Konference Kobe 2012

1. 6. 2012. (redaktor: Andrea Čiháková, zdroj: DCD Publishing)
Ve čtvrtek 31. května se v Praze v hotelu Populus uskutečnila konference Kobe 2012, která seznamovala s novinkami a atraktivními produkty. Reseller Magazine byl jejím mediálním partnerem.
Zdeněk Horáček, ředitel distribuční společnosti Kobe

Úvodního slova se ujal Zdeněk Horáček, ředitel distribuční společnosti Kobe. „Tato konference je shrnutím, co se stalo za poslední rok. Uslyšíte zde nejen o novinkách, ale čeká vás i tenchnologická prezentace trendů v oblasti mobilních počítačů a dozvíte se zde další zajímavé informace,“ upřesnil Zdeněk Horáček.

První přednášku Technologické trendy v oblasti notebooků vedl Martin Polák, PSG Technical Consultant (procesory, rozhraní, vývoj, koncepty) ze společnosti HP, po něm následovala přednáška o hardwarových novinkách NAS serverů Synology, kterou vedl Zdeněk Horáček. Následovaly softwarové novinky NAS serverů Synology a přestávka na občerstvení a diskusi.

Poté přišla na řadu témata Moderní komunikace v teorii a praxi, Multimediální produkty (Android set top boxy, mobilní sledování TV, Must Have novinky.

Po obědě následoval poslední blok přednášek, tentokráte na témata SSD disky, trendy, produkty a zajímavosti, Mobilní sběr dat, PDA a tablety a závěr patřil diskusi a tombole.

Štítky: 

Podobné články

Zdeněk Horáček, ředitel společnosti Kobe

Partnerský den Kobe 2013 – 20 let s vámi

19. 6. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost Kobe, která letos oslaví 20. výročí od svého založení, uspořádala setkání pro své obchodní partnery. Pražský hotel Populus se tak stal místem, kde se prodejci mohli seznámit s aktuálními produkty a trendy a kde mohli zároveň také prodiskutovat své potřeby a problémy se zástupci společnosti Kobe a několika dalších firem. Čtěte více
KingSpec SSD modul Mini PCIe

KingSpec: SSD moduly Mini PCIe

10. 4. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Kobe)
Společnost Kobe uvedla na trh řadu SSD disků a modulů KingSpec se zajímavým poměrem cena/výkon. Čtěte více

Nová verze firmware pro I-Frame

11. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Kobe)
Kobe uvedlo novou verzi firmware pro digitální fotoobraz a modul pro digitální reklamu I-Frame. Verze 2.0 přináší mnohá vylepšení a posouvá množství dostupných funkcí na ještě vyšší úroveň. Čtěte více

Kobe distributorem Peli

28. 1. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kobe a DCD Publishing)
Společnost Kobe se v prosinci 2012 stala autorizovaným distributorem produktů značky Peli. Ta se specializuje na výrobu odolných boxů pro bezpečné uložení elektroniky a jiných cenných předmětů. Distribuce platí pro Českou republiku i Slovensko. Čtěte více