D-Link vymění produkty pro firemní zákazníky do následujícího pracovní dne

21. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
D-Link zavedl bezplatnou RMA servisní výměnu produktů do dalšího pracovního dne jako standardní služby pro všechny firemní síťové switche, bezdrátové přístupové body a bezpečnostní kamery.

Služba D-Link Assist neprodleně a efektivně vyměňuje vadná zařízení a poskytuje IT podporu zákazníkům a partnerům D-Link. Umožní jim přístup k různým službám, které zajistí rychlé, odborné a odpovědné řešení problémů s provozem sítě a fungováním důležitých hardwarových prvků.

V dnešní digitální době, kdy jsou počítačové sítě neodmyslitelnou oporou všech firemních aktivit, je schopnost rychlého obnovení fungování systémů v případě poruchy mimořádně důležitá. Pro zajištění této potřeby a poskytování kvalitních služeb zákazníkům zavádí společnost D-Link bezplatnou vylepšenou RMA výměnu do následujícího pracovního dne pro všechny firemní produkty prodávané s minimální zárukou pět let.

Změna platí od května 2019 v celé Evropě a zahrnuje podporu firemních produktů, jako jsou síťové switche a bezdrátové přístupové body. Služba je k dispozici také pro všechny produkty s dvouletou a tříletou zárukou, pokud bylo zakoupeno volitelné tříleté prodloužení záruky. Kromě výměny na základě žádosti o přidělení čísla reklamace (RMA) nabízí D-Link Assist také další služby, jako jsou instalace a konfigurace zařízení u zákazníka nebo pomoc při plánování kabelových či bezdrátových sítí a kamerového dohledu.

„Většina firem si dnes nemůže dovolit žádné prostoje. Výpadek síťového systému může mít za následek nejen vážné finanční ztráty, ale také narušení obchodních vztahů. D-Link se snaží nabízet svým partnerům jen to nejlepší. S naší novou rozšířenou RMA výměnou do následujícího pracovního dne a službami pro plánování, instalaci a konfiguraci síťových systémů chceme pomáhat našim zákazníkům zvládat všechny problémy spojené s érou neustálého rozvoje nových technologií,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe.

Dosavadní služba „Silver“ bude ve vybraných regionech (Velká Británie, Německo, Francie, Itálie, Španělsko a Maďarsko) přejmenována na „Same Business Day Service“ a bude i nadále dostupná pro projekty a zákazníky, kteří vyžadují rychlejší servis na základě dohody o úrovni služeb (SLA). Tato služba dokáže reagovat na požadavky v pracovních dnech od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 během čtyř hodin a umožňuje zákazníkům přizpůsobit si podporu potřebám jejich podnikání.

Další informace o D-Link Assist a dalších nových službách získáte na webových stránkách D-Linku.

Štítky: 

Podobné články

Sony vyměnilo poskytovatele servisních služeb pro mobilní telefony

17. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sony)
Veškeré servisní služby pro mobilní telefony Sony v České republice poskytuje od 1. 4. 2019 společnost Bachmann. Nabízí opravy, zákaznický servis, technickou podporu i úplné vyřízení RMA procesu. Spolupráce se současným partnerským servisem Arvato Services byla ukončena. Čtěte více

Epson mění záruční servisní partnery

5. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Od 1. dubna 2018 zajišťuje veškeré opravy a reklamace produktů Epson společnost VSP DATA, se kterou byla rozšířena dosavadní spolupráce. Společnost VSP Data nahradila dosavadního partnera Futuro Consulting. Čtěte více

Nové služby od Toshiby zvýší komfort firemních zákazníků

23. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Toshiba)
Nové služby společnosti Toshiba, Business Support Portal a Platinum Support Service, jsou zaměřené primárně na firemní zákazníky a jsou navrženy tak, aby zajistily uživatelům klid nejen v oblasti obecné spolehlivosti a funkčnosti výrobků, ale také v případě potřeby rychlé individuální pomoci. Čtěte více

C System CZ servisním partnerem Toshiby

29. 7. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Toshiba)
Novým autorizovaným servisním partnerem pro firemní notebooky Toshiba se stala společnost C System CZ, které zajišťuje logistickou podporu Český servis. Díky tomu lze nyní uplatnit reklamaci či využít pozáruční servis v devíti městech v ČR a v Bratislavě. Čtěte více