Westcon Convergence vstoupil na český a slovenský trh

30. 1. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Westcon Convergence )
V polovině ledna oficiálně otevřel specializovaný distributor Westcon Convergence v Praze svoji kancelář. Akce se konala v Tower Park Praha na Žižkovském vysílači.

Otevření se zúčastnilo 40 účastníků (partneři společností Avaya, Jabra, Acme Packet a Westcon Convergence), kteří společně oslavilo zahájení činnosti Westcon Convergence, distributora UC řešení a síťové infrastruktury v ČR a SR. Společnost působí na obou trzích od 1. ledna letošního roku.

V unikátních prostorách nově zrekonstruované Žižkovské věže partnery přivítal Tomáš Jilík, GM Westcon Convergence pro Českou a Slovenskou republiku.

Následně byla v přednáškovém bloku představena společnost Westcon Convergence, její tým a vize. Dále pak spolupráce mezi Westcon Convergence a společností Avaya, a vzájemná kooperace s partnery v rámci Aura Alliance. Během rautu, účastníky bavil kouzelník i jazzový hudebníci. Vrcholem večera byla tombola a adrenalinová návštěva venkovní vyhlídky Žižkovského vysílače.
               
Z regionálních týmů byli přítomni za Westcon Convergence René Klein, GM Benelux, France & CEE a Runa Macleod, Marketing Director. Ze společnosti Avaya presentovali Dušan Lehoský, CEE Managing Director, Miroslav Filip, nový Country Manager za Českou republiku a Zdeněk Půlpán, Channel Manager. Z regionu pak byli přítomni Thomas Veit, Managing Director EMEA Distribution Channel, Reiner Wieden, Distribution Manager CEE, Joke Tuttens, Channel Marketing Manager. Inspirativní prezentaci o spolupráci mezi Westcon Group, společností Avaya a partnery přednesl Tony Parish, CEO, Aura Alliance.

Fotogalerie: