HP v Barceloně rozdávalo ocenění Partner roku 2023

22. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP předala ocenění HP Partner roku nejúspěšnějším obchodním partnerům a distributorům z České republiky a Slovenska. Letošní netradiční ročník se konal v Barceloně během VIP partnerského setkání v nejvyšším patře luxusního Hotelu W Barcelona.

Letošní akce byla netradiční nejen lokalitou, ale také programem. Dopoledne čekaly partnery specializované workshopy – řešení HP pro Work Happy (hybridní práci), tisková řešení, přehled portfolia notebooků, Poly řešení a počítačové služby (HP Wolf, Proactive Insights, HP Anywhere) a originální tonerové kazety HP s technologií TerraJet. Odpoledne si mohli partneři prohlédnout Demo centrum HP, včetně vývojových center pro jednotlivé kategorie produktů od počítačů, přes tiskárny až po 3D tisk, HP Indigo a HP produkční velkoformátový tisk.

Ocenění výhercům předali Kateřina Barbier, nová generální ředitelka společnosti HP pro Česko, Slovensko a Maďarsko a channel manager Pavel Machovský. „Jsme rádi, že jsme mohli pro naše nejvýznamnější partnery uspořádat toto každoroční, přesto letos poměrně netradiční setkání, a mohli jsme je ocenit za jejich celoroční práci,“ řekl Pavel Machovský. Poděkování patří také společnosti AMD, jež byla partnerem celé akce.

Letos bylo poprvé uděleno ocenění partnera, jenž dosáhl 4* certifikace v programu HP Amplify Impact. Ocenění získala společnost CESAR TRADE, s.r.o.

V kategorii „Největší česko-slovenský reseller HP v prodeji notebooků s procesory AMD“ zvítězila společnost Datacomp s.r.o. Ocenění předal zástupce sponzora AMD Tomasz Wnukowski.

I letos získali ocenění také jednotlivci v kategorii „Nejoceňovanější kontakt“. HP tak ocenilo osobnosti z řad distributorů, prodejců a komerčních partnerů.

Ocenění distributoři

 • ASBIS SK spol. s.r.o.
 • eD system a.s.

Oceněné firmy z retailu/etailu

 • Alza.cz a.s., Alza.sk s.r.o.

Oceněné společnosti z řad resellerů

 • CESAR TRADE, s.r.o.
 • CSF, s.r.o.
 • Datacomp s.r.o.
 • DATALAN, a.s.
 • ELSO PHILIPS SERVICE, spol. s r.o.
 • IMPROMAT-COMPUTER s.r.o.
 • P E R G A M O N  spol. s r.o.
 • Print Partners s.r.o.
 • Xanadu a.s.

Oceněné osobnosti

 • Tibor Brunclík (Print Partners s.r.o.)
 • Marian Kubánek – (Datalan, a.s.)
 • Vojtěch Májek (Alza.cz a.s.)
 • Vít Veveričík (eD system a.s)
Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Jednotnou datovou platformu chce mít do tří let 70 % velkých českých firem

13. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Nadpoloviční většina firem přiznává, že má spoustu dat, ale pro uživatele je obtížné je najít nebo jim důvěřovat. Téměř 40 % firem navíc uvádí, že jejich technologické prostředí už nedostačuje současným potřebám. Jak velké organizace pracují s daty? Čtěte více

Brother ocenil AT Computers za vzájemnou spolupráci

13. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala ocenění od společnosti Brother pro distributora s největším obratem v kategorii hardwaru. Platí pro Českou republiku za fiskální rok 2023/2024. Čtěte více

ATC získalo dvě ocenění od EPSONu

7. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers dostala hned dvojici ocenění od společnosti EPSON. Ceny byly předány na přátelském setkání v pondělí 29. 4. 2024. Čtěte více

eD system Slovensko získalo ocenění IBM

7. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
IT distributor eD system Slovensko převzal ocenění IBM Build Distributor roku 2023. Stalo se tak na výročním setkání obchodních partnerů společnosti IBM, které se uskutečnilo 17. dubna v restauraci Da Andrea v Bratislavě. Čtěte více