ASBIS CZ rozšiřuje servisní pokrytí na white-boxové servery

1. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Distribuční společnost ASBIS rozšířila servisního pokrytí na všechny x86 servery. Nová služba opravy do druhého pracovního dne od nahlášení se vztahuje na záruční servis všech distribuovaných značek v České republice, tedy Asrock, Asus, Gigabyte, Intel, Supermicro a Tyan.

ASBIS CZ pro své zákazníky připravil novou službu v podobě rozšíření servisního pokrytí na úroveň NBD on-site FIX na celé své serverové portfolio. Služba zaručuje klientům bezstarostnost od data dodání a její provozní doba je v režimu 5x9, tedy pracovní dny v čase 8:00 - 17:00.

„Servis je zajišťován ve spolupráci s lokálním servisním partnerem se středisky a techniky ve všech krajích ČR. V případě, že na daném systému dojde k závadě, vyškolený servisní technik zajistí opravu v místě instalace, a to včetně náhradních dílů,“ uvedl produktový manažer a odborník na serverové portfolio ASBIS CZ Jan Medo.

Délka smlouvy je nabízena na tři roky ve dvou úrovních. Pro kritické instalace je určena varianta servisu ve formě NBD On-Site FIX (garantovaná doba opravy do konce následujícího pracovního dne od nahlášení) a pro ostatní projekty je úroveň NBD On-Site RESPONSE (reakce v místě instalace do konce následujícího pracovního dne). Reakce operátora je garantována do jedné hodiny od nahlášení závady.

V současné době má naše společnost v České republice nejsilnější pozici v oblasti distribuce tzv. white-box serverů a tento krok významně posílí i naši nabídku přidružených VAD služeb,“ doplnil Jan Medo.

Služba bude brzy dostupná ve formě balíčků i v serverovém konfigurátoru na e-shopu společnosti ASBIS CZ.

Informace k službě poskytneJan Medo (+420 776 157 891, e-mail: medo@asbis.cz).

Štítky: 
Servery, Servis, Podpora, Ze světa firem, ASBIS CZ, Asrock, Asus, Gigabyte, Intel, SuperMicro, Tyan

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Trh se servery klesal v tržbách a stagnoval v objemu

14. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Podle společnosti IDC se ve druhém čtvrtletí 2021 celosvětově prodalo 3,2 milionu serverů (meziroční nárůst o 0,1 %) při tržbách 23,6 miliardy USD (meziroční pokles o 2,5 %). Čtěte více

Modernizovaný hyperkonvergovaný systém Dell EMC VxRail zvyšuje výkon i flexibilitu

27. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologies představila nové, výkonnější systémy hyperkonvergované infrastruktury Dell EMC VxRail založené na nedávno uvedených serverech Dell EMC PowerEdge. Dell vydává také inovovaný software a představuje dynamické nody, které zákazníkům umožní efektivněji využívat stávající prostředky a podporovat náročné pracovní zátěže. Čtěte více

Výdaje na cloudovou infrastrukturu v první čtvrtletí 2021 rostly

16. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: IDC)
Podle studie IDC Worldwide Quarterly Enterprise Infrastructure Tracker: Buyer and Cloud Deployment vzrostly v prvním čtvrtletí roku 2021 (1Q21) výdaje na produkty výpočetní a úložné infrastruktury pro cloudovou infrastrukturu, včetně dedikovaných a sdílených prostředí, meziročně vzrostly o 12,5 % na 15,1 miliardy dolarů. Čtěte více

Kingston Digital dodává U.2 NVMe SSD disk DC1500M pro datová centra

8. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Kingston zahájil prodej U.2 NVMe PCIe SSD DC1500M, který je určen pro datová centra a smíšenou provozní zátěž. DC1500M využívá rozhraní NVMe PCIe 3.0 ×4 a má předvídatelný výkon při náhodném čtení/zápisu i předvídatelnou latenci v širokém rozsahu pracovních zátěží. Čtěte více