TD SYNNEX rozšiřuje své portfolio o systémy kabeláže Solarix

26. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost TD SYNNEX uzavřela partnerství s dodavatelem strukturované kabeláže Solarix. Svým partnerům tak nabídne kompletní portfolio kabelů a dalších komponent pro budování počítačových sítí.

Strukturovaná kabeláž přináší do budov univerzální rozvod pro přenos digitálních i analogových signálů bez nutnosti investic do instalace speciálních kabelových rozvodů. Zákazníci se díky strukturované kabeláži mohou sami rozhodnout, jaká technologie se bude k datovým zásuvkám připojovat.

Solarix představuje systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.

Všechny komponenty systému Solarix jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon a splňovaly, nebo dokonce převyšovaly požadavky definované v mezinárodních standardech pro strukturovanou kabeláž. Systém Solarix rovněž nabízí komponenty, které reagují na nejnovější trendy v oblasti počítačových sítí: například komponenty z produktové řady Solarix – kategorie 6A, 7 a 7A podporují vysokorychlostní protokol 10GBASE-T, a tedy přenos dat rychlostí 10 Gbps. Komponenty Solarix – kategorie 8 nabízejí přenosovou rychlost dokonce až 40 Gbps.

Kvalitu a vynikající výkonové parametry strukturované kabeláže Solarix potvrzují certifikáty mezinárodně uznávaných testovacích laboratoří, a především více než 700 certifikovaných a již dlouhé roky spolehlivě fungujících instalací v České republice, na Slovensku i jinde ve světě. Solarix je s tržním podílem přes 30 % nejpoužívanější strukturovanou kabeláží v Česku. Kabely Solarix používá například Správa Pražského hradu, ČVUT, hokejová Werk aréna v Třinci nebo Úřad na ochranu hospodářské soutěže.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

ASBIS CZ distributorem kabeláže Solarix

4. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Distributor ASBIS CZ v uplynulých dnech rozšířil svůj segment síťového portfolia o výrobce Solarix. V portfoliu naleznete kompletní systém optické i metalické kabeláže a rozvaděče. Čtěte více
Přednáška Pavla Mindla z elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze

Informační dny Schrack Technik 2017

28. 4. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Schrack Technik)
Společnost Schrack Technik pro své partnery a zákazníky uspořádala další ročník přednáškové roadshow s názvem Informační dny. Akce v průběhu měsíce dubna zavítala do deseti českých měst a kromě přednášek na aktuální témata měla na programu také výstavu nových produktů, tombolu, raut a řadu dalších zajímavostí. Čtěte více