Společnost Forscope se stala oficiálním distributorem softwaru IceWarp

21. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Forscope )
Česká společnost Forscope se stala druhým oficiálním distributorem platformy IceWarp Epos založené na webovém prohlížeči, jejíž původ je rovněž v České republice.

IceWarp Epos je alternativou k Microsoft 365 a Google Workspace, v porovnání s oběma řešeními je však výrazně levnější (dle slov IceWarpu je to až o 50 % v případě Microsoftu a až o 69 % ve srovnání s Googlem). Zejména pro středně velké podniky a veřejné instituce tak může jít o zajímavou možnost, jak zajistit snadnou kooperaci v týmu i celé organizaci za dostupnější cenu.

Epos nabízí podobné funkce jako konkurence, tedy především práci na sdílených dokumentech, online konference, týmový chat, e-mail na vlastní doméně, kalendář a mnoho dalších. Vše se přitom nachází v jediném okně webového prohlížeče. Využít lze i mobilní aplikaci.

„Partnerství s IceWarp je pro nás logickým krokem. Bez kancelářských aplikací, ať už jsou on-premise nebo v cloudu, si dnes již někteří naši zákazníci často nedovedou představit pracovní den. Proto jsme do našeho portfolia hledali takový produkt, který by nejlépe naplňoval naše motto (Same value, better price) a náš hlavní cíl – pomáhat firmám i veřejným institucím ušetřit náklady na software, které pak mohou být využity na potřebnější investice,” popsal CEO Forscope Jakub Šulák.

Mezi hlavní výhody produktu IceWarp Epos bezesporu patří nejen lepší cena, ale také jednoduchost použití, přístup „vše v jednom“ a zvýšená ochrana uživatelských dat – v porovnání s konkurencí se totiž zákazníci mohou spolehnout, že data jsou nejen chráněna, ale navíc jsou využívána pouze v rámci cloudového úložiště a nemají další komerční využití.

CEO IceWarp Adam Paclt potvrdil, že nové partnerství vychází ze společného pohledu na úspory softwarových nákladů: „Z jednoduchého nápadu starého 20 let se společnost IceWarp stala jednou z předních alternativ softwarových gigantů. IceWarp není nikdy hotové dílo, vždy se snažíme pokročit ve všech možných aspektech. Platí to o vývoji i prodeji. Jsme proto rádi, že ve Forscope jsme našli spolehlivého partnera, který neustále hledá inovativní cesty, jak zákazníkům nabídnout cenově výhodná řešení.”

Podobné články

Salesforce představil platformu Einstein 1

20. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Salesforce)
Společnost Salesforce představila platformu Einstein 1, která představuje významný pokrok v oblasti Salesforce Data Cloud a Einstein AI. Řešení koncové zákazníky je pro důvěryhodnou platformou AI poskytující firmám možnost bezpečně propojit jakákoli data, vytvářet aplikace s AI pomocí low-code a poskytovat zcela nové zkušenosti s CRM. Čtěte více
 Ireneusz Kubies, regional director pro rozvíjející se trhy v mashfrog Group

Infor rozšiřuje partnerskou síť ve střední a východní Evropě

20. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infor)
Společnost Infor rozšířila svou partnerskou síť v regionu střední a východní Evropy o dva nové partnery. Zatímco společnost BCIT se zaměří na projekty ERP řešení postavené na produktu Infor LN, mashfrog Group bude podporovat zákazníky prostřednictvím řešení Infor M3, Infor OS, Infor HCM and Infor WMS. Čtěte více

Útočníci se v českých organizacích nejvíce zaměřují na osobní a výrobní data

10. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Acronis představil výsledky dotazování mezi svými českými a slovenskými IT partnery. Podle 59 % z nich jsou kybernetickými útoky aktuálně nejvíce ohrožena osobní data zákazníků či zaměstnanců. Prioritní ochranu vyžadují hlavně ERP systémy, roste ale i potřeba zabezpečení cloudových aplikací. Čtěte více

Deloitte Digital a Salesforce spolupracují na zajištění umělé inteligence pro CRM

10. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Salesforce)
Společnosti Salesforce a Deloitte Digital uzavřely spolupráci, jejímž cílem je poskytnout firmám nástroje a strategie, které potřebují pro integraci důvěryhodné umělé inteligence do svých CRM systémů. Čtěte více