Nebeské setkání s EMC & Avnetem

24. 1. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
Divize EMC společnosti Avnet uspořádala pro své obchodní partnery setkání. Akce se odehrála téměř v cloudovém prostředí, totiž v oblacích na pražské Žižkovské televizní věži.
Pavel Barták, Indirect Sales Manager v EMC

Pozvánku na toto novoroční setkání přijalo 91 partnerů společnosti EMC a Avnet, z nichž drtivá většina dorazila. Akce se opět nesla ve velkém stylu.

Jako první řečník přišel Pavel Barták (Indirect Sales Manager v EMC). Ten ve zkratce zhodnotil minulý rok a zvídavými otázkami se snažil z účastníků vtipným způsobem dostat, nějaké podrobnosti o EMC, a za to jim předal věcné ceny.

Následně představil vize a cíle v datové době. Připomněl všem, co je sen obchodníka – Zboží, na které se stojí fronta. „Takové zboží letos EMC nabídne v podobě Full Flash Array. Ještě není v prodeji, ale již je o něj velký zájem,“ řekl Pavel Barták.

Lukáš Bělovský z EMC (technický konzutant) nastínil několik novinek, které letos na zákazníky EMC čekají. Mimo jiné se na trh dostane nová verze úložiště VNX2 – ta bude až pětkrát rychlejší, než verze předchozí. Dalšími taháky bude Vplex a Recover Point. Zároveň se EMC bude snažit o ještě lepší informovanost partnerů a o to, aby dostali, to co přesně ke svému podnikání potřebují a to v profesionální a jednoduché podobě. Všem připomněl, že EMC za rok provedlo 32 tisíc technických analýz, z čehož bylo 145 ryze českých. Na závěr svého vystoupení zdůraznil, aby partneři využívali EMC nářadí na plno a potom je pozval na EMC World, který se bude konat od 6. do 9. 5. 2013 v Las Vegas a jehož součástí bude druhý ročník partnerského setkání.

A nastal čas na zábavu. Raketou v podobě výtahu se všichni přesunuli do zrekonstruované Žižkovské věže - Tower Park Praha, která nabízí unikátní vyhlídku s tematicky řešenými kapslemi. Zde na všechny čekal raut.

Úderem 20 hodiny vystoupilo novodobé taneční duo The Robots. Následně byla volná zábava a prostor pro diskuzi s lidmi z EMC a také Avnetu.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

EMC uvedla nové a aktualizované sady pro správu

22. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: EMC)
Společnost EMC dnes oznámila nové a aktualizované softwarové sady pro správu, které umožňují ucelený pohled na úložné, síťové a výpočetní infrastruktury, a také nabízejí novou těsnou integraci s řešením EMC ViPR. Čtěte více

Úložná platforma ViPR od EMC

13. 5. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
EMC představilo řešení ViPR, první softwarově definovanou úložnou platformu na světě. Jelikož objemy dat zpracovávané poskytovateli služeb a podnikovými datovými centry rostou do desítek až stovek petabajtů, náklady a složitost související s jejich správou se stávají dále neudržitelné. Čtěte více

Collaboration Pod výsledkem spolupráce Avaya, EMC a VMware

23. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
Řešení Collaboration Pod umožňuje zvýšit dostupnost aplikací a zjednodušit provoz pro podniky i poskytovatele cloudových služeb. Urychluje také nasazení pokročilých komunikačních řešení pro interní i hostingové služby. Čtěte více
Vic Bhagat, výkonný viceprezident divize Corporate Services a ředitel pro informatiku ve společnosti EMC

EMC: Vic Bhagat

25. 3. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
Na pozici výkonného viceprezidenta divize Corporate Services a šéfa pro informatiku v EMC nastoupil Vic Bhagat. Zodpovědný je za oddělení informačních technologií, středisko Global Center of Excellence, divizi Global Business Services a oddělení nepřímého nákupu. Čtěte více