Canon rozšířil řadu tiskáren PIXMA G MegaTank o pět základních modelů

5. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Nové modely jsou určeny pro malé firmy, domácí kanceláře a studenty a vyznačují se především jednodušším ovládáním s výměnnou odpadní nádobkou, které zkracuje prostoje, vylepšenými zásobníky na inkoust, které maximálně usnadňují doplňování nádržek, a dvouřádkovým LCD displejem.

Do produktové řady PIXMA G MegaTankpřibylo pět tiskáren s doplňováním inkoustu, které nabízejí funkce, jako je připojení do cloudu, Wi-Fi nebo vysokorychlostní tisk, a které vyhoví všem požadavkům a rozpočtovým možnostem:

  • PIXMA G3460 – vysokorychlostní multifunkční zařízení (tisk, skenování, kopírování) s Wi-Fi;
  • PIXMA G3420 – multifunkční tiskárna s podporou Wi-Fi;
  • PIXMA G2460 – vysokorychlostní multifunkční zařízení;
  • PIXMA G2420 – multifunkční zařízení s vysokou výtěžností, které dokáže tisknou, skenovat a kopírovat;
  • PIXMA G1420 – snadno použitelná jednoúčelová tiskárna.

Maximalizujte produktivitu

Těm, kdo potřebují úsporné, avšak výkonné tiskové řešení, umožňuje tato řada vytisknout 6 000 stran na jednu nádobku černého inkoustu a v ekonomickém režimu ještě o 26 % více. Při barevném tisku dosahují zařízení řady MegaTank až 7700 stran na jednu sadu barevných inkoustů, tj. o 700 stran více než dřívější modely. Dva vysokorychlostní modely v nabídce, PIXMA G3460 a PIXMA G2460, dokážou tisknout rychlostí 10,8 výtisků za minutu při použití pouze černého inkoustu a 6 výtisků za minutu barevně. Díky spolehlivému tisku mohou uživatelé věnovat čas a energii jiným kreativním činnostem a tisknout ve velkých objemech. Svým čistým a ostrým tiskem tato řada tiskáren uspokojí požadavky širokého spektra uživatelů – od těch, kdo pracují z domova a potřebují tisknout dlouhé textové dokumenty, po ty, kdo se věnují kreativní tvorbě se svojí rodinou.

Kratší odstávky na údržbu

Uživatelsky vyměnitelná odpadní nádobka zjednodušuje provoz a usnadňuje údržbu. Díky umístění inkoustových nádobek na čelní straně tiskárny lze snadno a rychle zjistit aktuální hladinu inkoustů. Uživatelé mohou jednoduše zkontrolovat hladinu v odpadní nádobce na LCD displeji nebo v aplikaci Canon PRINT App (iOS/Android), která je k dispozici pro modely PIXMA G3460 a PIXMA G3420.

Zvýšená kompatibilita

Nový, zdokonalený typ inkoustových lahviček maximálně usnadňuje doplňování inkoustu. Lahvičku stačí zasunout do příslušné nádržky, ta se sama doplní a proces automaticky ukončí po dosažení plného stavu. Dvouřádkový displej u všech multifunkčních modelů usnadňuje ovládání a funkce automatického zapnutí a vypnutí šetří čas a energii.

Modely PIXMA G3460 a PIXMA G3420 s Wi-Fi umožňují uživatelům jednoduché připojení a tisk z chytrých zařízení díky kompatibilitě s technologiemi Apple AirPrint a Mopria pro Android a podpoře aplikace Canon PRINT. Kreativně zaměření uživatelé mohou hledat inspiraci na internetových stránkách Canon Creative Park, kde naleznou mimo jiné trojrozměrné papírové skládanky a modely, šablony různých blahopřání apod.

Podpora různých tiskových médií

Drobní podnikatelé mohou doma nebo v kanceláři na tiskárnách Canon PIXMA G MegaTank tisknout plakáty na délku až 1,2 m, např. různé poutače nebo jiné propagační materiály. Rodiny, které se rády pochlubí svojí kreativitou, mohou vybírat z široké škály médií, jako je magnetický fotografický papír Canon pro tisk vlastních magnetů na dvířka lednice nebo opakovaně použitelný samolepicí fotografický papír pro výzdobu stěn, zrcadel, notebooků nebo krytů telefonů. Tiskárny Canon PIXMA G MegaTank nabízí všestranný tisk a poslouží stejně dobře k práci i k zábavě. V balení je navíc jedna lahvička černého inkoustu zdarma, takže je možné vytisknout až 12 000 černobílých stránek bez nutnosti nákupu nového inkoustu.

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Robert Šárik, category manager home printing & solutions pro ČR a SR v HP Inc

Robert Šárik (HP Inc): V domácnostech vyhrávají multifunkční tiskárny

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Bilanci aktuální situace na trhu tiskáren a multifunkcí pro domácnosti, výrazně ovlivněné koronavirovou situací, přinesl Robert Šárik, category manager home printing & solutions pro Českou republiku a Slovensko v HP Inc. Na následujících řádcích se tak dozvíte, jaké trendy aktuálně ovlivňují trh, co očekávat v příštích měsících nebo na jaké novinky se můžete těšit. Čtěte více

IDC: Tiskárnám a multifunkcím se ve 3. čtvrtletí dařilo

27. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětový prodej tiskáren a multifunkcí vykázal podle IDC ve třetím kvartálu roku 2020 meziroční nárůst o 8,6 % na 26,2 milionu prodaných kusů. K růstu výrazně přispěly nákupy cenově dostupných, nízkonákladových inkoustových zařízení pro práci a vzdělávání z domova. Čtěte více

Kyocera: tiskárna ECOSYS P4140dn

21. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kyocera)
Společnost Kyocera uvedla na trh své nejnovějšího zařízení, černobílou tiskárnu ECOSYS P4140dn formátu A3, která přináší vyšší výkon, větší bezpečnost a vysokou kvalitu tisku při zachování šetrnosti k životnímu prostředí. Čtěte více

Mimořádné situace dávají možnost novým technologiím

28. 10. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson CZ & SK, nám prozradil, jak se Epson vyrovnává s koronavirovou krizí, představil novinky v projekční i tiskové technice a přidal i tipy, kde mohou reselleři hledat ve spolupráci s Epsonem nové příležitosti. Čtěte více