Infomatic: Distributor dokumentových skenerů Fujitsu na greenu

5. 5. 2015. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Infomatic se stal oficiálním distributorem dokumentových skenerů Fujitsu pro Českou a Slovenskou republiku. Při této příležitosti uspořádal 29. dubna setkání, jehož cílem bylo seznámit stávající i nové partnery zaměřené na digitalizaci a dodávky dokumentových skenerů s novým portfoliem a možnostmi spolupráce.
Petr Melník z Infomaticu a Samy A. Khaleg z Fujitsu

Setkání bylo zahájeno bohatou snídání ve stylové restauraci Golf Hostivař, po které následoval přesun do přednáškového sálu, kde si přítomní vyslechli oficiální oznámení od Davida Večeři, obchodního ředitele Infomatic. Večeřa přivítal návštěvníky a představil další program i přítomné kolegy z Infomatic Petra Melníka, Jakuba Kadeřábka a Zuzanu Jurovou.

Digitalizace – cesta tam a zpět

David Večeřa následně nastolil historický diskurz a v přednášce Digitalizace – cesta tam a zpět se věnoval dějinám a vývoji digitalizace. Následně posluchače seznámil s produktovým portfoliem Fujitsu skenerů a nezapomněl se zmínit o možnostech podpory pro partnery, kterou Infomatic nabízí formou školení, zápůjček a konzultací.

Poté se s případovou studií představil Aleš Šantora z ICZ, který popsal, jak spolupráce s firmou Infomatic pomohla k úspěšnému zavedení řešení pro projekt digitalizace Registru živnostenského podnikání.

Čísla z trhu

Jak si aktuálně vede společnost Fujitsu na trhu odhalil obchodní manažer pro východní Evropu PFU Fujitsu Wilhelm Gassner. Petr Melník posléze v přednášce Digitalizace v praxi názorně ukázal, jak skombinovat skener, software a případné nadstavby tak, aby klient získal komplexní řešení. Následně byl představen partnerský ceník a detaily týkající se spolupráce. Zvláštní pozornost byla věnována servisní podpoře Fujitsu skenerů.

Praktické ukázky

V předsálí byla celý den k dispozici produktová výstavka, kde probíhaly názorné ukázky funkčnosti dokumentových skenerů Fujitsu doplněné o odborný výklad. Návštěvníci měli příležitost všechna vystavená zařízení vyzkoušet a mohli také vidět, jak probíhá Wi-Fi skenování. Předváděna byla aplikace ScanSnap Manager, do které je možné doprogramovat funkcionality na míru.

Po obědě následovala praktická ukázka popisující na třech konkrétních případech, jak najít pomocí vhodných otázek řešení, které bude klientovi vyhovovat. David Večeřa v závěru poděkoval návštěvníkům i přednášejícím a byl vylosován výherce tomboly, který si odnesl mobilní skener Fujitsu iX100.

Posledním bodem programu byl golf. Zatímco zkušení držitelé zelené karty mohli dobývat devět jamek tamního hřiště, začátečníci měli možnost vyzkoušet na odpališti své vlohy pod vedením profesionálního trenéra.

Štítky: 
Setkání, Infomatic
Fotogalerie: 
Setkání bylo zahájeno snídaní
Cyklus přednášek zahájil David Večeřa, obchodní ředitel Infomaticu
Infomatic tým: Jakub Kadeřábek, Zuzana Jurová, Petr Melník
Aleš Šantora z ICZ prozradil výhody spolupráce s Infomatic
Návštěvníci v sále měli příležitost zeptat se na vše, co je zajímalo
Petr Melník předvedl ve stejnojmenné přednášce digitalizaci v praxi
David Večera poskytoval výklad i u výstavky
Wilhelm Gassner, obchodní manažer PFU Fujitsu pro východní Evropu
Petr Melník předváděl, co umí dokumentové skenery
Dokumentové skenery
Produktová výstavka byla návštěvníkům k dipozici celý den
Šťastný výherce si odnesl skener Fujitsu iX100

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více