Belkin představil inovativní nabíječky, výkonná USB-C řešení i audio produkty a další novinky

8. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Belkin)
Společnost Belkin na veletrhu IFA 2023 představila osm nových produktů z oblastí napájení, audia a konektivity. Všestranné novinky přinášejí nejenom řadu praktických inovací, ale zároveň potvrzují závazek společnosti vytvářet produkty s vyšší mírou odpovědnosti k životnímu prostředí.

Univerzální bezdrátová nabíjecí podložka BoostCharge Pro Easy Align 15W

Podložka poskytuje rychlé a bezproblémové nabíjení s podporou Qi s výkonem až 15 W. Velká nabíjecí plocha umožňuje snadné umístění produktu a její protiskluzový materiál ji udrží pevně na místě. Je navržena se dvěma samostatnými systémy tepelné ochrany, které kontrolují teplotu a zabraňují přehřátí nabíječky a připojených zařízení.

Bezdrátová nabíjecí podložka BoostCharge Pro 3 v 1 s technologií Qi2

Díky využití nového standardu Qi2 nabízí tato bezdrátová nabíječka pohodlné umístění napájených produktů a rychlejší nabíjení s podporou při výkonu 15 W (Qi2) a 5 W (Qi). Port USB-C umožňuje i rychlé nabíjení novějších modelů hodinek Apple Watch. Podložka je kompatibilní s MagSafe a je tenká a kompaktní, takže ji lze snadno přenášet.

Konvertibilní bezdrátová podložka/ stojánek BoostCharge Qi2

Konvertibilní podložka/stojánek Qi2 je vhodná pro rychlé nabíjení v práci, doma nebo na cestách. Konstrukce kompatibilní s MagSafe umožňuje přepínat mezi režimy podložky a stojánku, takže je ideální pro FaceTime, přijímání hovorů nebo streamování videa během nabíjení. Je všestranná, spolehlivá, kompaktní a snadno se skládá.

Čtyřportová nástěnná GaN nabíječka BoostCharge Pro 140W

Nástěnná čtyřportová GaN nabíječka s výkonem 140 W umožňuje plnou rychlostí nabíjet MacBook Pro, iPhone a iPad a zároveň dvě další zařízení najednou. Nabíječka nabízí snadný přístup ke třem portům USB-C a jednomu portu USB-A.

Hybridní nástěnná nabíječka BoostCharge 25W + Power Bank 5K

Nejnovější verze přenosné nabíječky společnosti Belkin je zároveň power bankou i PD nástěnnou nabíječkou. Toto řešení je vybaveno dvěma režimy nabíjení, které uživatelům umožňují nabíjet přímo ze zásuvky nebo z vestavěné baterie. Tato multifunkční rychlonabíječka je vybavena integrovanou technologií PD3.1 PPS a poskytuje vysokorychlostní bezpečné nabíjení téměř všech zařízení s podporou PD.

Rozbočovač 5 v 1 Thunderbolt 4

Přenosný, nízkoprofilový a plně specifikovaný rozbočovač poslouží pro rozšíření produktivity více zařízení pomocí jednoho připojení Thunderbolt 4. Dovoluje připojit více monitorů, bezpečně nabíjet zařízení pomocí inteligentního nabíjení nebo rychle přenášet soubory. Celkem lze řetězově propojit až šest zařízení. K dispozici jsou čtyři porty Thunderbolt 4 a jeden port USB-A. Rychlost přenosu dat dosahuje až 40 Gb/s a Power Delivery napájení nabízí výkon až 96 W.Dětský headset SoundForm Inspire

Sluchátka SoundForm Inspire jsou navržena tak, aby děti mohly bezpečně a pohodlně poslouchat při učení a hraní. Souprava je vybavena 40mm měniči, které poskytují zvuk s omezením hlasitosti na 85 decibelů, aby chránily uši malých uživatelů. Měkká nastavitelná čelenka se dá složit pro přenášení a menší náušníky poskytují vynikající přizpůsobení. Režim RockStar je vybaven dalším 3,5mm výstupním portem, který dětem umožňuje sdílet zvukový obsah se spolužákem nebo kamarádem. Mikrofon s raménkem zajišťuje čistý zvuk při výuce na dálku a světelný indikátor ukazuje, kdy je náhlavní souprava ztlumena.

Headset SoundForm Adapt

SoundForm Adapt pro práci z domova nebo kanceláře se vyznačuje čistou kvalitou hovorů, nastavitelným mikrofonem s potlačením okolního hluku (ENC), kvalitním zvukem a celodenním pohodlím. Pěnové náušníky a nastavitelná čelenka zajišťují vynikající přizpůsobení. Sluchátka lze snadno zabalit a složit pro cestování nebo skladování. Díky 65hodinové výdrži baterie zvládnou sluchátka na jedno nabití pracovat po celý pracovní týden.

Štítky: 

Podobné články

Periferie od Microsoftu nekončí

9. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Incase, The Verge)
Společnost Incase přebírá většinu klávesnic, myší, náhlavních souprav a webových kamer společnosti Microsoft, jejichž výroba měla být ukončena. Čtěte více

Společnost HyperX představila novinky pro tvůrcevý videí

13. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HyperX)
HyperX oznámil vydání tří nových produktů pro herní tvůrce a streamery. Nabídku výrobce v oblasti streamovacích produktů rozšířily webová kamera HyperX Vision S, zvukové rozhraní HyperX Audio Mixer a mikrofonní rameno s pružinou HyperX Caster. Čtěte více

TD SYNNEX v Evropě nabídne kompletní portfolio značky Poly

13. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD Synnex)
TD SYNNEX uzavřela evropskou distribuční smlouvu se společností Poly. Její portfolio zahrnuje nejen širokou nabídku v oblasti headsetů, IP telefonů či kamer, ale především komplexní videokonferenční řešení pro individuální pracoviště i velké zasedací místnosti. Čtěte více

LINQ představil prémiový USB4 kabel s širokými možnostmi využití

3. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: LINQ)
Kvalitní, špičkový datový kabel LINQ USB4 PRO nabízí široké možnosti využití od nabíjení telefonu, tabletu nebo notebooku maximálním výkonem, ultrarychlého přenosu velkých souborů, připojení externí grafické karty či přenosu až 8K obrazu. Čtěte více