Společnost Joyce pozvala partnery do Lednice

16. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Joyce)
Společnost Joyce ČR představila na partnerské akci své služby, technické i produktové novinky a kompletní řešení značek SNOM Technology, Yealink, Yeastar, Well Mairdi, Well RTX, VOCOVO. Hlavním cílem bylo seznámení a zároveň zpřehlednění všech novinek s ohledem na potřeby zákazníků.

Setkání proběhlo 21. 10. 2021 v Zámeckém hotelu Lednice. Atmosféru i vzájemné vztahy utužila šifrovací hra Cryptomania v okolí zámeckého parku.

„Výrobci, se kterými spolupracujeme, byly nuceni reagovat na současnou situaci na trhu s pomalými dodávkami nebo nedostatkem čipů. Představili proto velké množství různých produktů. I z tohoto důvodu jsme velmi rádi, že jsme se po dvou letech mohli s našimi partnery setkat osobně a celou nabídku jim lépe zpřehlednit tak, aby jednotlivé produkty lépe odpovídali potřebám zákazníků,“ zhodnotil Milan Zorník, vedoucí obchodního oddělení IT v Joyce ČR.

Společnost Joyce ČR působí na trhu už 25 let. Specializuje na oblast firemní hlasové a video komunikace a je lídrem ve VoIP oblasti. Své produkty dodává mimo jiné mobilním operátorům a distributorům. Organizuje odborná školení, workshopy a konference. Dlouhodobě také nabízí fotovoltaické elektrárny různých velikostí pro rodinné domy i firmy.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Joyce