Muži versus ženy aneb jarní setkání ATC na Seči

28. 5. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
AT Computers opět přivítalo své zákazníky na jarních setkáních v hotelu Jezerka poblíž přehrady Seč – celkově jimi prošlo přes 1 700 lidí, z toho téměř 1 100 unikátních resellerů! Letos je čekalo téma „Muži vs. ženy“, unikátní zábavný celodenní i večerní program, desítky workshopů a výstavních stánků výrobců a dodavatelů s nejnovějšími produkty i možnost si vyzkoušet vše, a to vč. virtuální reality a dalších herních produktů.

Výzdoba hotelu byla laděna do modré a růžové barvy, balonky visely na každém rohu, stejně jako ženské a mužské genderové symboly, nebo typické vtipy na muže a ženy. Hostesky pány vítaly pikantním drinkem s chilli papričkou a pro dámy byl připraven růžový sekt s malinami. Protože si ATC své zákazníky hýčká, dámy se mohly nechat rozmazlovat u vizážistky a kadeřnice v dámském koutku, a pro pány byla v pánském koutku k dispozici pánská kadeřnice, která hravě zvládla každý jejich rozmar při výběru sestřihu.

Reselleři byli opět rozděleni do pěti týmů – podle triček, která si vybrali při vstupu. A bylo to někdy těžké dilema, když vhodných možností bylo více – chtěli byste patřit do týmu Manažeři, nebo snad radši Rybáři, Pivaři, Rockeři nebo Supermani? A pro dámy bylo nachystáno stylové dámské tričko, aby nebyly nuceny vybrat si z typicky mužských skupin, a mohly se pak přidat k jakémukoli týmu.

Úvodní přednášku za ATC zajistil obchodní ředitel Petr Vaněk, který nastínil aktuální vývoj distribučního trhu a pohovořil o novinkách v ATC. Největší příležitosti vidí v gamingu, zaměření na podniková řešení a prodej návazných služeb, nebo třeba v bezpečnosti a IoT. Největší novinkou v ATC jsou aktuálně ESD licence (prodej PC her a Steam klíčů online) a portál ASTRA, kde mohou reselleři nakoupit software online, např. Microsoft CSP, Azure, Kaspersky, Cisco Collaboration a další, a který za ně hlídá např. termíny fakturací, délky licence. Poté slovo převzal Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, připomněl obrovské meziměsíční nárůsty prodejů v oblasti gamingu, kde vidí stále obrovský potenciál, a to nejen ve vlastních počítačích ATC značky X-DIABLO, ale i v elektronické distribuci softwaru. Na poslední akci představil i žhavou novinku – vlastní značku herního hardwaru X-Gamer.

Celý den mohli účastníci prezentací, workshopů a soutěží získávat žetony – soutěžilo se například ve štafetě při oblékání figuríny, v poznávání tajemných předmětů v krabici nebo v hádání, jestli je to žena nebo muž, kdo drží leckdy kuriózní světové rekordy. A že se účastníci nenechali zmást. :) Žetony si pak reselleři mohli směnit v tombole, kde nechyběly tiskárny, routery, soudky piva, luxusní alkohol, hry „Muži vs. ženy“, sady nářadí, kosmetické sady pro dámy i pány, sladkosti a řada dalších dárků.

Poslední workshopy končily kolem sedmé hodiny, kdy už byl pro zákazníky nachystaný raut, a hned v osm hodin začal zábavou nabitý večerní program. To se kongresový sál proměnil na divadelní a na resellery čekalo jedinečné představení „Caveman“ (aneb jak je to se vztahem mezi muži a ženami), které se v ČR hraje už přes 13 let, a pokaždé je vyprodáno! Unikátní vystoupení, kde hlavní díky patří protagonistovi Jakubu Slachovi, si všichni užili. Následovala přehlídka „Krása vs. síla“ – nejprve se představili ty nejkrásnější ženy a ti nejsympatičtější muži České republiky (Miss ČR a Muži roku), pak show plnou svalů a vyrýsovaných těl předvedli kulturisti a fitness kulturisti ze skupiny Filipa Štefloviče, několikanásobného mistra ČR v odvětví kulturistiky Men´s Physique. Pro zájemce byl nachystán fotokoutek a zákazníci se mohli nechat zvěčnit se svým favoritem či favoritkou. K poslechu i tanci zahrály skupiny Cirkus Problem a APF.

Obrazová galerie:
Štítky: