SAP Business One Partner Day pro střední a východní Evropu

31. 3. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost SAP v Praze uspořádala setkání pro partnery ze střední a východní Evropy, na kterém je seznámila se strategií pro rok 2015 a s plány jednotlivých místních zastoupení. Na programu byl také slavnostní večer s vyhlášením nejlepších partnerů roku 2014.
Christian Ecks, head of SAP Business One Middle & Eastern Europe

Dějištěm setkání byl NH Hotel Praha, ve kterém vše svými úvodními přednáškami odstartovali Gergely Kézdy a Christian Ecks. Kézdy, channel head of SAP Business One v SAP, přivítal přítomné, shrnul, co mohou od události očekávat a následně shrnul aktuální dění ve firmě SAP a středoevropském a východoevropském regionu, které se neslo na pozitivní vlně.

Christian Ecks, head of SAP Business One Middle & Eastern Europe, se na začátku své prezentace pochlubil skutečností, že zákazníci firmy SAP „jsou zodpovědní“ za více než 70 % světové produkce čokolády, 65 % světové produkce kávy a čaje, 60 % světové produkce hraček a her nebo 64 % světové produkce zmrzliny. Z obchodně orientovaných dat prozradil, že 63 % světových obchodních transakcí je podporováno SAP systémy a že téměř 80 % zákazníků firmy SAP patří mezi malé a středně velké firmy. Dodal také, že SAP je aktuálně na žebříčku 100 nejhodnotnějších firem Brandz na skvělém 19. místě.

Součástí prezentace Christiana Eckse bylo také shrnutí obchodních výsledků za SAP Business One. K nejzajímavějším údajům patří zisk 4 600 nových SAP Business One zákazníků, 10% nárůst tržeb v segmentu prodejců s přidanou hodnotou, či 526 nových zákazníků pro SAP Hana B1.

Závěr prezentace patřil příležitostem souvisejícím se SAP Businesss One.

Následovaly přednáška o změnách a novinkách v obchodní strategii Business One Hana Petera Muldera a představení produktové roadmapy Andrease Wolfingera.

Následující přednáškový program byl rozdělen do dvou bloků – první byl tematicky a obsahově zaměřený na prodejce a druhý na konzultanty.

Součástí programu byla také společná slavnostní večeře, na které byli vyhlášení nejlepší partneři roku 2014.

Štítky: 
Fotogalerie: 
Gergely Kézdy, channel head of SAP Business One ve společnosti SAP

Podobné články

Vylepšený SAP S/4HANA Cloud přináší novinky nejen do oblasti řízení financí a lidských zdrojů

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Nová verze řešení SAP S/4HANA Cloud dále vylepšuje inteligenci ERP řešení pro plánování podnikových zdrojů a zaměřuje se na podporu agility, pružnosti a možnosti integrace jednotlivých softwarových systémů pro podnikové procesy. Vylepšení se týkají především řízení financí, lidských zdrojů (HR) a shody s regulačními požadavky. Čtěte více

MIBCON mění strukturu a akvíruje

2. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mibcon)
Poradenské firmy sdružené kolem společnosti MIBCON, jednoho z největších tuzemských SAP partnerů, přecházejí do holdingové struktury zastřešené podnikem MIBCON Group. Konsolidaci předcházelo několik akvizic, poslední z nich je slovenská INFORMA. Čtěte více

SAP posiluje v IoT, koupil firmu Fedem Technology

28. 7. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Norská firma Fedem Technology se věnuje průmyslovým řešením v oblasti internetu věcí. Jde o vůbec první akvizici SAP v této oblasti, s pomocí Fedem Technology chce dále zlepšovat své portfolio cloudových řešení a služeb pro prediktivní údržbu. Na základě technologií Fedem plánuje SAP vyvinout novou generaci IoT řešení s možnostmi odpovídajícími potřebám konceptu průmyslu 4.0. Čtěte více
Martin Janáček, generální ředitel SAP Labs Česká republika

SAP: Martin Janáček

20. 7. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Z vývojového centra SAP v Brně se stává součást celosvětové sítě laboratoří SAP a řadí se tak na seznam téměř dvaceti specializovaných laboratoří nacházejících se kromě území Evropy také ve Spojených státech, Kanadě, Brazílii, Číně, Indii a dalších zemích. SAP Labs Česká republika vede Martin Janáček, který v SAP pracuje od roku 2001. Zároveň SAP v Brně vytváří 80 pracovních míst pro vývojáře i absolventy, kteří budou vyvíjet novou tvář produktů SAP. Čtěte více