Parník eD s 10 miliardami Kč na palubě

21. 6. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: eD' system Czech a DCD Publishing)
V úterý 19. 6. 2012 společnost eD‘ system Czech uspořádala již tradiční plavbu na parníku Európé po řece Vltavě. Účast byla hojná. Pozvání přijali dealeři z celé republiky a s sebou si mohli vzít i doprovod.
Přemysl Pela (vlevo) předal pomyslné žezlo generálního ředitele eD‘ system Czech Pavlu Pölzerovi

Na parníku plulo 250 lidí, které nejprve osobně při vstupu na palubu přivítal obchodní a marketingový ředitel Petr Schrom společně se sličnými Havajankami, které každému účastníkovi zavěsily na krk věnec z květin a podaly tradiční havajský uvítací drink.

V průběhu plavby Petr Schrom účastníkům sdělil: „Tato loď veze na své palubě dealery, kteří mají roční potenciál prodeje v IT přes deset miliard Kč, ale je bezpečná a jistě vydrží i pestrý program, který byl pro vás připraven,“ poté již loď odrazila od břehu a nabrala kurz Vranovská přehrada.

V průběhu plavby se bylo na co koukat. Před samotným programem byl účastníkům plavby oficiálně představen nový generální ředitel eD‘ system Czech, Pavel Pölzer, který využil příležitosti zastávky ve zdymadlech a krátce se představil.

Tematický program se nesl v duchu havajské aloha party. Pozvaní partneři mohli zhlédnout tři bloky podmanivých havajských tanců v provedení exotických tanečnic. Celkovou atmosféru umocnilo krásné slunečné a velmi teplé počasí, osvěžující míchané koktejly i netradiční, ale ladná hudba skupiny Marimba Mama.

Zájemci mohli vyzkoušet různé druhy ručně balených doutníků pocházejících z exotických krajin. Ochutnávka byla doplněna o zajímavosti z výroby doutníků, o ořezávání a zapalování doutníků a popsány byly i jednotlivé nabízené druhy. Rušno bylo také u degustace pravých archivních rumů z oblasti karibiku a fotostánku Canon, který lákal k focení nejen s lodními plavčicemi.

Konec plavby pak završila bohatá tombola, jejíž výtěžek byl věnován prostřednictvím eD Fondu pomoci Občanskému sdružení Villa Vallila – které poskytuje lidem s postižením podporu při začlenění do běžného prostředí v oblasti pracovní i společenské.

Partnery akce, kteří napomohli k realizaci letošního eD parníku byly společnosti Acer, APC, CA, Canon, Epson, HP, Lynx, Microsoft a Symantec. Mediálním partnerem Reseller Magazine.

„Všem partnerům tímto děkuji za to, že dorazili, a těším se na další spolupráci. Je dobré plout na společné lodi a tak věřím, že se opět příští rok sejdeme a uvítáme i nové cestující. Stačí s námi dělat byznys a dostat se mezi naše premium partnery,“ vzkázal všem dealerům Petr Schrom.

Fotogalerie: 

Podobné články

Soutěž o víkend s novým modelem elektromobilu Tesla má vítěze

23. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: eD‘ system Czech)
Minulý týden ukončená soutěž „Akcelerujte své obraty s vozem Tesla X“ o víkendové zapůjčení jedinečného elektromobilu má svého výherce. Nevšední zážitek pro své zákazníky připravila společnost eD´ system Czech, která se tak snaží klienty motivovat k navýšení obratu. Čtěte více

eD World (nejen) virtuálně reálný

21. 10. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: DCD Publishing a eD’ system Czech)
Pražské Vysočany hostily i v letošním říjnu jednu z největších IT konferencí v České republice. Tradiční eD World, pořádaný společností eD’ system Czech, nabídl řadu přednášek, výstav a praktických demonstrací a jako každý rok i zastřešující téma, jímž se tentokrát stala virtuální realita. Čtěte více

eD’ system Czech rozšířil nabídku o značku Suunto

12. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD´ system Czech)
Společnost eD’ system Czech zařadila do portfolia sportovních hodinek produkty značky Suunto. Nabízený sortiment zahrnuje širokou škálu sportovních hodinek mnoha barev a materiálů i dalších doplňků. Čtěte více
Generální ředitel eD' System Czech Radim Galvánek při slavnostním přivítání hostů

Po Vltavě s eD‘ system Czech

25. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Opět po roce, na den přesně 19. 6. 2013 (tentokrát kouzlem nechtěného) uspořádal distributor eD‘ system Czech tradiční výlet parníkem pro své VIP partnery po řece Vltavě v Praze. Účastníky čekala plavba kolem malebných vltavských břehů, spousta skvělých drinků, výborného jídla a živá kapela. Čtěte více