Belkin představil inovativní nabíječky, výkonná USB-C řešení i audio produkty a další novinky

8. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Belkin)
Společnost Belkin na veletrhu IFA 2023 představila osm nových produktů z oblastí napájení, audia a konektivity. Všestranné novinky přinášejí nejenom řadu praktických inovací, ale zároveň potvrzují závazek společnosti vytvářet produkty s vyšší mírou odpovědnosti k životnímu prostředí.

Univerzální bezdrátová nabíjecí podložka BoostCharge Pro Easy Align 15W

Podložka poskytuje rychlé a bezproblémové nabíjení s podporou Qi s výkonem až 15 W. Velká nabíjecí plocha umožňuje snadné umístění produktu a její protiskluzový materiál ji udrží pevně na místě. Je navržena se dvěma samostatnými systémy tepelné ochrany, které kontrolují teplotu a zabraňují přehřátí nabíječky a připojených zařízení.

Bezdrátová nabíjecí podložka BoostCharge Pro 3 v 1 s technologií Qi2

Díky využití nového standardu Qi2 nabízí tato bezdrátová nabíječka pohodlné umístění napájených produktů a rychlejší nabíjení s podporou při výkonu 15 W (Qi2) a 5 W (Qi). Port USB-C umožňuje i rychlé nabíjení novějších modelů hodinek Apple Watch. Podložka je kompatibilní s MagSafe a je tenká a kompaktní, takže ji lze snadno přenášet.

Konvertibilní bezdrátová podložka/ stojánek BoostCharge Qi2

Konvertibilní podložka/stojánek Qi2 je vhodná pro rychlé nabíjení v práci, doma nebo na cestách. Konstrukce kompatibilní s MagSafe umožňuje přepínat mezi režimy podložky a stojánku, takže je ideální pro FaceTime, přijímání hovorů nebo streamování videa během nabíjení. Je všestranná, spolehlivá, kompaktní a snadno se skládá.

Čtyřportová nástěnná GaN nabíječka BoostCharge Pro 140W

Nástěnná čtyřportová GaN nabíječka s výkonem 140 W umožňuje plnou rychlostí nabíjet MacBook Pro, iPhone a iPad a zároveň dvě další zařízení najednou. Nabíječka nabízí snadný přístup ke třem portům USB-C a jednomu portu USB-A.

Hybridní nástěnná nabíječka BoostCharge 25W + Power Bank 5K

Nejnovější verze přenosné nabíječky společnosti Belkin je zároveň power bankou i PD nástěnnou nabíječkou. Toto řešení je vybaveno dvěma režimy nabíjení, které uživatelům umožňují nabíjet přímo ze zásuvky nebo z vestavěné baterie. Tato multifunkční rychlonabíječka je vybavena integrovanou technologií PD3.1 PPS a poskytuje vysokorychlostní bezpečné nabíjení téměř všech zařízení s podporou PD.

Rozbočovač 5 v 1 Thunderbolt 4

Přenosný, nízkoprofilový a plně specifikovaný rozbočovač poslouží pro rozšíření produktivity více zařízení pomocí jednoho připojení Thunderbolt 4. Dovoluje připojit více monitorů, bezpečně nabíjet zařízení pomocí inteligentního nabíjení nebo rychle přenášet soubory. Celkem lze řetězově propojit až šest zařízení. K dispozici jsou čtyři porty Thunderbolt 4 a jeden port USB-A. Rychlost přenosu dat dosahuje až 40 Gb/s a Power Delivery napájení nabízí výkon až 96 W.Dětský headset SoundForm Inspire

Sluchátka SoundForm Inspire jsou navržena tak, aby děti mohly bezpečně a pohodlně poslouchat při učení a hraní. Souprava je vybavena 40mm měniči, které poskytují zvuk s omezením hlasitosti na 85 decibelů, aby chránily uši malých uživatelů. Měkká nastavitelná čelenka se dá složit pro přenášení a menší náušníky poskytují vynikající přizpůsobení. Režim RockStar je vybaven dalším 3,5mm výstupním portem, který dětem umožňuje sdílet zvukový obsah se spolužákem nebo kamarádem. Mikrofon s raménkem zajišťuje čistý zvuk při výuce na dálku a světelný indikátor ukazuje, kdy je náhlavní souprava ztlumena.

Headset SoundForm Adapt

SoundForm Adapt pro práci z domova nebo kanceláře se vyznačuje čistou kvalitou hovorů, nastavitelným mikrofonem s potlačením okolního hluku (ENC), kvalitním zvukem a celodenním pohodlím. Pěnové náušníky a nastavitelná čelenka zajišťují vynikající přizpůsobení. Sluchátka lze snadno zabalit a složit pro cestování nebo skladování. Díky 65hodinové výdrži baterie zvládnou sluchátka na jedno nabití pracovat po celý pracovní týden.

Štítky: 

Podobné články

ASBIS TechPlay 2024 přivítal herní resellery

20. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost ASBIS zorganizovala svou první resellerskou akci věnovanou gamingovému hardwaru. Setkání ASBIS TechPlay, které proběhlo v Mercuria Aréně Braník, nabídlo interaktivní workshopy, výstavu produktů, debatu s herními experty a spoustu další atraktivní zábavy včetně arkádových automatů, virtuální reality a laser game. Čtěte více

Logitech rozšířil portfolio produktů pro počítače Mac a usnadnil integraci s ekosystémem Apple

4. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Zařízení MX Keys S for Mac, MX Keys S Combo for Mac, MX Anywhere 3S for Mac, MX Keys Mini for Mac (v barvě Space Gray) a nová ergonomická klávesnice Ergo Wave Keys for Mac rozšiřují nejnovější řadu MX. Produkty zaujmou např. přizpůsobeným rozložením kláves a podporou klávesových zkratek pro macOS. Čtěte více

Kingston uvedl na trh nové varianty čtečky Workflow, které lépe uspokojí potřeby tvůrců obsahu

20. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Společnost Kingston oznámila opětovné uvedení dokovací stanice Workflow Dock a doprovodných čteček. Řada Workflow nyní nabízí pro zvýšení využitelnosti další moduly oddělené od dokovací stanice. Tato aktualizace vychází vstříc různorodým potřebám kreativních tvůrců tím, že podporuje širší škálu zpracování obsahu. Čtěte více

Genesis: mechanická klávesnice Thor 230 TKL

12. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Genesis)
Genesis představil novou mechanickou klávesnici Thor 230 TKL se zcela novým „neplovoucím“ uzavřeným designem zajišťujícím stabilitu. Mezi klíčové vlastnosti novinky patří možnost výměny jednotlivých spínačů „Hot Swap“ nebo klávesy s potiskem Double Injection a tlumicí pěnou pro snížení hlučnosti. Zaujmou také čtyři barevná provedení nebo kompatibilita s konzolemi. Čtěte více