(Ne)tradiční partnerské setkání Zebra systems

1. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Zebra systems)
Distribuční společnost Zebra systems se rozhodla pro obměnu svého tradičního schématu distribučních setkání značek Acronis a GFI (+ Kerio), které běžně probíhalo separátně, a pro tentokrát pozvalo do Vinařství U Kapličky v Zaječí vybrané partnery všech tří značek současně. Při této příležitosti byli také vyhlášení nejlepší partneři za uplynulý rok.

Sloučení dvou obvyklých setkání do jednoho však nebylo jedinou změnou, kterou si pro letošek pořadatelé pro partnery připravili. Setkání totiž neprobíhalo formou navazujících přednášek, ale partneři byli rozděleni do šesti skupin, které díky menšímu počtu posluchačů umožnili pojmout jednotlivá témata interaktivněji a zároveň získat lepší zpětnou vazbu a odezvu. Každý z účastníků během odpoledne prošel šesti stanovišti, která byla zaměřena na řešení Exinda, řešení GFI, řešení Kerio, zálohovací řešení Acronis, řešení pro sdílení dokumentů Acronis a marketing.

Po skončení „vzdělávací“ části programu proběhlo vyhlášení nejlepších partnerů společností Acronis a GFI Software za rok 2018 a následně také raut a večerní program (kdy si přítomní mohli zasoutěžit v kasinu a na závěr za získané „peníze“ zkusit vydražit jednu ze tří láhví šumivého vína). Pro zájemce byla také v místních sklepích připravena degustace moravských vín.

Nejlepší partneři Acronis za rok 2018:

  • Nejlepší spolupráce v oblasti služeb za rok 2018 - LACONEX
  • Nejlepší začínající partner za rok 2018 - ROAD Group
  • Partner roku 2018 (nejvyšší obrat) - ABB

Ocenění předal Artur Cyganek, regionální ředitel pro střední a východní Evropu, a dodal: „V první řadě chci poděkovat českým a slovenským partnerům za jejich skvělé výsledky v roce 2018, které řešení Acronis drží na špici lokálního i regionálního trhu. V letošním roce budeme opět pokračovat v uvádění technologických inovací a partnerství atraktivních pro naše zákazníky tak, abychom zároveň maximálním způsobem podpořili naše prodejní partnery.”

Acronis, který dodává svá řešení na český a slovenský trh výhradně prostřednictvím své partnerské sítě, vloni dosáhl na českém a slovenském trhu opětovného růstu, nejvíce pak v segmentu cloudových služeb s nárůstem více než 150 % oproti roku 2017. Rok 2018 by z pohledu společnosti Acronis plných technologických novinek a partnerství: uvedení samostatného produktu Acronis Ransomware Protection, významné aktualizace Acronis Data Cloud, strategické spolupráce s firmami Google a Microsoft. Ale také společenských a sportovních událostí: oslava 15 let, pokračování spolupráce s týmy Formule 1 nebo nová partnerství se špičkovými fotbalovými týmy Arsenal a Manchester City.

Nejlepší partneři GFI Software za rok 2018:

  • Nejlepší partner GFI Unlimited roku 2018 (nevyšší počet objednávek) - Ondřej Vorlíček
  • Nejaktivnější partner 2018 (největší počet celkových objednávek) - COMES
  • Partner roku 2018 (nejvyšší obrat) - Amenit

Pavol Golha z GFI při této příležitosti vzkázal: „Chtěl bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za úspěšný rok 2018, který byl mimořádný uvedením nového licenčního modelu GFI Unlimited. Díky tomuto modelu nyní nabízíme malým a středním firmám cestu ke komplexnímu zabezpečení jejich IT infrastruktur v nejvýhodnějším poměru cena/výkon na trhu. GFI Unlimited vzbudil zájem po celém světě včetně zákazníků a partnerů v České republice a na Slovensku a do budoucna počítáme s jeho významným nárůstem na celkovém prodeji.”

Obrazová galerie:
Štítky: 
Acronis, GFI, Kerio Technologies, Zebra systems