Trénink pro partnery s IBM a DNS

12. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Za příjemně vlahého počasí proběhlo v Green Valley u Benešova tradiční setkání partnerů s výrobcem IBM a distributorem DNS. Školení o nových produktech se odehrálo netradičně oproti konkurenčním akcím venku – v dřevěném altánu poblíž sportovního hřiště.
Petra Pešťálová z IBM při přednášce

Úvodní slovo pronesli Jiří Dobeš a Jan Valdman z DNS a započali tak odpoledne plné seminářů. Přednášející postupně probrali produktové novinky a akvizice IBM Software spolu s důležitými změnami v prodeji obnov S&S a RVI v podání Václava Peterky z IBM.

Na něj navázal Milan Tejnor z IBM přednáškou o strategii a novinkách divize IBM Software. Doplnila jej ještě Petra Pešťálová z IBM prezentací o IBM Global Financing.

Na téma cloudu a storage promluvil Karel Šťastný, který představil novinky v oblasti IBM Pure Systems a nadcházející promoakce. Po něm už vystoupili Simon Podepřel s Karlem Králem a uvedli novinky v IBM storage portfoliu.

O závěrečnou přednášku se podělili Martin Bušek s Pavlem Zikmundem z IBM, kteří pohovořili o novinkách v oblasti IBM Power Systems a softwarové podpory IBM.

Ještě před koncem přednášek pak byla účastníkům představena IBM Academy, která pomáhá studentům a absolventům najít praxi a uplatnění v IT světě.

Večerní program akce se nesl v duchu sportu a soutěžení, kdy bylo účastníkům k dispozici celé sportovní vybavení areálu, grilovalo se výtečné maso a pro zpestření si organizátoři připravili zábavný večerní trojboj.

Mediálním partnerem akce byl Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

Společnost Iseco.cz získala Gold akreditaci pro technologii IBM Security QRadar

21. 6. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Iseco.cz)
Společnost Iseco.cz, která se zaměřuje na dodávky technologií a poskytování služeb v oblasti informační a IT bezpečnosti, se stala jediným IBM partnerem s Gold akreditací pro technologii IBM Security QRadar v České republice. Čtěte více
Petr Plodík (IBM) během úvodní řeči

IBM Univerzita pro obchodní partnery

26. 6. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost IBM uspořádala pro své partnery jednodenní školení nazvané IBM Univerzita. Školení bylo zaměřené na IT řešení postavené na produktech IBM System x, IBM BladeCenter, IBM Pure Systems a IBM Storage. Čtěte více

Zpátky do školy s IBM a Avnetem

30. 5. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Ve východočeských Velichovkách proběhlo setkání společností IBM a Avnet s jejich obchodními partnery. Hlavním motivem akce byl návrat do školních lavic a v roli profesorů se představili právě pracovníci zmíněných společností. Mediální záštitu nad celou událostí převzal Reseller Magazine. Čtěte více
Radim Kalina, Miloš Růžička, Avnet, divize IBM Power systems

Avnet a IBM Power7+

22. 5. 2013. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: Avnet)
Společná prezentace nových systémů Power7+ proběhla na brněnské přehradě a zúčastnilo se jí téměř 70 partnerů a významných zákazníků společnosti Avnet. Poslechnout přednášky si přišli i obchodníci z IBM. Odborný program byl doplněn večerní přednáškou o první pomoci, druhý den potom obohacen o interaktivní program na autodromu Brno při šampionátu Superstars Series. Čtěte více