Windows 8 vteřinu po půlnoci od AT Computers

5. 11. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: AT Computers a DCD Publishing)
O půlnoci z 25. 10. na 26. 10. proběhl slavnostní přípitek a předání první oficiální licence Windows 8 na společné akci AT Computers a Microsoftu.
Martin Wanke, AT Computers vybírá pro prvního zákazníka Windows 8

Společnosti AT Computers a Microsoft uspořádaly pro své zákazníky školení u příležitosti uvedení Microsoft Windows 8. V Praze se sešlo 24. 10. v Pivnici U Medvídků 112 resellerů, v Brně se 25. 10. zúčastnilo akce U Královny Elišky 102 zákazníků.

Přednášky o Windows 8, Office 2013 a Server 2012 byly prezentovány specialistou z Microsoftu Vaškem Radou s kolegyní Janou Markvartovou a to velmi zajímavou neotřelou formou.

Zákazníci si domů odnesli nejen přínosné informace, ale také pěkné dárky ze závěrečné tomboly. Celé školení probíhalo ve velmi příjemné přátelské atmosféře až do pozdních nočních hodin.

Všeho bylo dost

Příchozí uvítaly krásné hostesky s welcomedrinkem v podobě lahodného sektu a přestávkách byl bohatý coffebreak. V Pivnici U Medvídků měli zákazníci možnost ochutnat místní specialitku – pivní sekt a domácí třicetistupňové pivo tzv. X-BEER.

O bohatý a zábavný večerní program se postarala kapela Velvet nejen se svým originálním a vtipným vystoupením Abeceda. Úžas u zákazníků vyvolalo taneční představení u tyče mistrů ČR v PoleDance. A v neposlední řadě pěvecký talent Martin Mates Štěpánek roztančil rozjařené publikum.

Fotogalerie: 

Podobné články

Martin Štúr, senior sales representative v AT Computers SK

AT Computers: Martin Štúr

29. 9. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers na Slovensku od září rozšířila své řady o Martina Štúra na pozici senior sales representative. Martin Štúr v minulých letech pracoval například v zastoupení společností Toshiba nebo Lenovo. Čtěte více

AT Computers s ekologickým osvědčením

9. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: AT Computers)
AT Computers získal osvědčení o efektivní recyklaci systému Eko-Kom. Svojí účastí v tomto systému pomáhá České republice snižovat ekologickou zátěž a přispívá ke zlepšování životního prostředí. Čtěte více

Léto u AT Computers je o dva stupně lepší

27. 6. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers zahájila léto velkou pivní promoakcí s názvem O 2 stupně lepší. Zákazníci tak dostanou ke každému zakoupenému notebooku pětilitrový soudek piva a dva praktické ATC krýgly s uchem. Čtěte více
Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers, s hosteskami

Dovolená v karibském rytmu s AT Computers na Seči

5. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Zatímco venku padal hustý déšť a pro mlhu nebylo vidět na krok, vstupem do hotelu Jezerka se reselleři ocitli v úplně jiném světě. Závěr jarní části setkání s distributorem AT Computers se opět nesl ve znamení dovolené, havajských košil, drinků a dobré nálady. Čtěte více