Dell představil nové monitory Alienware pro náročné hráče

22. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Nové herní monitory Alienware 25 a Alienware 27 patří mezi nejrychlejší na trhu. K tomu přidávají kvalitní obraz, plynulý pohyb při hraní her a moderní design, který kombinuje praktičnost s elegancí. Jde také o první dva monitory značky s vysouvacím závěsem na náhlavní soupravu.

Monitor Alienware 25 (AW2523HF) je vyvinutý s ohledem na potřeby profesionálních hráčů a je optimalizovaný pro esportové soutěže. Díky přepracovanému designu Legend 2.0 s šestiúhelníkovou základnou s menším půdorysem zabírá méně místa na stole. Závodní hráči tak mají k dispozici maximální flexibilitu, pokud jde o umístění klávesnice, a maximální prostor pro pohyb myši. Náhlavní soupravu mohou odkládat na vysouvací závěs a udržovat si tak pořádek na stole.

Variabilní obnovovací frekvence zobrazovacího panelu typu Fast IPS FHD 360 Hz a doba odezvy 0,5 ms GtG (šedá-šedá) přináší zcela plynulý pohyb. Díky podpoře technologie AMD FreeSync Premium a certifikaci VESA AdaptiveSync je navíc zajištěno hraní bez trhání obrazu a dokonale vykreslená grafika.

Herní monitor Alienware 27 (AW2723DF) spojuje prvotřídní výkon s vysoce funkčním designem. Variabilní obnovovací frekvence 280 Hz (přetaktovaná) / 240 Hz (nativní) a doba odezvy 1 ms GtG (šedá-šedá) dává hráčům záruku hraní bez zpoždění. Tento rychlý IPS QHD monitor s úhlopříčkou 27" podporuje technologii AMD FreeSync Premium Pro a získal také certifikace NVIDIA G-Sync a VESA AdaptiveSync.

Na obrazovce InfinityEdge s technologií IPS Nano Color s širokým pozorovacím úhlem, 95% pokrytím barevného prostoru DCI-P3 a certifikací VESA DisplayHDR 600 se hráči mohou ponořit do sytých a živých dynamických barev a užít si hraní naplno. Uživatelům, kteří vytvářejí obsah, je určena předvolba Režim tvůrce umožňující úpravu úrovně gama, a také volbu mezi barevnými prostory DCI-P3 (nativní) a sRGB.

Monitor v ikonickém designu Legend 2.0 se dodává v barvě Lunar Light s osvětlením AlienFX. Je vybavený chlazením po všech stranách, vylepšeným vedením kabelů a nastavitelným stojanem. Součástí monitoru je integrovaný závěs náhlavní soupravy.

Profilová karta firmy

Dell Technologies

Dell Technologies

Již více než 28 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii, která splní jejich sny. Zákazníci věří, že jim zajistíme technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i zvládnou – přitom nezáleží na tom, zda u nich doma, v práci, ve škole nebo kdekoli jinde.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Prodej monitorů ve 2. čtvrtletí meziročně vzrostl, lze však čekat turbulentnější časy

23. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětový prodej monitorů podle IDC vykázal ve druhém čtvrtletí letošního roku meziroční nárůst o 2,7 %. Ačkoli výsledky byly lepší, než se původně předpokládalo, pro zbytek roku už s tak dobrými vyhlídkami nelze kvůli řadě nepříznivých vlivů počítat. Čtěte více

Zajímavosti z veletrhu IFA 2022

9. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Na začátku září v Berlíně proběhl další ročník veletrhu se spotřební elektronikou IFA. Poprvé od vypuknutí covidu-19 v (téměř) klasické podobě. A opět bylo na co koukat… Výrobci se předháněli v tom, kdo představí zajímavější novinky, a návštěvníci, kteří do Německa vážili cestu, určitě nelitovali. Těm ostatním přinášíme následující řádky. Čtěte více

Eizo: monitor FlexScan EV2781

3. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eizo)
Nový monitor společnosti Eizo se 27" IPS panelem zvýší díky připojení USB-C a kvalitnímu obrazu produktivitu na každém pracovišti. Nejnovější přírůstek v nabídce kancelářských monitorů společnosti Eizo nabízí díky rozlišení 2 560 × 1 440 pixelů velkou pracovní plochu, která usnadňuje práci s více okny nebo používání aplikací s rozsáhlými panely nástrojů. Čtěte více

Nové monitory Samsung Odyssey zaujmou obrazem, zvukem i unikátními funkcemi

31. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Mezi novinkami najdeme průlomový model Odyssey Ark i další monitory Odyssey G70B a G65B. Nedávno představený typ Odyssey Ark jako první monitor na světě nabízí úhlopříčku 55 palců (140 cm) a zakřivení 1 000R. Mezi jeho další přednosti patří obnovovací frekvence 165 Hz, odezva 1ms nebo zbrusu nový režim Cockpit Mode. Čtěte více