Vítejte na Rio de Jezerka!

19. 10. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: AT Computers)
Letošní podzimní setkání AT Computers přivítalo na 856 unikátních resellerů, pro které byla přichystána velkolepá letní party!

První kroky resellerů v hotelu Jezerka zamířily do téměř tropického ráje mezi palmy a rákosové slunečníky, kde už je vítaly usměvavé hostesky v barevných parukách a havajských sukýnkách. V celém prostoru zněly letní hitovky typické pro každou summer párty a osvěžení přišlo hned na uvítanou v podobě sangrie, pro kterou se pak zákazníci vraceli i několikrát. Reselleři byli již na začátku rozdělováni do pěti týmů – vybírali z pěti duhových barev triček s obrázkem tropického pralesa. Celý hotel byl vyzdoben živými i umělými rostlinami, palmami, barevnými girlandami plameňáků, ananasů, palmiček a pestrobarevnými rozetami. Stěny hotelu i bary byly obehnány rákosem a všude byla cítit letní nálada, i když podzimní počasí tomu docela neodpovídalo. A protože si ATC své zákazníky hýčká, byly pro ně po celý den připraveny služby kadeřnice, od které každý zájemce vyšel spokojený s novým sestřihem či účesem.

Na úvodní ranní přednášce ATC byla ke každému týmu přidělena jedna hosteska, která resellery prováděla hotelem po celý den do jednotlivých sálů na prezentace a workshopy. Tam mohli účastníci získávat korálky, které pak směňovali v tombole plné hodnotných dárků – nechyběly tiskárny, routery, ani předměty typické pro léto, tedy velké bazény, plavací bary, nafukovací surfprkna, lehátka, balony, Aperol a jiný typicky letní alkohol, sluneční žabky a brýle, a spousta dalších dárků. Odpolední soutěže pro tentokrát átéčko vynechalo – kongresový sál byl od odpoledne uzavřen a probíhala v něm rozsáhlá a tajemná přestavba, aby bylo večerní překvapení dokonalé.

Odpolední přednášku za ATC uvedli obchodní ředitel Petr Vaněk a marketingový ředitel Martin Wanke – shrnuli dosavadní vývoj trhu distributorů, včetně retailu a online prodejů za první dvě čtvrtletí roku 2018. Hovořili o supportu týmů ATC v oblastech (mimo těch tradičních) LFD, Cisco a networkingu vůbec, gamingu a dalších. Dále zmínili novinky na ATC webech – uživatelsky příjemné „end user“ popisy produktů, novou kategorii „chytrá domácnost“, komfortní hledání a filtrování produktů, nové konfigurátory například kabelů. A též prezentovali novinku – vyladěné řešení ESD – tedy elektronické licence, v počtu přes 2 500 softwaru (hry, Office 365, Kaspersky a další). Martin Wanke také uvedl vedle herních PC X-DIABLO největší herní novinku ATC tohoto roku, a to vlastní značku herního příslušenství X-GAMER, kde ATC resellerům nabízí novou obchodní příležitost a garantuje vysoké marže.

Poslední workshopy končily kolem sedmé hodiny – v tuto dobu se všichni mohli těšit na chutný raut v restauraci hotelu, včetně exotických mořských pokrmů. A ve 20:00 hodin začala zábava! Seshora z hotelu se linul zvuk bubnů a píšťalek, který dával účastníkům tušit, že je čeká něco velkého. Od recepce vycházel průvod připomínající brazilský karneval, složený z bubeníků, hostesek, brazilských tanečnic a tanečníků, muzikantů a zpěváků latinskoamerické kapely, go-go tanečnic, capoeiristů a dalších protagonistů večerního programu. Průvod zamířil právě do restaurace a přímo vyzýval všechny zúčastněné, aby s ním pokračovali až do kongresového sálu. Před ním už hostesky rozdávaly slaměné klobouky a sluneční brýle a všichni pak mohli vstoupit do opravdového tropického ráje, který se před nimi objevil. Plážové bary s míchanými drinky i čerstvými kokosy, lehátka a měkká křesílka k odpočinku, palmy a exotické stromy na každém rohu, ale to hlavní byla obrovská vodní stěna obklopena zelení, ze které padala voda tvoříce obrázky palem, plameňáků, logo ATC a další útvary.

Pak už účastníky čekalo jedno vystoupení lepší než druhé – celým večerem hosty provedl temperamentní moderátor a showman Jamba pocházející z afrického kontinentu. Střídala se taneční vystoupení pravých brazilských tanečnic a tanečníků ze skupiny Tradicion, vystoupení latino tanečníků Zuzky a Honzy Babince či vystoupení capoeiristů. V průběhu celého večera se na vyvýšených pódiích střídaly čtyři go-go tanečnice, ze kterých byla pánská část obecenstva obzvláště nadšena. K poslechu i tanci hrála latinskoamerická kapela Carisma a známé hity zahrála kapela Thesecovery. Po celý večer byly také před kongresovým sálem připraveny šikovné malířky, které zájemcům vytvořily nejrůznější ornamenty a květinové malby kdekoli na těle. A reselleři nepřišli ani o soutěže – večer proběhla soutěž o nejlepší taneční pár, nejkrásnější malbu na obličeji, soutěž v limboru a jiné. 

Podzimními setkáními ATC prošlo celkem téměř 1 400 lidí a své novinky zde předvedlo na 70 výrobců.

Fotogalerie: 

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více