eD system je exkluzivním distributorem čteček Cino

10. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system rozšířila nabídku ručních skenerů čárových kódů o produkty značky Cino. Ty od 1. března 2021 získala do exkluzivní distribuce.

Cino se soustředí jak na klasické drátové čtečky, tak na bezdrátové pro 1D i 2D kódy. V současné době nabízíme především nejoblíbenější řady A660, A680 a F680. Mají vysoký výkon čtení a jsou za velmi příznivou cenu, která se pohybuje níže než u běžně používaných typů od jiných výrobců,“ popsal produktový manažer Martin Šinákl, který má v eD značku Cino na starosti.

Od značky Cino by produktový manažer zákazníkům doporučil modely A660 a A660BT, což je prémiový model na čtení 1D a 2D kódů. Oba produkty podle něj svými specifikacemi předčí podobné modely jiných výrobců ve stejné kategorii, jelikož poskytují neporazitelný poměr mezi výkonem a cenou.

Čtečky Cino zaujmou kromě výkonnosti i přidanou hodnotou danou takzvanou FuzzyScan DNA. Ta zahrnuje funkce jako například inteligentní snímací technologii, smart scene, security plus nebo DataWizard Premium. „Všechny zmíněné funkce lze využít prostřednictvím softwaru této značky, který je zdarma a zvládnou jej obsluhovat i běžní uživatelé čteček,“ doplnil Šinákl.

Společnost Cino na světovém trhu funguje přes 30 let. Tato rodinná firma v současnosti vyrábí čtečky pro mnoho světových lídrů na trhu.  Všechen výzkum, vývoj i výrobu si zajišťuje sama interně. Její produkty odpovídají mezinárodním standardům, a to i z hlediska ochrany životního prostředí. Cino tak má nejvyšší kvalitu podpořenou ISO certifikacemi a může se pyšnit téměř žádnými reklamacemi.

Více informací o produktech Cino poskytne produktový manažer eD
Michal Šinákl (+420 725 986 988, msinakl@edsystem.cz).

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Klíčové trendy v podnikových technologiích podle Zebra Technologies

9. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Společnost Zebra Technologies představila nejnovější technologické trendy, které v roce 2020 řídí rozhodnutí CIO a managementu technologických firem, a umožní jim se stát se „chytřejšími“ pro vstup do nové dekády. Patří mezi ně blockchain, inteligentní automatizace a pokročilé sledovací technologie. Čtěte více

Zebra Technologies: smartphone TC25

14. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Průmyslový smartphone Zebra Technologies TC25 je vhodný zejména pro pracovníky v terénu. Ocení jej například řemeslníci, kurýři a pracovníci v maloobchodu. Přístroj je navržen tak, aby fungoval i v extrémních povětrnostních podmínkách, a jeho obrazovka o úhlopříčce 4,3 palce je čitelná i na přímém slunečním světle. Čtěte více

Tiskárny a čtečky od Zebra Technologies naplňují vizi Průmyslu 4.0

9. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Studie Manufacturing Plant Floor, kterou provedla společnost Zebra Technologies v roce 2017, ukázala, že v současné době sice 27 % z dotázaných shromažďuje údaje z výroby, dodavatelských řetězců a o pracovnících, nicméně záznamy zůstávají v takzvaných datových silech, která brání jejich sdílení. Čtěte více
Opticon H27

Opticon: čtečky čárových kódů H-27 a PX-20

6. 1. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Codeware)
Společnost Codeware uvedla na český trh čtečky čárových kódů H-27 a PX-20. K výhodám modelu H-27 patří vysoká odolnost a výbava vycházejí z operačního systému Android, model PX-20 pak zaujme rovněž nadstandardní odolností nebo dlouhou výdrží baterie. Čtěte více