EMC představilo nové iniciativy pro distribuční kanál

28. 5. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
Společnost EMC představila iniciativy a produkty, které partnerům sdruženým v celosvětové distribuční síti umožní urychlit cestu svých zákazníků ke cloud computingu.

Nová osvědčení EMC Cloud Builder a Cloud Provider, služby EMC Cooperative Services a nová platforma VNXe3150 Unified Storage spolu s řešením EMC VSPEX Proven Infrastructure a novou platformou VMAX Service Provider (SP) poskytují partnerům společnosti EMC ucelené a flexibilní možnosti na podporu cloudu.

V roce 2011 společnost EMC oznámila program Velocity Service Provider s cílem vyvíjet řešení ve spolupráci s účelově zaměřenými, zavedenými poskytovateli služeb. Členy programu Velocity se mohou stát partneři, kteří splnili požadavky na získání označení Cloud Provider. Dnes je k dispozici více než 160 služeb založených na řešeních společnosti EMC, které nabízí více než 50 poskytovatelů služeb v programu Velocity společnosti EMC.
 
Nové označení v rámci programu Velocity Solution Provider Program oceňuje dovednosti na pokročilé úrovni. Získání osvědčení v programu Velocity Practice je známkou hodnoty, kterou daný partner nabízí prostřednictvím svých řešení. Poukazuje na dovednosti před prodejem, při prodeji a při poskytování služeb, které pokrývají širokou škálu technologických řešení a které jsou potřebné pro realizaci strategických obchodních iniciativ zákazníků.

Osvědčení Cloud Builder Practice umožňuje partnerům navrhovat, budovat a spravovat cloudovou infrastrukturu založenou na technologiích společnosti EMC.

Osvědčení Cloud Provider Practice poskytuje partnerům v programu Velocity Solution Provider pokročilé dovednosti, které jim umožňují navrhovat, vyvíjet a pod svou vlastní značkou provozovat cloudová řešení IT jako služby (IT-as-a-Service) s využitím technologií společnosti EMC.

Po dosažení osvědčení Velocity Cloud Builder nebo Cloud Provider Practice mají partneři nárok na výhody, které zvyšují jejich hodnotu, odlišují je na trhu a zvyšují jejich ziskovost.

Štítky: 

Podobné články

EMC uvedla nové a aktualizované sady pro správu

22. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: EMC)
Společnost EMC dnes oznámila nové a aktualizované softwarové sady pro správu, které umožňují ucelený pohled na úložné, síťové a výpočetní infrastruktury, a také nabízejí novou těsnou integraci s řešením EMC ViPR. Čtěte více

Úložná platforma ViPR od EMC

13. 5. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
EMC představilo řešení ViPR, první softwarově definovanou úložnou platformu na světě. Jelikož objemy dat zpracovávané poskytovateli služeb a podnikovými datovými centry rostou do desítek až stovek petabajtů, náklady a složitost související s jejich správou se stávají dále neudržitelné. Čtěte více

Collaboration Pod výsledkem spolupráce Avaya, EMC a VMware

23. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
Řešení Collaboration Pod umožňuje zvýšit dostupnost aplikací a zjednodušit provoz pro podniky i poskytovatele cloudových služeb. Urychluje také nasazení pokročilých komunikačních řešení pro interní i hostingové služby. Čtěte více
Vic Bhagat, výkonný viceprezident divize Corporate Services a ředitel pro informatiku ve společnosti EMC

EMC: Vic Bhagat

25. 3. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
Na pozici výkonného viceprezidenta divize Corporate Services a šéfa pro informatiku v EMC nastoupil Vic Bhagat. Zodpovědný je za oddělení informačních technologií, středisko Global Center of Excellence, divizi Global Business Services a oddělení nepřímého nákupu. Čtěte více