Královské VIP partnerské setkání DataGuard

18. 6. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DataGuard )
DataGuard uspořádal 6. června 2012 v pořadí již druhé VIP partnerské setkání. Tento rok se konalo v novorenesančním zámku Zbiroh. Prostředí přímo vybízelo k tomu pojmout akci jako královskou audienci, kterou udělil král chrabrým rytířům ve snaze najít spojence a ochránit království před útoky obludného draka Goriniče.

Jak to v pohádkách bývá, král přislíbil vítězi nejen ruku sličné princezny, ale i půlku království. Produktové portfolio divize DataGuard tak představili - Antivirúš Eset z Bratislavle, car Alexander Kaspersky, rytíř Železo z pevnosti Fort Inet, hrabě McÁÁfííí a pán MailFiltere von DataGuard.

A protože síla slov jednotlivých šlechticů nebyla dostatečným důkazem jejich schopností, poměřili své síly v odpoledních kláních, aby se svými družinami dokázali svou sílu a účinnost nejen slovy, ale i činy.

Překvapivý však byl závěr celého odpoledne. Rozmazlená princezna utekla s Kašpárkem a král se jal uchlácholit slovutné rytíře hojným hodokvasem a zapomenouti jim dal bohatým programem.

Divize DataGuard,  tradiční dodavatel bezpečnostních řešení špičkové kvality s přidanou hodnotou, vznikla v roce 1992. Zastupuje zahraniční výrobce komplexní antivirové ochrany. Je distributorem produktů Kaspersky Lab v ČR a SR, Elite Partnerem společnosti McAfee, partnerem společnosti Fortinet a Eset.

Štítky: 

Podobné články

Jan Sekera, Channel Manager Kaspersky Lab

PCS Dataguard a Kaspersky Lab pro partnery

2. 11. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: Kaspersky Lab a DCD Publishing)
Divize DataGuard společnosti PCS, distributor produktů Kaspersky Lab, představila společně s nově utvořeným zastoupením Kaspersky novinky v partnerském programu, produktech, motivační program pro poslední čtvrtletí a akční nabídku pro konkurenční přechod. Manažerem pro partnerský kanál Kaspersky Lab se u nás stal Jan Sekera. Reseller Magazine byl mediálním partnerem setkání. Čtěte více

DataGuard: software MailFilter pro ochranu e-mailů

7. 6. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: DataGuard)
DataGuard uvedl na trh cloudové řešení MailFilter. Produkt nabízený formou služby je určen pro ochranu e-mailové komunikace před viry, spamem a útoky z internetu. Po jeho nasazení probíhá veškerá e-mailová komunikace skrz bezpečnostní brány, kde dochází ke kontrole (podle úrovně, kterou zákazník požaduje). „Vyčištěná“ pošta je šifrovaným kanálem předána mail serveru a doručena do jednotlivých schránek. Čtěte více