S Azlanem za sportem

20. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Tech Data Distribution)
Azlan uspořádal pro své obchodní partnery neformální setkání: již šestý ročník Azlan Green Valley. Necelá stovka účastníků prožila slunečný den plný zábavy a sportu v Resortu Green Valley v Chotýšanech nedaleko Benešova.
Na akci toho bylo hodně k vidění

Neformální akce probíhala ve čtvrtek 13. června. Během odpoledne měli její účastníci možnost vyzkoušet si celou řadu sportovních aktivit, od volejbalu, nohejbalu přes tenis nebo fotbal. Nejvíce ovšem všechny zaujala sportovní novinka Disc Golf.

Pohodové odpoledne a večer zpříjemnil přistavený kamion společnosti Triton, kde byly k vidění produkty této značky a také bar, kde se mohli účastníci setkání občerstvit lahodnými drinky. Ve stínu venkovního přístřeší prezentovala společnost Axis své IP kamery a večer se uskutečnilo i losování tomboly o dárky, které věnovali partneři akce.

Azlan v Green Valley je už tradiční akce, jejímž cílem je jen jediné – relax a zábava. A fakt, že řada účastníků ze stran resellerů a dodavatelů jezdí pravidelně, naznačuje, že je to stále žádané zboží. Navíc skutečnost, že kromě tradičních návštěvníků přijíždějí každý rok noví, značí, že dobré jméno akce se šíří navzdory nevelké propagaci," řekl Jaroslav Salva, ředitel Azlan.

Partnery akce byly společnosti Axis, APC, Cisco, HP, IBM, Microsoft a Triton, mediálním partnerem pak Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Vlevo Roman Fojtík (konzultant Cisco, Azlan) uprostřed Martin Doležel ( commercial sales manager, Cisco Systems) a vpravo Jaroslav Salva (ředitel divize Azlan)

Azlan a Cisco školily partnery ve firemní komunikaci

12. 4. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Azlan, divize Tech Data Distribution, spolu se společností Cisco uspořádaly v pražském hotelu Barceló setkání pro partnery, na kterém jim přiblížily novinky a trendy v oblasti firemní komunikace. Čtěte více

Azlan VAD distributorem Meru Networks

5. 12. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Azlan a DCD Publishing)
Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, rozšířila svoje portfolio o kompletní bezdrátové síťové řešení od společnosti Meru Networks. Tato autorizovaná distribuce je platná pro ČR. Čtěte více
Jaroslav Salva, ředitel divize Tech Data Azlan, vítá resellery

TD Azlan Cisco Beerfest

2. 11. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: Azlan a DCD Publishing)
Azlan pozval své partnery na seminář se společností Cisco v pražském Staropramenu. Odbornými tématy byly BYOD (Bring Your Own Device), videokonference, řešení pro SMB a nabídka partnerství i menším prodejcům. Losovalo se o skútr, ve večerním programu se losovalo o Dubaj. Celkem se zúčastnilo 173 prodejců, mediálním partnerem akce byl Reseller Magazine. Čtěte více
Účastníci semináře se dozvěděli mnoho zajímavého z praxe o serverech a storadge od HP

Školení Azlan o technologiích HP

5. 10. 2012. (redaktor: Andrea Čiháková, zdroj: DCD Publishing)
Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution uspořádala pro své prodejce technicko-obchodní školení, které jim mělo pomoci seznámit se s řešením od HP. To se odehrálo v hotelu Barceló v Praze 4. Seminář se zaměřil na oblast serverů a storage. Čtěte více