Supersílu v technologiích na eD WORLDu okusilo 750 účastníků

4. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
V úterý 25. září se téměř osm stovek zástupců z řad IT odborníků sešlo v Praze na 18. ročníku IT distribuční konference eD WORLD, kterou každoročně pořádá společnost eD system. Tématem akce byla supersíla v technologiích, kterou pořadatel tradičně doplnil speciální přednáškou.

Speciální přednášky se tentokrát ujal odborník na vývoj samořiditelných aut Edgar Martinez Granada ze společnosti Valeo, který vystoupil s prezentací „Jak se učí auta řídit“.

„Tři přednáškové sály v průběhu dne naplnili zástupci IT výrobců, kteří představili novinky ve svých portfoliích,“ uvedl Šimon Churý, marketingový ředitel eD system, který zároveň na konferenci pronesl úvodní slovo. Po něm se u mikrofonů v sálech vystřídalo 26 řečníků z řad zástupců společností jako Lenovo, Microsoft, Intel a dalších.

Celkově se na akci ukázalo přes 50 IT výrobců, kteří své novinky představili nejen během prezentací, ale i výstavou v sále o rozměru 1 200 metrů čtverečních. Canon například na konferenci ukázal novou plnoformátovou bezzrcadlovku EOS R, Acer nejtenčí notebook na trhu Swift 7 a Xiaomi svou novou značku smartphonů Pocophone. Optoma a Epson navíc to nejlepší z projekční techniky představily ve dvou samostatných sálech.

Světoví IT výrobci si pro účastníky připravili také další aktivity. U stánku HP se připravovaly domácí limonády a prostor pro zábavu nabídly gamingové zóny značek Acer, Samsung či LYNX, originální Canon fotokoutek a další soutěže u jednotlivých stánků.

Jak bývá zvykem, i letos konferencí prováděla známá tvář. „Tentokrát se mikrofonu ujala moderátorka Hana Reinders Mašlíková,“ uvedla organizátorka konference eD WORLD Martina Brauner s tím, že na slavnostním večírku pro významné partnery společnosti eD system vystoupila slavná zpěvačka Celeste Buckingham s kapelou.

Večerní VIP party ale nabídla mnohem více. Po úvodním slovu výkonného ředitele eD system Petra Slouky zúčastnění zhlédli dechberoucí vystoupení transformers, svou sílu poměřili na siloměru a užili si také virtuální realitu s Batmanem, tematický fotokoutek, sushi bar, long drinky i bohatý raut.

„Unikátní prostor Mercedes Forum Praha navíc nadchl možností zhlédnout i nasednout do vystavených luxusních vozů,“ doplnil Šimon Churý a na závěr vysvětlil význam konference i následné VIP party z obchodního hlediska. „Akce mimo jiné vždy přináší možnost setkat se s mnohými obchodními a produktovými manažery nebo managementem společnosti eD system a navázat nové obchodní vztahy, či prohloubit ty stávající,“uvedlmarketingový ředitel.

Štítky: 
Fotogalerie: