Společnost Forscope se stala oficiálním distributorem softwaru IceWarp

21. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Forscope )
Česká společnost Forscope se stala druhým oficiálním distributorem platformy IceWarp Epos založené na webovém prohlížeči, jejíž původ je rovněž v České republice.

IceWarp Epos je alternativou k Microsoft 365 a Google Workspace, v porovnání s oběma řešeními je však výrazně levnější (dle slov IceWarpu je to až o 50 % v případě Microsoftu a až o 69 % ve srovnání s Googlem). Zejména pro středně velké podniky a veřejné instituce tak může jít o zajímavou možnost, jak zajistit snadnou kooperaci v týmu i celé organizaci za dostupnější cenu.

Epos nabízí podobné funkce jako konkurence, tedy především práci na sdílených dokumentech, online konference, týmový chat, e-mail na vlastní doméně, kalendář a mnoho dalších. Vše se přitom nachází v jediném okně webového prohlížeče. Využít lze i mobilní aplikaci.

„Partnerství s IceWarp je pro nás logickým krokem. Bez kancelářských aplikací, ať už jsou on-premise nebo v cloudu, si dnes již někteří naši zákazníci často nedovedou představit pracovní den. Proto jsme do našeho portfolia hledali takový produkt, který by nejlépe naplňoval naše motto (Same value, better price) a náš hlavní cíl – pomáhat firmám i veřejným institucím ušetřit náklady na software, které pak mohou být využity na potřebnější investice,” popsal CEO Forscope Jakub Šulák.

Mezi hlavní výhody produktu IceWarp Epos bezesporu patří nejen lepší cena, ale také jednoduchost použití, přístup „vše v jednom“ a zvýšená ochrana uživatelských dat – v porovnání s konkurencí se totiž zákazníci mohou spolehnout, že data jsou nejen chráněna, ale navíc jsou využívána pouze v rámci cloudového úložiště a nemají další komerční využití.

CEO IceWarp Adam Paclt potvrdil, že nové partnerství vychází ze společného pohledu na úspory softwarových nákladů: „Z jednoduchého nápadu starého 20 let se společnost IceWarp stala jednou z předních alternativ softwarových gigantů. IceWarp není nikdy hotové dílo, vždy se snažíme pokročit ve všech možných aspektech. Platí to o vývoji i prodeji. Jsme proto rádi, že ve Forscope jsme našli spolehlivého partnera, který neustále hledá inovativní cesty, jak zákazníkům nabídnout cenově výhodná řešení.”

Podobné články

Jak může automatizace uvolnit obchodníkům ruce

16. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Onlio)
Obchodní úspěch dnes nestojí jen na kvalitě výrobku. Zásadně ho ovlivňuje i obchodní strategie podpořená informačním systémem pro řízení obchodu. Vítězí obchodníci s jasným sdělením a kontrolou nad svými aktivitami, které spravují ve výkonném systému pro řízení vztahů se zákazníky. CRM dnes pomáhají obchodníkům automatizovat jejich každodenní aktivity, řídí rutinní úkoly a včas připomenou deadliny. Čtěte více

KKCG koupila globální technologickou společnost Avenga

21. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: KKCG)
Investiční skupina KKCG oznámila akvizici společnosti Avenga, dodavatele komplexních řešení pro oblast vývoje zakázkového softwaru, digitální transformace a technologického poradenství. Investice je klíčovým krokem ve strategickém rozvoji technologického pilíře skupiny KKCG, který se skládá ze společností Aricoma a Qinshift. Čtěte více

Česká kancelářská platforma IceWarp Epos přináší integraci ChatGPT a další novinky

19. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: IceWarp )
Výhod umělé inteligence mohou nově využívat uživatelé české kancelářské platformy IceWarp Epos, která je alternativou ke službám Microsoft 365 a Google Workspace. K dalším novinkám patří funkce odložení odpovědí na konkrétní e-maily, předsálí pro účastníky videokonferencí nebo rychlejší migrace účtů Microsoft 365. Vylepšena byla také mobilní aplikaci. Čtěte více

Seyfor dokončil akvizici dalších dvou českých firem v hodnotě stovek milionů korun

7. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Seyfor )
Brněnský Seyfor, jeden z největších evropských dodavatelů ICT řešení, před koncem roku rozšiřuje své portfolio. Získal 100% podíl ve společnosti KS - program, která se zaměřuje na personální informační systémy, a skrze svoji dceřinou společnost Commander Services pak i 100 % v T-Cars System, nabízející řešení pro správu vozových parků. Čtěte více