Vyšlo březnové číslo Reseller Magazinu

12. 3. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Březnové vydání Reseller Magazinu opět nabízí informace o nejnovějších trendech ve světě IT. Mimo jiné si můžete přečíst rozhovory se zástupci společností Konica Minolta a JetBrains a rozšířit si povědomí o videokonferencích a inteligentní domácnosti. Nechybí ani již pravidelná příloha Gaming ready.

V rozhovoru se zástupcem společnosti Konica Minolta Michalem Greplem se dozvíte, jakým směrem se japonský výrobce ubírá, především pak o zaměření na služby a zpracování dokumentů. Od Lucie Morawiecové z JetBrains zase uslyšíte, že pro ně není důležité, kde firma sídlí a jaký kanál použije k prodeji jejich softwaru.

V sekci trendových článků se mj. ohlédneme i za událostmi uplynulých týdnů. Můžete si přečíst o neúspěšné kybernetické ochraně Zimních olympijských her v Jižní Koreji, nebo o neuvěřitelném marketingovém tahu vizionáře Elona Muska při vypuštění Tesly do vesmíru. Mimo to jsme se zaměřili na trendy týkající se hlavních témat čísla. Zjistíte tedy, jakým doplňkům pro chytré domácnosti byste se měli obloukem vyhnout, a které zase naopak momentálně letí. Můžete si porovnat klady a zápory videokonferenčních hovorů, nebo se podívat na zoubek populárním nástrojům pro práci v týmu.

V pravidelné příloze si přečtete recenzi o jedné z nejdiskutovanějších her posledních dní, české Kingdom come. Podíváme se také na zoubek problematice stavění herních sestav versus nákup již nakombinovaných, či zamíříme do světa herních klávesnic, které se dokáží navzájem hravě předhánět.

Pro milovníky statistik jsme si přichystali přehled o českém a slovenském IT trhu kancelářské techniky, ale můžete nahlédnout i za oponu digitální transformace českých společností. Pokud máte klienty, kteří hodlají pořizovat nové vybavení do svých kanceláří, vřele doporučujeme článek o noteboocích v roce 2018. Navede vás tím správným směrem. V tematických článcích se například ještě dozvíte o možnostech, které nabízí inteligentní domácnosti.

Významné rady si můžete vyslechnout i v sekci marketingu. Uvidíte, jakých chyb se nejčastěji dopouštíme v e-mailové komunikaci, ale když budete pozorně číst, ukážeme vám i jak se jich vyvarovat. Také se dozvíte o klíčových vlastnostech a dovednostech IT profesionála.

V sekci reportáže můžete navštívit seminář společnosti Novicom o kybernetické bezpečnosti a GDPR. V setkáních pak můžete zamířit na hvězdný ples s DNS nebo se podívat na GFI a Kerio v Mikulově.

Pokud časopis Reseller Magazine doposud neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr zaregistrovat zde.

Aktuální číslo Reseller Magazinu si můžete prohlédnout zde.

Štítky: 

Podobné články

Gartner: Hodnota trhu umělé inteligence dosáhne v roce 2018 objemu 1,2 bilionu dolarů

3. 5. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celková obchodní (přidaná) hodnota odvozená od umělé inteligence by v roce 2018 měla dosáhnout 1,2 bilionu dolarů, což představuje 70% nárůst oproti roku 2017. Do roku 2022 pak tato hodnota podle odhadů naroste na 3,9 bilionu dolarů. Čtěte více

Umělá inteligence HPE v reálném provozu

30. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise a DCD Publishing)
Program umělé inteligence Libratus na superpočítači společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE) si dokázal v průběhu 20denního testovacího turnaje s nejlepšími světovými hráči pokeru osvojit jejich herní strategii a v celém turnaji zvítězit. O tom, i řadě dalších oblastí, kde se UI v podání HPE uplatňuje, si můžete počíst na dalších řádcích. Čtěte více

Nový Sophos Intercept X s pokročilým hlubokým učením

8. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Společnost Sophos zpřístupnila produkt Intercept X, který pro detekci malwaru využívá neuronové sítě s technologií hlubokého učení. V kombinaci s dokonalejší ochranou proti ransomwaru a s novými mechanismy pro zmírňování dopadů hackerských útoků a pro pokročilé omezování aplikací přináší nejnovější verze ochrany koncových bodů dosud nevídanou úroveň detekce i prevence. Čtěte více
Rudolf Šída, produktový manažer v Hewlett Packard Enterprise

HPE Aruba: Máme našlápnuto

13. 12. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Při příležitosti zákaznické konference společnosti Hewlett Packard Enterprise jsme vyzpovídali Rudolfa Šídu, produktového manažera zodpovědného za síťovou divizi HPE Aruba, ohledně aktuální situace ve společnosti, trendů, jakými jsou internet věcí, softwarově definované sítě či síťová automatizace i novinek, na které se můžete těšit v nejbližší době. Čtěte více