Setkání eD Profi navštívila třicítka výrobců i smyčcové kvarteto

13. 11. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Partnerská síť eD Profi má za sebou druhou letošní akci pro české partnery. V úterý 30. října ji navštívilo na 200 účastníků, kteří na jihu Čech zhlédli 15 přednášek a navštívili Muzeum čokolády.

„Letošní podzimní ročník eD Profi jsme se rozhodli přenést do malebného a historického města Tábor, konkrétně do LH Hotelu Dvořák. Po několika akcích eD Profi, které se konaly v hotelu Galant v Mikulově, účastníci změnu uvítali velmi příznivě,“uvedla Lenka Paříková, organizátorka eventu IT distributora eD system.

O úvodní slovo se na jihu Čech postaral obchodní ředitel společnosti eD system Vladimír Prinke s marketingovým ředitelem Šimonem Churým. Společně tak otevřeli další ročník setkání partnerů sítě eD Profi, která ještě do letošního jara nesla název Klikman.

Po úvodním slovu následovalo 15 přednášek. Slova se ujali například Iva Srnková za HP, Pavel Záchenský za Western Digital, Tomáš Hnilica za LG nebo Marcel Divín za Epson. Krom těchto prezentací vystavovala své produkty a představovala novinky třicítka výrobců, mezi kterými byli například Samsung, Canon, Epson, HP, Armor, Brother a další.

„Po celodenním přednáškovém maratónu jsme pro partnery připravili prohlídku nedalekého Muzea čokolády, kde se návštěvníci mohli dovědět zajímavé informace o výrobě a produkci čokolády z historie i současnosti, ale především zhlédnout krásné, detailně propracované exponáty, vyrobené z čokolády i marcipánu, a doslova vdechnout kouzlo a vůni čokolády,“přiblížila Lenka Paříková.

Večer byl pro partnery připraven mimo jiné raut v restauraci La Cave za hudebního doprovodu smyčcového kvarteta Unique Quartet.

Obrazová galerie:

Podobné články

Partneři sítě Klikman si prohlédli večerní Mikulov

14. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
Na tradičním setkání partnerské sítě Klikman, pořádaném distributorem eD‘ system Czech v Mikulově, se letos sešlo na 200 účastníků. K vidění byly nejnovější produkty 22 značek, 15 přednášek i malebná zákoutí Mikulova. Čtěte více
Setkání zahájil Vladimír Prinke, obchodní ředitel eD‘ system Czech

Setkání partnerů sítě Klikman v Mikulově

28. 11. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
Stejně jako v loňském roce také letos uspořádala společnost eD’ system Czech setkání partnerů sítě Klikman. Akce se konala 8. listopadu 2016 v prostorách Hotelu Galant v Mikulově. Čtěte více
Klikmanům zahrála cimbálová muzika Mládí z Čejče

Jarní setkání partnerů sítě Klikman v Mikulově

6. 5. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
Stejně jako v loňském roce uspořádala společnost eD´ system Czech setkání partnerů sítě Klikman. Akce se konala 28. dubna a probíhala v prostorách čtyřhvězdičkového Hotelu Galant. Setkání s nabitým programem se zúčastnilo 180 návštěvníků. Čtěte více
Partnery roztančila kapela The Aplles

Podzimní setkání partnerů sítě Klikman v Hrotovicích

11. 11. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD´ system Czech)
I letos na podzim uspořádala společnost eD´ system Czech setkání partnerů sítě Klikman. Akce proběhla 3. listopadu 2015 nově v prostorách Sport V Hotelu v Hrotovicích. Čtěte více