Vyšlo březnové číslo Reseller Magazinu

12. 3. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Březnové vydání Reseller Magazinu opět nabízí informace o nejnovějších trendech ve světě IT. Mimo jiné si můžete přečíst rozhovory se zástupci společností Konica Minolta a JetBrains a rozšířit si povědomí o videokonferencích a inteligentní domácnosti. Nechybí ani již pravidelná příloha Gaming ready.

V rozhovoru se zástupcem společnosti Konica Minolta Michalem Greplem se dozvíte, jakým směrem se japonský výrobce ubírá, především pak o zaměření na služby a zpracování dokumentů. Od Lucie Morawiecové z JetBrains zase uslyšíte, že pro ně není důležité, kde firma sídlí a jaký kanál použije k prodeji jejich softwaru.

V sekci trendových článků se mj. ohlédneme i za událostmi uplynulých týdnů. Můžete si přečíst o neúspěšné kybernetické ochraně Zimních olympijských her v Jižní Koreji, nebo o neuvěřitelném marketingovém tahu vizionáře Elona Muska při vypuštění Tesly do vesmíru. Mimo to jsme se zaměřili na trendy týkající se hlavních témat čísla. Zjistíte tedy, jakým doplňkům pro chytré domácnosti byste se měli obloukem vyhnout, a které zase naopak momentálně letí. Můžete si porovnat klady a zápory videokonferenčních hovorů, nebo se podívat na zoubek populárním nástrojům pro práci v týmu.

V pravidelné příloze si přečtete recenzi o jedné z nejdiskutovanějších her posledních dní, české Kingdom come. Podíváme se také na zoubek problematice stavění herních sestav versus nákup již nakombinovaných, či zamíříme do světa herních klávesnic, které se dokáží navzájem hravě předhánět.

Pro milovníky statistik jsme si přichystali přehled o českém a slovenském IT trhu kancelářské techniky, ale můžete nahlédnout i za oponu digitální transformace českých společností. Pokud máte klienty, kteří hodlají pořizovat nové vybavení do svých kanceláří, vřele doporučujeme článek o noteboocích v roce 2018. Navede vás tím správným směrem. V tematických článcích se například ještě dozvíte o možnostech, které nabízí inteligentní domácnosti.

Významné rady si můžete vyslechnout i v sekci marketingu. Uvidíte, jakých chyb se nejčastěji dopouštíme v e-mailové komunikaci, ale když budete pozorně číst, ukážeme vám i jak se jich vyvarovat. Také se dozvíte o klíčových vlastnostech a dovednostech IT profesionála.

V sekci reportáže můžete navštívit seminář společnosti Novicom o kybernetické bezpečnosti a GDPR. V setkáních pak můžete zamířit na hvězdný ples s DNS nebo se podívat na GFI a Kerio v Mikulově.

Pokud časopis Reseller Magazine doposud neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr zaregistrovat zde.

Aktuální číslo Reseller Magazinu si můžete prohlédnout zde.

Štítky: 

Podobné články

Huawei má první mobilní procesor vyráběný 7nm technologií

7. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Společnost Huawei představila čipset Kirin 980. Nejnovější srdce mobilních zařízení posouvá vnímání výkonu na novou úroveň a zároveň předznamenává další vývoj v oblasti mobilní umělé inteligence. Kirin 980 je první komerční čipset na světě produkovaný 7nm výrobní technologií od společnosti Taiwan Semiconductor Manufacturer (TSMC). Spojuje vysoký výkon se širokými možnostmi konektivity a zpracování Dual NPU AI. Čtěte více

Cisco představilo bezpečnostní kamery s umělou inteligencí

3. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco systems)
Bezpečnostní kamery Cisco MV12 jsou postaveny na technologii Meraki. Jde o druhou generaci série MV, která posunuje kategorii bezpečnostních kamer na novou úroveň. Nabízí totiž pokročilou analytiku a zároveň využívá strojového učení a umělé inteligence k neustálému sebezdokonalování. Čtěte více

Jak se připravit na práci budoucnosti?

10. 7. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: Cisco systems)
Vaše organizace nemusí být na práci budoucnosti připravená, ale jisté je, že vaši nejlepší zaměstnanci už jsou. Manažeři, kteří chtějí získat konkurenční výhodu a udržet si špičkové talenty, musí přemýšlet dopředu. Čtěte více
Ilustrační foto (zdroj: Pixabay.com

Umělá inteligence diskutuje na odborné téma

27. 6. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: IBM)
V prostorách společnosti IBM Watson West v San Francisku proběhla první živá veřejná debata mezi systémem umělé inteligence (AI) a člověkem. AI systém z dílny IBM pojmenovaný Project Debater a přebornice v debatování Noa Ovadia měli za úkol si připravit argumenty pro a proti na téma: „Měli bychom finančně podporovat průzkum vesmíru?“ Čtěte více