Canon rozšířil řadu MegaTank o nové jednoúčelové i multifunkční tiskárny

21. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon rozšířila modelovou řadu MegaTank o čtyři nové tiskárny s doplňováním inkoustu, které jsou ideální např. pro rodiny, které chtějí ušetřit na domácím tisku.

Mezi klíčové vlastnosti celé modelové řady patří vysokokapacitní, snadno doplňovatelné inkoustové nádobky, vysoká rychlost tisku, kvalitní výstupy a zjednodušená rozhraní, která usnadňují obsluhu.

Nové tiskárny MegaTank nabízí řadu funkcí pro široký okruh uživatelů – ať studujete, pracujete flexibilně z domova nebo tisknete pro svou rodinu:

  • Pixma G4470: vysokorychlostní tiskárna 4 v 1 s automatickým podavačem dokumentů a Wi-Fi;
  • Řada Pixma G3470: multifunkční tiskárna (MFP) 3 v 1 s Wi-Fi – k dispozici ve třech barvách;
  • Pixma G2470: multifunkční zařízení 3 v 1;
  • Pixma G1430: jednoúčelový model.

Nízké provozní náklady

Aktualizovaná řada zahrnuje čtyři cenově výhodné tiskárny schopné produkovat velké objemy dokumentů a fotografií bez starosti o výměnu inkoustových kazet. Díky systému nepřetržitého zásobování inkoustem jsou provozní náklady ve srovnání s tiskárnami na bázi kazet efektivnější. Díky zásobníkům inkoustu s vysokou výtěžností mohou všechny čtyři modely vytisknout 6 000 stran z jediné lahvičky s černým inkoustem a o 27 % více v ekonomickém režimu (7 600 stran). U barevného tisku nabízejí nejnovější modely MegaTank vysokou výtěžnost až 7 700 stran z jedné sady inkoustů (8 100 v ekonomickém režimu). Jsou proto vhodné např. pro rodiny, které chtějí cenově výhodnou tiskárnu s kvalitním výstupem. Tiskárny používají inkousty na bázi pigmentu i barviva. To pomáhá dosáhnout ostrosti u černého textu a zářivých barev u barevných obrázků.

Vysoká rychlost, vysoká produktivita

Všechny čtyři tiskárny v této řadě dosahují rychlosti tisku až 11 obr./min černobíle a šest obr./min barevně a jsou tedy rychlejší než předchozí modely. Díky spolehlivému a rychlému tisku mohou uživatelé věnovat čas a energii jiným kreativním činnostem a tisknout s důvěrou vysoce kvalitní výstupy ve velkých objemech. Ostrými a výraznými výtisky tato řada uspokojí široké spektrum potřeb a požadavků – od studentů, kteří potřebují tisknout rozsáhlé seminární práce, po ty, kdo se se svými rodinami věnují tvůrčím aktivitám. Ti, kdo pracují z domova, ocení u modelu Pixma G4470 automatický podavač originálů na 35 listů pro rychlé skenování a kopírování vícestránkových dokumentů, který zvyšuje produktivitu práce.

Snadná obsluha pro celou rodinu

Tiskárny Pixma G2470, Pixma G3470 a Pixma G4470 se vyznačují novým designem se snadnou a přehlednou obsluhou. Instalaci a ovládání usnadňují také LCD displeje. Díky inkoustové technologii Canon MegaTank jsou všechny tiskárny této řady jednoduché na obsluhu a údržbu. Dobu nutných odstávek tiskárny minimalizuje uživatelsky vyměnitelná údržbová kazeta spolu s nestlačitelnými lahvičkami na inkoust s mechanickou identifikací barvy.

Modely Pixma G4470 a Pixma G3470 umožňují uživatelům jednoduché připojení a tisk z chytrých zařízení díky kompatibilitě s technologiemi Apple AirPrint a Mopria pro Android a podpoře aplikace Canon PRINT. Kreativně zaměření uživatelé mohou hledat inspiraci na internetových stránkách Canon Creative Park, kde naleznou mimo jiné prostorové papírové modely nebo šablony různých blahopřání s možností tisku i na magnetický nebo matný fotopapír. Řada Pixma G3470 je k dispozici ve třech barevných variantách – černé, bílé a červené.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Prodej tiskáren a multifunkcí v první čtvrtletí 2023 mírně rostl

1. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Během prvního čtvrtletí letošního roku se podle IDC celosvětově prodalo 22,8 milionu tiskáren a multifunkcí, což představuje meziroční nárůst o 2,2 %. V hodnotovém vyjádření trh meziročně vyrostl o 14 % na 11 miliard USD. Čtěte více
Zástupci eD systemu a Canonu

Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022. Čtěte více

Společnosti Epson a MyQ představily řešení pro ekologicky šetrnější digitální pracoviště

15. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Kombinace patentované technologie Heat-Free společnosti Epson a pokročilých funkcí správy tisku a digitalizace MyQ X představuje efektivní řešení pro organizace, které chtějí minimalizovat svou ekologickou stopu a zároveň zefektivnit práci s dokumenty. Čtěte více
Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson Europe CZ&SK

Marcel Divín (Epson): Na požadavky partnerů reagujeme obratem

20. 4. 2023. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Jak se Epson vyrovnává s dozvuky omezené dostupnosti, co přinese nová řada produktů WorkForce Enterprise AM s technologií Heat-Free a jak se společnost staví k udržitelnosti a environmentálním otázkám, to nám prozradil Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson Europe CZ&SK. Čtěte více