Opět naživo: 40. setkání partnerů SWS v Čejkovicích

15. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost SWS mohla po dvou letech, které byly komplikované covidovou pandemií, konečně opět naživo uspořádat setkání na zámku v Čejkovicích. Dobrou náladu a radost z osobního kontaktu tváří v tvář tak partnerům, zákazníkům ani zaměstnancům SWS nezkazilo ani typické podzimní počasí.
Zleva Evžen Varadinek (SWS), Zdeněk Kapusta (Brother) a moderátor Ondřej Carda

I v pořadí již 40. setkání SWS partnerů probíhalo v prostorách čejkovického zámku a jeho nejbližším okolí, tedy kromě zámeckých komnat a nádvoří např. v přilehlém „stanovém městečku“ nebo místní Orlovně. Snad není nutné dodávat, že na účastníky setkání zde i tentokrát čekala celá řada aktivit a dalších lákadel. Někdo se možná spokojil s „live“ prezentací nejnovějších produktů a služeb výrobců ze světa IT a spotřební elektroniky, ale k dispozici toho samozřejmě bylo mnohem více. Kromě široké nabídky dobrého jídla a pití zde byla připravena i celá řada dalších možností, jak se něco dozvědět, něco si vyzkoušet nebo se trochu rozptýlit.

Vedle skvěle sestaveného a zorganizovaného programu k hladkému průběhu celého dne svými komentáři a postřehy přispíval také moderátor Ondřej Carda.

Přednášky obsadily čtyři zámecké sály

Již od dopoledních hodin probíhaly ve čtyřech zámeckých sálech přednášky jednotlivých výrobců, zaměřené na nejnovější produkty a služby, skladovou dostupnost, aktualizace v partnerských programech, probíhající promoakce a další informace, jejichž cílem bylo dopomoci resellerům se co nejlépe zorientovat v současné nelehké tržní situaci, a navzdory tomu dosáhnout co nejlepších obchodních výsledků.

Na fotografii prezentuje Jiří Jelínek z Asusu

Zájemci mohli podle svých preferencí navštívit např. prezentace firem Acer, APC, Asus, AVG/Avast, Bitdefender, Brother, Canon, Entec/Huawei, Eset, Fujitsu, HP, Infomatic, iTec, Kyocera, Lenovo, Lexmark, Microsoft, Samsung, Synology, TP-Link nebo ViewSonic. Za aktivní účast na přednáškách si zákazníci odnesli po dvou láhvích vína z produkce místních vinařů. Další zajímavé odměny mohli účastníci získat také přímo od organizátorů jednotlivých přednášek.

Na workshopy se vyrazilo do Orlovny

Kromě výše zmíněných prezentací bylo možné v odpoledních hodinách v nedaleké Orlovně navštívit také workshopy. Ty byly na rozdíl od prezentací na zámku více praktické a nabízely možnost si produkty osobně vzít do ruky a vyzkoušet si je. Počítalo se také s osobními konzultacemi „face to face“.  Vedle některých již výše zmiňovaných firem se zde prezentovaly např. společnosti Avacom, Aveli, Crono, CyberPower, Dell, Fukawa, Kensington, Leitz či MailStore.

Generálním partnerem byl Brother

Velmi důležitou roli v průběhu celého setkání sehrála společnost Brother, která byla generálním partnerem akce. Brother si pro návštěvníky svého stanu kromě rozsáhlé výstavy současných i historických produktů přichystal i řadu dalších zajímavostí, jejichž cílem bylo zprostředkovat „česko-japonskou“ atmosféru. Nechyběla tak např. ochutnávka saké, ukázka kaligrafie nebo krásné gejši, se kterými se bylo možné na památku vyfotit v tematickém fotokoutku. Nechyběla však ani typicky česká (nebo možná spíše moravská?) ochutnávka řeznických specialit.

Velký zájem byl také o koutek s virtuální realitou, kde si bylo možné zkusit např. seskok z mrakodrapu, jízdu na horské dráze nebo závodní simulátor.

Večer vyvrcholil tombolou a koncertem

Po celodenním maratonu přednášek a workshopů se mohli partneři společnosti SWS těšit i na zasloužený relax. Večerní program začínal grilováním na nádvoří a rautem v restauraci a pokračoval vystoupením cimbálové kapely Olina v zámeckém sklepě.

Stanislav Skalička z SWS během tomboly

Pomyslným vrcholem, avšak určitě ne koncem, večera bylo vystoupení generálního ředitele a předsedy představenstva Evžena Varadinka, obchodního ředitele SWS Stanislava Skaličky a country managera společnosti Brother pro ČR a SR Zdeňka Kapusty. Následně proběhla tombola o ceny věnované společností SWS i partnery akce a koncert populárního českého písničkáře a textaře Jana Pokorného, které však znáte spíše pod uměleckou přezdívkou Pokáč.

Video : 
Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

SWS a.s.

SWS a.s.

Firma SWS a.s. vznikla v roce 1991, má základní kapitál 130,485 mil. Kč a zaměstnává bezmála 300 pracovníků.
SWS a.s. je výhradně distribuční společností zabývající se nákupem a prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky a digitální techniky. Svým obchodním partnerům poskytuje široké portfolio hardwarových a softwarových produktů od více než 250 výrobců.

Zobrazit detail firmy