ASBIS CZ rozšiřuje servisní pokrytí na white-boxové servery

1. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Distribuční společnost ASBIS rozšířila servisního pokrytí na všechny x86 servery. Nová služba opravy do druhého pracovního dne od nahlášení se vztahuje na záruční servis všech distribuovaných značek v České republice, tedy Asrock, Asus, Gigabyte, Intel, Supermicro a Tyan.

ASBIS CZ pro své zákazníky připravil novou službu v podobě rozšíření servisního pokrytí na úroveň NBD on-site FIX na celé své serverové portfolio. Služba zaručuje klientům bezstarostnost od data dodání a její provozní doba je v režimu 5x9, tedy pracovní dny v čase 8:00 - 17:00.

„Servis je zajišťován ve spolupráci s lokálním servisním partnerem se středisky a techniky ve všech krajích ČR. V případě, že na daném systému dojde k závadě, vyškolený servisní technik zajistí opravu v místě instalace, a to včetně náhradních dílů,“ uvedl produktový manažer a odborník na serverové portfolio ASBIS CZ Jan Medo.

Délka smlouvy je nabízena na tři roky ve dvou úrovních. Pro kritické instalace je určena varianta servisu ve formě NBD On-Site FIX (garantovaná doba opravy do konce následujícího pracovního dne od nahlášení) a pro ostatní projekty je úroveň NBD On-Site RESPONSE (reakce v místě instalace do konce následujícího pracovního dne). Reakce operátora je garantována do jedné hodiny od nahlášení závady.

V současné době má naše společnost v České republice nejsilnější pozici v oblasti distribuce tzv. white-box serverů a tento krok významně posílí i naši nabídku přidružených VAD služeb,“ doplnil Jan Medo.

Služba bude brzy dostupná ve formě balíčků i v serverovém konfigurátoru na e-shopu společnosti ASBIS CZ.

Informace k službě poskytneJan Medo (+420 776 157 891, e-mail: medo@asbis.cz).

Štítky: 
Servery, Servis, Podpora, Ze světa firem, ASBIS CZ, Asrock, Asus, Gigabyte, Intel, SuperMicro, Tyan

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Dell EMC PowerStore Metro Node přináší automatické zajištění kontinuity provozu

24. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Na rozdíl od některých aktivně-pasivních řešení nabízí nový uzel PowerStore aktivní-aktivní konfiguraci se simultánním zápisem v obou lokalitách a podporuje nulovou hodnotu cílového bodu zotavení (RPO) a cílové doby zotavení (RTO). Čtěte více

Česká datová centra přecházejí na SSD

9. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Podle průzkumu společnosti Kingston přecházejí datová centra v České republice průběžně na výkonná SSD podnikové třídy. Jaké to má výhody a co z výpovědí respondentů vyplývá? Čtěte více

Jan Joska (HPE): Chceme být pro partnery atraktivnější a flexibilnější

22. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S channel manažerem společnosti Hewlett Packard Enterprise Janem Joskou jsme hovořili o inovovaném partnerském programu, jehož primárním cílem je, „aby se partnerům s firmou spolupracovalo ještě lépe.“ Pokud se chcete blíže seznámit s novinkami a možnostmi, které vám z nich vyplývají, jste na nejlepším možném místě. Čtěte více

VMware představil inovace pro datová centra a cloud

30. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware představil inovace pro virtuální cloudové sítě, které umožní pracovat s lokální infrastrukturou analogicky jako s veřejnými cloudovými prostředky a optimálně naplňovat potřeby aplikací a uživatelů. Čtěte více