Zebra systems v Zaječí vyhlásila nejlepší prodejce roku 2022

13. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Zebra systems)
Společnost Zebra systems na tradičním setkání Best for the Best ocenila své nejlepší české a slovenské partnery loňského roku. Ocenění si odnesli prodejci řešení Acronis, GFI Software a N-able podnikající (zejména) v MSP segmentu, což odráží trend rostoucí poptávky zákazníků po službách typu SaaS.
Zástupce společnosti Cheops přebírá ocenění za loajalitu

Setkání proběhlo ve Vinařství U Kapličky v Zaječí a dle slov pořadatelů uvítalo rekordní počet účastníků.

Před samotným vyhlášením partnerů byl na programu oficiální (vzdělávací) blok složený z přednášek a workshopů, během kterého se partneři mohli seznámit s technickými, obchodními i marketingovými novinkami a aktualitami z produktového portfolia společností Zebra systems, Acronic, Cloudflare, GFI Software a N-able.

Workshopy a prezentace

MSP partneři a reselleři si mohli rozšířit znalosti (a částečně i dovednosti) např. z oblasti MSP nástrojů firmy GFI a seznámit se s jejich funkcemi i prodejními modely (které v závislosti na konkrétním produktu čítají různé varianty včetně standardního prodeje i prodeje formou služby, jednorázové platby i měsíčního/ročního předplatného). Konkrétněji se mluvilo o firewallu nové generace Kerio Control FWaaS, poštovním serveru a all-in-one kolaboračním nástroji KerioConnect Cloud, bezpečnostním řešení GFI LanGuard nebo centrální konzoli vhodné pro dohled nad všemi ostatními produkty GFI AppManager.

Dále se hovořilo o řešeních společnosti CloudFlare, která aktuálně využívá globální síť datových center rozmístěnou v 285 městech po celém světě a která partnerům a zákazníkům pomáhá např. při mitigaci DDoS útoků. Nasazení nástrojů společnosti Cloudflare přináší partnerům celou řadu výhod včetně cenové dostupnosti, škálovatelnosti (a tedy i připravenosti na průběžný růst požadavků) či nezávislosti na zastarávání hardwaru. Výhodou je také technická podpora od Cloudflare i Zebra systems.

V dalších prezentacích jsme se dozvěděli o novinkách v nástroji N-able Cove Data Protection, který již lze mimo také na cloudu Microsoft Azure. A to včetně funkce standby image pro rychlou obnovu virtualizovaných počítačů „po katastrofě“ formou služby.

V průběhu celého setkání byl hostům k dispozici také Derek Nower – seniorní viceprezident pro globální partnerský prodej v GFI Software, který na akci dorazil přímo ze Spojených států, aby zaměstnancům Zebra systems i prodejcům poskytl své odborné rady a zkušenosti a přiblížil jim aktuální trendy a novinky. Nower se s námi podělil také o informace ohledně směřování GFI, zákaznických skupinách, na které cílí a možnostech, které jim jednotlivé produkty nabízejí a také o tom, jak do této koncepce zapadají uskutečněné akvizice, v nedávné minulosti např. pohlcení firem jako Kerio či Exinda. Dodal, že pro GFI je zároveň nezbytné vnímat reakce a zpětnou vazbu resellerů i trhu jako takového a v maximální možné míře reagovat na jejich podměty. Stále důležitější je pak pro GFI také segment MSP resellerů, který v současné chvíli prochází rychlým rozvojem, na což společnost svou nabídkou produktů a služeb samozřejmě také reaguje. Totéž se pak samozřejmě týká i vývoje v dalších oblastech, a to včetně např. legislativních norem jako NIS2.

Nejlepší partneři Zebra systems za rok 2022

  • Acronis Fastest Growing MSP CZ (Nejrychleji rostoucí MSP partner v České republice) – ITS Office Technology
  • Acronis Fastest Growing MSP SK (Nejrychleji rostoucí MSP partner na Slovensku) – IT Služby plus
  • GFI Most Active Partner (Nejaktivnější partner) – COMES
  • Kerio Saas Partner (Nejlepší partner řešení Kerio SaaS) – Kine
  • GFI Loyalty Partner (Ocenění za loajalitu) – Cheops
  • GFI Best Partner (Partner roku) – JKC
  • N-able Most Active New MSP (Nejaktivnější nový MSP partner) – bezva IT partner

„Chtěli bychom poděkovat všem českým a slovenským prodejcům za jejich vysoký výkon v roce 2022, zejména pak za to, že dokáží s pomocí našich řešení zachytit rychle rostoucí poptávku koncových zákazníků po MSP službách,“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems. „Na letošním vyhlašování jsme zaznamenali historicky nejvyšší účast ze strany partnerů, což nás jednak velmi těší a jednak zavazuje do budoucna. Od našich softwarových dodavatelů jsme na akci slyšeli povzbudivé zprávy ohledně připravovaných inovací, které jak pevně věříme dále posílí konkurenceschopnost a obchodní výsledky našich prodejců.”

Po práci nechyběla zábava

Po vyhlášení nejúspěšnějších partnerů roku 2022 následovala společná večeře a již neformální program, během kterého si bylo možné (mimo jiné) vyzkoušet své štěstí v mobilním kasinu. Své vyhrané virtuální peníze pak mohl každý v dražbě proměnit na věcné ceny a na samotný závěr také v charitativní aukci výběrového vína přispět (nejen) na postižené děti z Hradce Králové.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Acronis, GFI Software, N-able, Zebra systems

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy