Canon rozšířil řadu tiskáren PIXMA G MegaTank o pět základních modelů

5. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Nové modely jsou určeny pro malé firmy, domácí kanceláře a studenty a vyznačují se především jednodušším ovládáním s výměnnou odpadní nádobkou, které zkracuje prostoje, vylepšenými zásobníky na inkoust, které maximálně usnadňují doplňování nádržek, a dvouřádkovým LCD displejem.

Do produktové řady PIXMA G MegaTankpřibylo pět tiskáren s doplňováním inkoustu, které nabízejí funkce, jako je připojení do cloudu, Wi-Fi nebo vysokorychlostní tisk, a které vyhoví všem požadavkům a rozpočtovým možnostem:

  • PIXMA G3460 – vysokorychlostní multifunkční zařízení (tisk, skenování, kopírování) s Wi-Fi;
  • PIXMA G3420 – multifunkční tiskárna s podporou Wi-Fi;
  • PIXMA G2460 – vysokorychlostní multifunkční zařízení;
  • PIXMA G2420 – multifunkční zařízení s vysokou výtěžností, které dokáže tisknou, skenovat a kopírovat;
  • PIXMA G1420 – snadno použitelná jednoúčelová tiskárna.

Maximalizujte produktivitu

Těm, kdo potřebují úsporné, avšak výkonné tiskové řešení, umožňuje tato řada vytisknout 6 000 stran na jednu nádobku černého inkoustu a v ekonomickém režimu ještě o 26 % více. Při barevném tisku dosahují zařízení řady MegaTank až 7700 stran na jednu sadu barevných inkoustů, tj. o 700 stran více než dřívější modely. Dva vysokorychlostní modely v nabídce, PIXMA G3460 a PIXMA G2460, dokážou tisknout rychlostí 10,8 výtisků za minutu při použití pouze černého inkoustu a 6 výtisků za minutu barevně. Díky spolehlivému tisku mohou uživatelé věnovat čas a energii jiným kreativním činnostem a tisknout ve velkých objemech. Svým čistým a ostrým tiskem tato řada tiskáren uspokojí požadavky širokého spektra uživatelů – od těch, kdo pracují z domova a potřebují tisknout dlouhé textové dokumenty, po ty, kdo se věnují kreativní tvorbě se svojí rodinou.

Kratší odstávky na údržbu

Uživatelsky vyměnitelná odpadní nádobka zjednodušuje provoz a usnadňuje údržbu. Díky umístění inkoustových nádobek na čelní straně tiskárny lze snadno a rychle zjistit aktuální hladinu inkoustů. Uživatelé mohou jednoduše zkontrolovat hladinu v odpadní nádobce na LCD displeji nebo v aplikaci Canon PRINT App (iOS/Android), která je k dispozici pro modely PIXMA G3460 a PIXMA G3420.

Zvýšená kompatibilita

Nový, zdokonalený typ inkoustových lahviček maximálně usnadňuje doplňování inkoustu. Lahvičku stačí zasunout do příslušné nádržky, ta se sama doplní a proces automaticky ukončí po dosažení plného stavu. Dvouřádkový displej u všech multifunkčních modelů usnadňuje ovládání a funkce automatického zapnutí a vypnutí šetří čas a energii.

Modely PIXMA G3460 a PIXMA G3420 s Wi-Fi umožňují uživatelům jednoduché připojení a tisk z chytrých zařízení díky kompatibilitě s technologiemi Apple AirPrint a Mopria pro Android a podpoře aplikace Canon PRINT. Kreativně zaměření uživatelé mohou hledat inspiraci na internetových stránkách Canon Creative Park, kde naleznou mimo jiné trojrozměrné papírové skládanky a modely, šablony různých blahopřání apod.

Podpora různých tiskových médií

Drobní podnikatelé mohou doma nebo v kanceláři na tiskárnách Canon PIXMA G MegaTank tisknout plakáty na délku až 1,2 m, např. různé poutače nebo jiné propagační materiály. Rodiny, které se rády pochlubí svojí kreativitou, mohou vybírat z široké škály médií, jako je magnetický fotografický papír Canon pro tisk vlastních magnetů na dvířka lednice nebo opakovaně použitelný samolepicí fotografický papír pro výzdobu stěn, zrcadel, notebooků nebo krytů telefonů. Tiskárny Canon PIXMA G MegaTank nabízí všestranný tisk a poslouží stejně dobře k práci i k zábavě. V balení je navíc jedna lahvička černého inkoustu zdarma, takže je možné vytisknout až 12 000 černobílých stránek bez nutnosti nákupu nového inkoustu.

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson v showroomu Igepa předváděl svou první UV LED plochou signage tiskárnu

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Na konci června se v prostorách showroomu společnosti Igepa uskutečnilo neformální setkání, na němž společnost Epson poprvé v České republice prezentovala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000. Účastníci setkání si kromě zajímavé prezentace mohli také vyzkoušet, jak toto unikátní zařízení funguje. Čtěte více
Petr Hnilička, produktový specialista pro kancelářská zařízení a dokumentové skenery v Canonu

Petr Hnilička (Canon): Směřujeme ke správné podobě kanceláře bez papíru

24. 6. 2021. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Budoucnost práce bez papíru. Jak k tomuto ideálu postupuje společnost i firmy a jaké jim k tomu může poskytnout společnost Canon řešení a nástroje? Nejenom na to nám odpovídal Petr Hnilička, produktový specialista pro kancelářská zařízení a dokumentové skenery z firmy Canon. Čtěte více

Už nemusíte volit mezi spolehlivostí, funkcemi a zabezpečením

21. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Potřebujete spolehlivou tiskárnu, která bude poskytovat kvalitní výstupy dnes i po mnoho dalších let? Nebojte se mít velká očekávání – pokročilá stolní tiskárna ZD421 od Zebra Technologies nabízí funkce, flexibilitu, spolehlivost a bezpečnost, jakou potřebujete nyní i do budoucna. Tiskárna je díky exkluzivnímu balíku softwarových nástrojů Zebra Print DNA jednoduchá na nastavení, provoz, správu a údržbu – na místě i vzdáleně. Čtěte více
Epson L8180

Epson: multifunkce EcoTank L8160 a L8180

6. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Epson představil nové prvotřídní tiskárny EcoTank bez inkoustových kazet pro tvůrčí nadšence. Bezdrátové multifunkční tiskárny EcoTank L8160 a L8180 používají šestibarevné inkousty Epson Claria ET Premium, čímž umožňují tisk fotografií a dokumentů při nízkých provozních nákladech a jsou vhodné pro nadšence z řad amatérských fotografů. Čtěte více