Epson představil nové zážitkové i informační a reklamní digital signage projektory

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson rozšířila portfolio svých laserových projektorů o šest nových modelů, které zajistí ještě větší efektivnost informačních projekcí signage i zážitkových projekcí pro celou řadu komerčních prostředí, včetně prodejen, pohostinských zařízení, muzeí a různých atrakcí pro návštěvníky.

Nejnovější laserové projektory kombinují technologii 3LCD projekce s uživatelsky přívětivým softwarem, a podporují tak kreativitu značek v oblasti vizuální prezentace a v dosažení ještě vyšší míry zaujetí a interakce zákazníků.

Nové série EB-L250F, EB-750 a EB-800 jsou vybaveny laserovým světelným zdrojem, který vydrží až 20 000 hodin provozu bez nutnosti údržby. Nabídnou také nový intuitivní software, široké možnosti připojení a flexibilní instalaci, která umožní promítat obsah doslova kdekoli. Projektory umí promítat obsah bez okrajů na zdi, podlahy, stropy, a zvládají dokonce i promítání na 3D objekty. Značky tak mají možnost být ve svých prezentacích ještě kreativnější, díky čemuž mohou překvapit a potěšit zákazníky.

„Firmy hledají nové způsoby, jak vyniknout, a je proto důležité, aby vytěžily maximum ze stávajícího prostoru a přinášely jasný, působivý a relevantní obsah. Nové portfolio projektorů společnosti Epson přináší inovativní, zážitková řešení, která jsou finančně dostupná, spolehlivá a snadno se používají,“ prohlásil Michal Holovský, account manager professional displays ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Od promítání aktuálních sdělení, jako jsou například informace o dodržování vzájemných rozestupů, až po vyzdvihnutí nejnovějších prodejních akcí či vytváření vzrušujících a tajemných zážitků pro hosty, nakupující, turisty a návštěvníky – budou nové projektory Epson i nadále zlepšovat způsob interakce zákazníků se značkami a produkty.“

Mezi novými projektory jsou modely s ultra krátkou projekční vzdáleností a modely se standardní projekční vzdáleností, díky nimž je pro uživatele snadné a cenově dostupné nasadit dynamický obsah a splnit potřeby současných reklamních a informačních signage projekcí. Portfolio projektorů Epson nabízí výkon od 2 000 do 5 000 lumenů bílého a barevného světla a disponuje rozlišením až 1 080p.

Nové série EB-L250F, EB-750 a EB-800 umožňují flexibilní 360o instalaci a nabízejí více možností připojení včetně HDMI, HDBaseT,bezdrátového připojení a Miracast. To umožňuje snadnou instalaci a integraci do existující infrastruktury CMS. Uživatelé také mohou propoojit dva nebo více projektorů a využít integrovaný systém splynutí okrajů, což umožňuje rozzářit celou stěnu jedním velkým obrazem. Funkce rozdělení obrazovky kromě toho umožňuje připojit několik různých vstupů a zobrazovat najednou více různých obsahů.

Řady EB-L250F, EB-750 a EB-800 jsou kompatibilní se softwarem Epson Projector Content Manager a aplikací Epson Creative Projection, které společně poskytují kompletní řešení pro správu a vlastní tvorbu obsahu. Software Epson Projector Content Manager umožňuje vytváření playlistů fotografií, videí, filtrů tvarů a efektů, které lze naprogramovat a uložit do externího úložiště, a následně obsah přehrávat bez kabelu přímo z projektoru.

Epson Creative Projection poskytuje snadný přístup k celé řadě kreativních prvků a umožňuje uživatelům vytvářet vlastní obsah sestávající z kombinace videí, fotografií, textů a existujících přednastavených filtrů nebo si stáhnout nový obsah, a přinášet díky tomu jedinečné efekty. Aplikace Epson Creative Projection je kompatibilní se zařízeními iOS a nabízí pokročilé funkce jako například úpravu obrazu, bodovou korekci a schopnost promítat přímo ze zařízení.

Nové projektory staví na úspěchu nedávno představených mini laserových projektorů EB-W70 a EB-W75. Tyto lehké kompaktní přenosné projektory o hmotnosti 2,7 kg byly navrženy speciálně pro butikové prodejny a zážitková prostředí. Model EB-W70 i EB-W75 nabízí krátký projekční poměr 1,04 : 1, 360o projekci a moderní design v černé i bílé barvě, dále také připojení Bluetooth a HDMI pro streamování a sdílení obsahu.

Řady EB-800, EB-750 a EB-L250F budou dostupné od prosince. Všechny modely budou v nabídce v bílé a černé barvě.

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a tiskových systémů přes 3LCD projektory a průmyslové roboty až po senzory a další mikrozařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

BenQ: laserové projektory V6000 a V6050

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Novinky V6000 a V6050 z oblasti DLP laserových projektorů od společnosti BenQ nabízejí velmi krátkou projekční vzdálenost a kvalitní obraz s přesnými barvami v prémiovém designu vhodném do obývacího pokoje. Čtěte více
Matěj Kopecký, business account manager v Epson Europe CZ & SK

Matěj Kopecký (Epson): Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost partnerů

25. 11. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Epson patří mezi nejžádanější značky projektorů po celém světě a totožná situace je i na českém trhu. Které technologie a produkty v oblasti projekční techniky Epson nabízí, kde je na trhu nejvíce příležitostí a jak výrobce rozvíjí partnerskou spolupráci, nám prozradil Matěj Kopecký, který zastává pozici business account manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK. Čtěte více

BenQ uvedlo na trh 4K HDR projektory s Android TV

24. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Inovované modely W2700i, TK850i a TH685i staví na svých předchůdcích a přináší vylepšení v podobě 4K rozlišení, multiplatformní bezdrátové projekce, dětem přístupného obsahu a možnosti spouštět obsah z obchodu Google Play. Čtěte více

Epson uvedl na trh nové laserové projektory pro domácnosti

11. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila dva nové stylové mini laserové televizní projektory (EF-11 a EF-12) a dva nové chytré laserové televizní projektory (EH-LS300B a EH-LS300W). Novinky vytvářejí společně s modely EF-100 a EH-LS500 novou produktovou řadu „EpiqVision“. Čtěte více