB-L250F, EB-750 a EB-800 jsou vybaveny laserovým světelným zdrojem, který vydrží až 20 000 hodin provozu bez nutnosti údržby. Nabídnou také nový intuitivní software, široké možnosti připojení a flexibilní instalaci, která umožní promítat obsah doslova kdekoli. Projektory umí promítat obsah bez okrajů na zdi, podlahy, stropy, a zvládají dokonce i promítání na 3D objekty. Značky tak mají možnost být ve svých prezentacích ještě kreativnější, díky čemuž mohou překvapit a potěšit zákazníky.

„Firmy hledají nové způsoby, jak vyniknout, a je proto důležité, aby vytěžily maximum ze stávajícího prostoru a přinášely jasný, působivý a relevantní obsah. Nové portfolio projektorů společnosti Epson přináší inovativní, zážitková řešení, která jsou finančně dostupná, spolehlivá a snadno se používají,“ prohlásil Michal Holovský, account manager professional displays ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Od promítání aktuálních sdělení, jako jsou například informace o dodržování vzájemných rozestupů, až po vyzdvihnutí nejnovějších prodejních akcí či vytváření vzrušujících a tajemných zážitků pro hosty, nakupující, turisty a návštěvníky – budou nové projektory Epson i nadále zlepšovat způsob interakce zákazníků se značkami a produkty.“

Mezi novými projektory jsou modely s ultra krátkou projekční vzdáleností a modely se standardní projekční vzdáleností, díky nimž je pro uživatele snadné a cenově dostupné nasadit dynamický obsah a splnit potřeby současných reklamních a informačních signage projekcí. Portfolio projektorů Epson nabízí výkon od 2 000 do 5 000 lumenů bílého a barevného světla a disponuje rozlišením až 1 080p.

Nové série EB-L250F, EB-750 a EB-800 umožňují flexibilní 360o instalaci a nabízejí více možností připojení včetně HDMI, HDBaseT,bezdrátového připojení a Miracast. To umožňuje snadnou instalaci a integraci do existující infrastruktury CMS. Uživatelé také mohou propoojit dva nebo více projektorů a využít integrovaný systém splynutí okrajů, což umožňuje rozzářit celou stěnu jedním velkým obrazem. Funkce rozdělení obrazovky kromě toho umožňuje připojit několik různých vstupů a zobrazovat najednou více různých obsahů.

Řady EB-L250F, EB-750 a EB-800 jsou kompatibilní se softwarem Epson Projector Content Manager a aplikací Epson Creative Projection, které společně poskytují kompletní řešení pro správu a vlastní tvorbu obsahu. Software Epson Projector Content Manager umožňuje vytváření playlistů fotografií, videí, filtrů tvarů a efektů, které lze naprogramovat a uložit do externího úložiště, a následně obsah přehrávat bez kabelu přímo z projektoru.

Epson Creative Projection poskytuje snadný přístup k celé řadě kreativních prvků a umožňuje uživatelům vytvářet vlastní obsah sestávající z kombinace videí, fotografií, textů a existujících přednastavených filtrů nebo si stáhnout nový obsah, a přinášet díky tomu jedinečné efekty. Aplikace Epson Creative Projection je kompatibilní se zařízeními iOS a nabízí pokročilé funkce jako například úpravu obrazu, bodovou korekci a schopnost promítat přímo ze zařízení.

Nové projektory staví na úspěchu nedávno představených mini laserových projektorů EB-W70 a EB-W75. Tyto lehké kompaktní přenosné projektory o hmotnosti 2,7 kg byly navrženy speciálně pro butikové prodejny a zážitková prostředí. Model EB-W70 i EB-W75 nabízí krátký projekční poměr 1,04 : 1, 360o projekci a moderní design v černé i bílé barvě, dále také připojení Bluetooth a HDMI pro streamování a sdílení obsahu.

Řady EB-800, EB-750 a EB-L250F budou dostupné od prosince. Všechny modely budou v nabídce v bílé a černé barvě.

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942, jehož cílem je přirozené propojení věcí, lidí a informací. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

BenQ: projektor TK700STi

18. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ uvedla na trh 4K HDR herní projektor TK700STi s velmi nízkou odezvou. Kromě nízkého zpoždění na vstupu 4-16 ms nabízí projekci na krátkou vzdálenost, vysokou svítivost, kvalitní ozvučení, integrovaný systém Android TV a optimalizované herní režimy. Čtěte více

Epson slaví výročí 20 let jako světový lídr ve výrobě projektorů a jmenuje nového viceprezidenta

18. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson slaví 20. výročí na pozici předního světového výrobce projektorů. Během posledních osmi let se Epson také stal lídrem na trhu v oblasti profesionálních projektorů v regionu EMEA. Toto oznámení přichází ve chvíli, kdy společnost Epson jmenuje Massima Pizzocriho novým viceprezidentem pro profesionální signage řešení. Čtěte více

Panasonic představil ucelenou nabídku 4K projektorů a displejů

3. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic představila nové projektory a displeje, díky kterým nabídne ucelenou řadu 4K zobrazovacích řešení, která uspokojí rostoucí poptávku po strhujícím diváckém zážitku. Díky novým jednočipovým DLP projektorům s rozlišením 4K a výkonem až 50 000 lumenů a interaktivním displejům s úhlopříčkou až 98 palců může Panasonic nabídnout řešení takřka pro jakékoli prostředí napříč odvětvími. Čtěte více

Projektory na doma

25. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S projektory se v posledních letech již zdaleka nesetkáváme jenom na firemních prezentacích, ale staly se i běžnou součástí našich domovů. Díky jejich rostoucím schopnostem, zmenšujícím se rozměrům a klesajícím cenám jsou dnes oblíbenou alternativou k televizorům, které často buď doplnily, nebo dokonce úplně vytlačily. Čtěte více