Partnerské setkání DNS & IBM – v zeleném údolí

4. 6. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
Divize IBM společnosti DNS přivítala 30. května 2012 své partnery v nádherném zeleném prostředí, kde vůkol prostírá se les. New Product Training proběhlo již tradičně v areálu Green Valley v Chotýšanech u Benešova.

Více jak 92 účastníků úvodním slovem přivítal Jan Valdman z DNS. Poté následovala konferenční část, rozdělená do jednotlivých bloků zaměřených na IBM software, IBM hardware a poslední blok se věnoval možnostem financování marketingu, IBM školení a novinkám v SWG.

Prvním přednášejícím byl Filip Slánička (IBM) s prezentací na téma informační management. Následoval slot Petra Kunce (IBM), který hovořil o budoucí verzi Lotus Notes, ta se bude vyznačovat moderním uživatelským prostředím a propojením s mobilními zařízeními jako jsou tablety a smartphony, zároveň tento webový prohlížeč půjde použít jako klient. Na závěr svého vystoupení pozval Petr Kunc všechny účastníky na seminář, které se bude konat 6. června v Praze na téma Lotus Connections.

Dalším z řad lidí z IBM byl Radek Šulc, který mluvil o novinkách v IBM WebSphere a také pozval účastníky na školení, které proběhne 13. června. Mezi hlavní zprávy patřilo lepší BMP a IBM WorkLight (platforma na vývoj a provoz mobilních aplikací). Druhou polovinu bloku o software zahájil Marek Šoule, který hovořil o tom, jak správně spravovat informace. Jan Svoboda, specialista na IBM Rational, vysvětlil možnosti lepší spolupráce v týmech při projektech. S novinkami v oblasti IBM business analytics všechny seznámil Luděk Vyhnalík.

O IBM hardware začal hovořit Radovan Hošek z DNS, který představil nejen hardwarové novinky, ale také aktuální promoakce. Dále představil virtualizační balíčky, možnosti využití expresního skladu společnosti DNS a také informoval o motivačním programu Know Your IBM. Storwize si vzal na starosti Karel Král z IBM a novinky na M4 představil opět Radovan Hošek. S produkty DNS divize Infrastruktury a bezpečnosti seznámil účastníky Michal Plíhal z DNS.

V rámci posledního odpoledního bloku byla zařazena přednáška o možnostech financování marketingu ze strany IBM a jejich dokladování. Tuto část přijela uvést Zuzana Bohacsová ze slovenské IBM, která vede oddělení zpracování claimů. V tomto bloku vystoupila také Dana Pokorná se svými novinkami v SWG a Katarina Hromadová představila možnosti využívání školení pro partnery.

Po náročné oficiální části začal čas aktivního odpočinku při tenise, fotbale či volejbale. A na závěr celého dne nechybělo ani dobré jídlo v podobě grilování a nefalšovaná pokerová noc s ruletou a šipkami.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Na Jupiter s Hitachi a DNS

25. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Při příležitosti představení nového enterprise řešení Jupiter připravily společnosti Hitachi Vantara a DNS prezentaci ve velkém stylu. Akce se odehrála 17. října ve 109 metrech nad zemí v prostorách pražské restaurace Aureole, díky čemuž si mohli návštěvníci užít nejen krásný výhled na Prahu, ale být také o něco blíže Jupiteru. Čtěte více
Účastníci turnaje DNS 9ers Golf Cup před vyhlášením výsledků

DNS 9ers Golf Cup v Motole

12. 7. 2013. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Už čtvrté kolo 9ers Golf Cupu pořádaného DNS pro partnery HP se tentokrát odehrálo na greenech v Golf Clubu Motol. Hrálo se o plakety a hodnotné ceny, celkem přijelo téměř dvacet účastníků z řad partnerů DNS. Mediálním partnerem byl Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine. Čtěte více
Petr Václav, produktový manažer divize Dell ve společnosti DNS

DNS: Petr Václav

2. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DNS)
Tým divize Dell společnosti DNS v červnu posílil Petr Václav, který nastoupil na pozici produktového manažera. Čtěte více

DNS představilo vlastní prostředí pro testování – LiveLab

20. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DNS)
Divize Infrastruktura společnosti DNS nabídla svým obchodním partnerům další přidanou hodnotu. V červnu tohoto roku spustila LiveLab, prostředí pro vyzkoušení funkčnosti a vlastností technologií vybraných výrobců. Čtěte více